Kategorie

Systémy Gigaset pro: Škálovatelná, na funkce bohatá komunikace, připravená pracovat!

Systémy Gigaset pro

Dokonalá firemní komunikace

Telefonní řešení Gigaset pro jsou připravena jak pro poskytovatele telefonních služeb na místě, tak na cloudovou telefonii, počínaje malou pobočkou až po jakýkoli počet zaměstnanců rozmístěných po více patrech. Celá naše škálovatelná řada systémů navržených pro flexibilitu podporuje HD kvalitu audia a celou řadu funkcí profesionální firemní komunikace.

Škálovatelný systém DECT multicell pro každou organizaci
Navržený k podpoře všech vašich zaměstnanců při bezpečné digitální a bezšňůrové komunikaci.
Každá zóna Gigaset N870 Multicell podporuje celou organizaci o velikosti SME a lze ji snadno nasadit na nejmenších i největších lokalitách. Je-li vaše organizace větší, jednoduše se nasadí multizóna pro roaming a předávání konverzací. Multizónové instalace s více než stovkou multicell přístrojů napříč velkými lokalitami - továrnami, hotely, nemocnicemi či sklady - nabízejí DECT komunikační síť obsluhující tisíce zaměstnanců.
Systém N870 Multicell podporuje VoIP komunikaci jak místní, tak na bázi cloudu, a to s flexibilitou, která se rychle přizpůsobí každé rostoucí firmě. Díky jednoduchému instalačnímu procesu nabízí systém N870 Multicell rychlé nasazení profesionálních DECT sluchátek Gigaset napříč celou lokalitou.
Nedostupný
VoIP telefonní systém s možností upgradu navržený pro rostoucí požadavky vaší firmy
Dokonalá bezšňůrová komunikace pro každou malou či středně velkou kancelář s možností škálovat dle potřeby.
Základna N670, navržená k obsluze 90 % firem v Evropě s méně než 20 zaměstnanci, nabízí elegantní VoIP řešení pro profesionální bezšňůrovou komunikaci. Ihned po vybalení funguje základna N670 s kompletní řadou profesionálních sluchátek Gigaset a podporuje až 20 DECT sluchátek a 8 hlasových hovorů najednou s využitím IP telefonní služby jak na místě, tak přes cloud. V rušnějších kancelářích či větších prostorách vám upgrade na multicell pomocí licence a další DECT základny umožní zvýšit pokrytí, počet sluchátek a hovorů pro flexibilní splnění potřeb vaší organizace.
Nedostupný
Navržený podle škály
Každý systém Gigaset N720IP, perfektní pro rostoucí organizace nebo pokrytí větších lokalit, zvládne podpořit až 100 DECT sluchátek, 30 hovorů zároveň a umožňuje snadné připojení až 30 základen pro rozšíření pokrytí a počtu uživatelů.
N720IP podporuje jak PBX na místě, tak v cloudu, a nabízí flexibilní komunikaci pro rostoucí firmy. Systém N720IP je tím nejlepším systémem, který podporuje vaše sluchátka Gigaset pro kdekoli v kanceláři.
Nedostupný
Dokonalý pro rušnou malou kancelář
Výkonná komunikační základna navržená pro potřeby produktivní malé kanceláře.
Gigaset N510 IP PRO zvládne podpořit až 6 SIP účtů, 6 sluchátek a 4 hovory zároveň díky bohaté sadě funkcí firemní komunikace.
Nedostupný
Výkonný a plný funkcí, podporuje migraci z ISDN na IP
DX800A jako srdce malé kanceláře nabízí nejvyšší flexibilitu prostřednictvím sady bohatých funkcí, které podporují analogovou, ISDN a IP telefonii v jakékoli vámi požadované kombinaci.
DX800A vám jako dokonalá investice do budoucnosti umožňuje zvolit si telefonní službu, která je pro vás ta pravá, a když potřebujete, přejít na nové technologie. Pro přidanou flexibilitu můžete přímo ke stolnímu telefonu připojit více DECT sluchátek pro více uživatelů a snadný přístup k roamingu bez další základny.
Nedostupný

5 položka