Kategorie

Stolní telefony Gigaset pro: Nastavujeme standard profesionální komunikace!

Stolní telefony Gigaset pro

Stolní telefon, který to myslí doopravdy

Všestranně elegantní design s audio kvalitou ve vysokém rozlišení a snadno ovladatelnými, avšak výkonnými funkcemi ze stolních telefonů Gigaset pro činí tu správnou volbu pro profesionální firemní komunikaci.

Jednoduchý a efektivní s plně HD audiem
Telefon Maxwell Basic nabízí všechny nepostradatelné funkce profesionálního stolního telefonu v jakémkoli kancelářském prostředí.
Maxwell Basic je vybaven plně HD audiem a je navržen pro každodenní používání bez kompromisu v oblasti audio kvality.
Nedostupný
Funkční stolní telefon pro profesionální firemní komunikaci
Kvalitní firemní VoIP telefon musí být intuitivní, atraktivní a vždy připravený k podpoře vašich obchodních aktivit. Firemní telefon Gigaset Maxwell 2 všechny tyto vlastnosti slučuje ve VoIP stolním telefonu, navrženém k práci s jakýmkoli telefonním systémem, místním či na bázi cloudu.
Lehké sluchátko modelu Maxwell 2 podporuje HD audio a hlas, takže vám neunikne ani slovo. Klávesy na ovládání hlasitosti zajišťují správnou úroveň zvuku a pouhým stisknutím dedikovaného tlačítka můžete přepínat mezi handsfree režimem a náhlavní soupravou.
Nedostupný
Kompaktní design s vylepšenými funkcemi pro profesionální komunikaci
Maxwell 3 představuje kompaktní, avšak výkonný stolní telefon s profesionálními funkcemi, vhodný pro jakékoli prostředí firmy či domácí kanceláře.
Obsahuje plně HD audio, klávesu „nerušit“, navigační klávesu a klávesy se stavem hovoru. A všechny tyto užitečné funkce jsou umístěny kolem křišťálově čistého displeje, což z přístroje Maxwell 3 činí dokonalou volbu pro moderní digitální komunikaci.
Nedostupný
Barevná dotyková obrazovka s klávesami pro flexibilní a snadno ovladatelnou komunikaci
Maxwell 4 představuje výkonný komunikační přístroj se snadno ovladatelným rozhraním na dotykové obrazovce, který je dostatečně flexibilní pro každou oblast podnikání.
Maxwell 4 kombinuje všechny přínosy plně HD audia, profesionální kvality handsfree a flexibilních možností stojánků a připevnění na stěnu a přidává křišťálově čistou dotykovou obrazovku a intuitivní uživatelské rozhraní, jež vám přináší na dosah veškerou klíčově důležitou firemní komunikaci. S podporou až šesti SIP účtů je Maxwell 4 připraven na provoz více telefonních linek a navržen na práci s vedoucími poskytovateli komunikačních služeb na místě a přes cloud.
Nedostupný
Firemní telefonní klávesnice nabízí rozšířené funkce pro profesionální komunikaci
S rozšiřovacím modulem Maxwell, navrženým pro stolní telefony Maxwell Basic, 2, 3 a 4, zvýšíte rychlost, funkčnost a dosah.
Rozšiřovací modul Maxwell obsahuje 7 palců velký FSTN displej s rozšířenou klávesnicí se dvěma stranami 28 flexibilních tlačítek. Přístroj zvládne až 58 funkcí, například indikaci obsazenosti linek (BLF) a rychlé vytáčení. Další klávesy je možné pohodlně naprogramovat pro přihlášení a odhlášení, aktivaci hlasové schránky či dokonce k otevření vchodových dveří.
Nedostupný
Bezšňůrový stolní DECT telefon v krytu Maxwell nabízí velkou flexibilitu u pracovního stolu
V kanceláři, jíž dominují bezšňůrové DECT telefony, se Maxwell C nádherně vyjímá. Jde o nejdokonalejší profesionální bezšňůrový telefon společnosti Gigaset v krytu Maxwell.
Dnešní bezdrátová kancelář již nepotřebuje fyzické síťové připojení. Naše počítače a kancelářské telefony jsou bezšňůrové - a Gigaset Maxwell C vám nabízí výjimečnou flexibilitu u pracovního stolu.
Všechny přístroje lze nyní připojit k jednomu DECT systému (single nebo multicell) společnosti Gigaset. To nabízí ideální řešení pro IP telefon s neobyčejným HD audiem a jasným TFT displejem a představuje intuitivního firemního společníka v popředí bezdrátové kanceláře.
Nedostupný

6 položka