Kategorie

Bezšňůrové telefony Gigaset pro: Úplné komunikační funkce s mobilní flexibilitou

Bezšňůrové telefony Gigaset pro

Volnost od pracovního stolu

Křišťálově čisté audio v kombinaci s prodlouženou životností baterie a bohatými funkcemi činí bezšňůrové telefony Gigaset pro dokonalými přístroji pro hbitou a efektivní firemní komunikaci.

Tento výkonný pracovní telefon je připraven na jakoukoli výzvu
Tento bezdrátový telefon lze samozřejmě používat také v kanceláři: Pohodlně vám padne do ruky a vyniká skvělou kvalitou zvuku. Plusovými body pro toto zařízení je také přitažlivý design s protiskluzovým povrchem, velký barevný displej a vynikající baterie.
Celý svůj potenciál ale Gigaset R700H PRO rozvíjí až v každodenním pracovním prostředí: Telefon je vodoodpudivý a prachotěsný. Údery a škrábance jsou téměř bez šance. Ve spojení se systémem Gigaset Multicell poskytuje flexibilitu a úplnou svobodu mobility ve všech prostorách společnosti.
Nedostupný
UC sluchátko pro flexibilní použití – když jste v kanceláři, doma nebo někde venku.
Efektivní interní a externí komunikace je pro úspěch společnosti nepostradatelná. Zejména koncepty dnešních kanceláří vyžadují flexibilitu ve všech souvisejících komunikačních službách. Systémy UC (Unified Communications) spojují například telefonování, videokonference, e-maily a rychlé zprávy do jednoho aplikačního prostředí. Nový Gigaset ION byl vyvinut výslovně pro požadavky dnešních uživatelů UC systémů: Kombinuje pohodlí DECT telefonu a kompatibilitu se stávajícími UC řešeními. Gigaset ION je kompatibilní se službami Microsoft Teams*, Zoom* a mnoha softwarovými telefony a integrací do UC řešení od společností SWYX a Unify Circuit podporuje přední světové UC platformy . Zároveň využívá výhody špičkového DECT telefonu: Zvuk v kvalitě HD, funkce handsfree, instalace typu Plug & Play a mikrofon s optimalizací potlačování hluku. Bez ohledu na to, zda jste v kanceláři, na konferencích nebo v domácí kanceláři – nový Gigaset ION nabízí mobilitu bez hranic a maximální možnou svobodu pro všechny zaměstnance.
* Kompatibilitu zajišťují funkce standardního USB ovladače
Nedostupný

2 položka