Gigaset ION

previous
next

Gigaset ION

UC sluchátko pro flexibilní použití – když jste v kanceláři, doma nebo někde venku.

Efektivní interní a externí komunikace je pro úspěch společnosti nepostradatelná. Zejména koncepty dnešních kanceláří vyžadují flexibilitu ve všech souvisejících komunikačních službách. Systémy UC (Unified Communications) spojují například telefonování, videokonference, e-maily a rychlé zprávy do jednoho aplikačního prostředí. Nový Gigaset ION byl vyvinut výslovně pro požadavky dnešních uživatelů UC systémů: Kombinuje pohodlí DECT telefonu a kompatibilitu se stávajícími UC řešeními. Gigaset ION je kompatibilní se službami Microsoft Teams*, Zoom* a mnoha softwarovými telefony a integrací do UC řešení od společností SWYX a Unify Circuit podporuje přední světové UC platformy . Zároveň využívá výhody špičkového DECT telefonu: Zvuk v kvalitě HD, funkce handsfree, instalace typu Plug & Play a mikrofon s optimalizací potlačování hluku. Bez ohledu na to, zda jste v kanceláři, na konferencích nebo v domácí kanceláři – nový Gigaset ION nabízí mobilitu bez hranic a maximální možnou svobodu pro všechny zaměstnance.

* Kompatibilitu zajišťují funkce standardního USB ovladače

Najít partnera

Gigaset pro distribuují výlučně kvalifikovaní obchodní partneři.

Naši partneři jsou distributory v oblasti IT a telekomunikací, distributoři s přidanou hodnotou a poskytovatelé firemních systémů. Naši partneři radí, prodávají, instalují a nabízejí další služby týkající se Gigaset pro.

Popis

Automatické přepínání zvukových režimů

Volejte, jak chcete: Gigaset ION díky integrovanému senzoru přiblížení detekuje, jaký zvukový režim je potřeba. Například když telefon vytáhnete z nabíječky a přiložíte k uchu, automaticky se přepne z režimu handsfree do režimu sluchátka – a to i během probíhajícího hovoru. Šifrované připojení prostřednictvím technologie DECT zajišťuje, že nehrozí žádné riziko z hlediska ochrany dat a že nebudou vyzrazeny žádné důvěrné informace.

Flexibilita díky kompatibilitě

Gigaset ION lze použít jako zvukové výstupní zařízení prakticky pro všechny softwarové telefony a UC klienty se systémem Linux, Windows nebo Mac OS – použití USB portu zajišťuje maximální flexibilitu. Gigaset DECT STICK také umožňuje použití z jakéhokoli stolního telefonu, pokud má USB port (např. pro náhlavní soupravy). Pro instalaci typu Plug & Play se používají standardní USB ovladače.

DECT: Mobilní svoboda

Gigaset ION využívá všechny výhody dnešní telefonie: Jeho DECT rozhraní, které umožňuje připojení k dodanému zařízení Gigaset DECT STICK, zajišťuje mobilitu bez omezení. Toto USB zařízení lze jednoduše zasunout do USB portu na stolním počítači nebo notebooku, případně do nabíjecí kolébky ION, a umožňuje bezdrátovou komunikaci s dosahem až 300 metrů. Potřebujete ještě větší mobilní flexibilitu? Gigaset ION lze nabíjet buď v nabíjecí kolébce nebo vzdáleně přes USB-C port.

Vhodné pro dodržování nových hygienických strategií

V kanceláři, kde je každý den v kontaktu mnoho lidí, je velmi vysoké riziko infekce bakteriemi a viry způsobujícími rýmu nebo chřipku, a to zejména v zimních měsících. Díky povrchu odolnému vůči dezinfekci vyhovuje Gigaset ION novým hygienickým standardům: Rychlé čištění jeho povrchu umožňuje odstranění bakterií a virů, což znamená bezproblémové používání více zaměstnanci.

Šetrné k životnímu prostředí a bez škodlivého záření díky technologii ECO DECT

Gigaset ION je vybaven technologií ECO DECT šetrnou k životnímu prostředí. To znamená následující: V pohotovostním režimu zařízení negeneruje žádné záření. Během hovoru se vysílací výkon automaticky přizpůsobuje vzdálenosti mezi základnou (Gigaset DECT STICK) a sluchátkem. Čím menší je vzdálenost k základně, tím nižší je intenzita záření. To znamená, že snížíte aktuální spotřebu a úrovně záření a zároveň zachováte nepřetržitý, vynikající výkon.

Baterie s dlouhou výdrží a flexibilní použití

280 hodin v pohotovostním režimu a 14 hodin hovoru – Gigaset ION je spolehlivý a umožňuje dlouhé hovory. LED displej nepřetržitě poskytuje informace o zbývající době provozu a varuje, když je baterie téměř vybitá. K flexibilnímu používání přispívá spolehlivost a přímé nabíjení ze stolního počítače nebo notebooku, nabíjecí stanice, primárního zařízení nebo dalšího napájecího zdroje s USB-C konektorem. Tímto způsobem Gigaset ION pomáhá při realizaci nových pracovních modelů, jako sdílení stolů v kanceláři, otevřené pracovní prostory a práce v kanceláři nebo z domova.

Video
Technické detaily

Specifikace

Všeobecné
Article name
Gigaset ION
Všeobecné funkce
Color
Grey
Version
Handset
Connection
VoIP
Calls in parallel (IP)
1
DECT Standards
DECT, CAT iq 2.0
Interfaces internal
Micro-USB
ECO DECT
Autom. reduction of transmission power, Radiation-free in standby mode, Low energy consumption
Další funkce
Standby time up to (h)
280
Talk time up to (h)
14
Range warning tone
Ano
Optical call signaling
LED flashing light
Audio funkce
Sound Quality / Accustic Features
HD Voice (CAT-iq certified), HD Voice (wideband voice)
Handsfree talking
Yes
Handsfree talking handset / base / Main device
Handset
Adjustable Volume
Via Sidekey
Number of ringtones
1
Funkce klávesnice
Illuminated Keypad
Ano
Scratch and disinfectant resistance
Ano
Rozměry / Specifikace
Handset, H x W x D in mm
137*51*27
Handset, weight incl. Accu in g
113
Charger, H x W x D in mm
72*72*30
Charger, weight in g
128 g
Accu Type
2 x NiMH AAA
Compatibility
Gigaset professional single cell systems
Ano
Gigaset professional mulitcell systems
Ano
Download & Support

Gigaset ION

Žádost o podporu

Máte-li zájem o naše produkty nebo máte jakékoli dotazy, obraťte se na svého partnera Gigaset Profesional. Pokud ještě nemáte partnera, můžete v naší databázi najít odpovídající partnery ve vaší oblasti.

Kontakt

Již jste partnerem Gigaset Profesional nebo se jím chcete stát a máte dotazy ohledně našich produktů? Kontaktujte nás online a my se co nejdříve postaráme o váš dotaz.