Gigaset Maxwell 2

previous
next

Gigaset Maxwell 2

Funkční stolní telefon pro profesionální firemní komunikaci

Kvalitní firemní VoIP telefon musí být intuitivní, atraktivní a vždy připravený k podpoře vašich obchodních aktivit. Firemní telefon Gigaset Maxwell 2 všechny tyto vlastnosti slučuje ve VoIP stolním telefonu, navrženém k práci s jakýmkoli telefonním systémem, místním či na bázi cloudu.

Lehké sluchátko modelu Maxwell 2 podporuje HD audio a hlas, takže vám neunikne ani slovo. Klávesy na ovládání hlasitosti zajišťují správnou úroveň zvuku a pouhým stisknutím dedikovaného tlačítka můžete přepínat mezi handsfree režimem a náhlavní soupravou.

Najít partnera

Gigaset pro distribuují výlučně kvalifikovaní obchodní partneři.

Naši partneři jsou distributory v oblasti IT a telekomunikací, distributoři s přidanou hodnotou a poskytovatelé firemních systémů. Naši partneři radí, prodávají, instalují a nabízejí další služby týkající se Gigaset pro.

Popis

Optimalizované audio

Audio vlastnosti firemní třídy jsou zabudované do hardwaru a nabízejí komunikaci přes šňůrové sluchátko či v režimu handsfree a vylepšené audio konference.

Rozšíření kláves

Model Maxwell 2 lze rozšířit o rozšiřovací modul Maxwell. Ten k vašemu telefonu přidá 58 programovatelných kláves, které lze využít k indikaci obsazenosti linky (BLF) a k podpoře vícebarevných LED na přístroji Maxwell 2. Maxwell 2 podporuje až tři rozšiřovací moduly.

Připojení k jakékoli VoIP telefonní službě

Maxwell 2 má certifikaci u vedoucích místních PBX a poskytovatelů VoIP telefonie na bázi cloudu přes SIP protokoly. Neustále aktualizovaný seznam našich partnerů najdete zde.

Intuitivní ovládání

Firemní telefon Maxwell 2 je vybaven velkým jednobarevným displejem a navigační klávesou, která vás dovede k požadovanému nastavení. Displej je vysoce kontrastní, což znamená, že uživatelé jasně vidí, kdo volá, a to i ze širokého úhlu či na velkou vzdálenost.

Chytrý podstavec a připevnění

Stylový design a flexibilní možnosti připevnění umožňují nasazení modelu Maxwell 2 v jakémkoli prostředí. Stolní VoIP telefon s tříbodovým podstavcem se vejde na každý pracovní stůl a lze jej využít v řadě prostředí, například ve skladech či hotelovém průmyslu.

Technické detaily

Specifikace

Všeobecné
Article name
Gigaset Maxwell 2
Všeobecné funkce
Color
Black
Article
Corded Phone
Connection
VoIP
Calls in parallel (IP)
2
IP based phone connection
Ano
SIP accounts
4
Interfaces internal
External PSU connector (available as accessory), Gigabit Ethernet with 2-Port switch, Integrated Power-over-Ethernet, Key module, Headset connection RJ9
Další funkce
LDAP Phonebook
Ano
Address book # entries, (name, surname, 3 numbers, date-reminder, sounds)
100
3-way-conferencing
Ano
Programmable keys
8
Optical call signaling
Illuminated display, LED flashing light
Audio funkce
HD Voice
Ano
Handsfree talking
Yes
Handsfree talking handset / base / Main device
Main Device
Adjustable Volume
Via Menu
Number of ringtones
28
Upload own ringtones
Ano
Funkce displeje
Display Type
Alphanumeric b&w illuminated
Diagonal spread (inch)
3,5
Resolution (px)
320 x 240
Jumbo Fonts
No
Display of caller
Display of caller’s number (CLIP)
Multilingual menu (several display languages)
Ano
Time / Date displayed
Ano
Funkce klávesnice
Illuminated Keypad
Ano
Easy handling with navigation key
Ano
Message indicator key
Ano
Protection Water/Dust/Shock (according IP 65)
No
Rozměry / Specifikace
Handset, H x W x D in mm
181*45,6*38,5
Handset, weight incl. Accu in g
108
Foot, L x W x H in mm
187,5 x 156,5 x 24,5
Main Device, L x W x H in mm
188 x 188,5 x 36
Download & Support

Gigaset Maxwell 2

Žádost o podporu

Máte-li zájem o naše produkty nebo máte jakékoli dotazy, obraťte se na svého partnera Gigaset Profesional. Pokud ještě nemáte partnera, můžete v naší databázi najít odpovídající partnery ve vaší oblasti.

Kontakt

Již jste partnerem Gigaset Profesional nebo se jím chcete stát a máte dotazy ohledně našich produktů? Kontaktujte nás online a my se co nejdříve postaráme o váš dotaz.

Technické informace

Další technické informace, jako jsou manuály, datové listy, aktualizace firmwaru, často kladené otázky a informace o kompatibilitě, naleznete na Wiki Gigaset Professional.