Kategoria

Bezprzewodowych telefonów Gigaset pro: Pełen zestaw funkcji komunikacyjnych i mobilna elastyczność

Bezprzewodowych telefonów Gigaset pro

Swoboda z dala od biurka

Krystalicznie czysty dźwięk, długi czas pracy na akumulatorkach oraz bogaty zestaw funkcji czynią z bezprzewodowych telefonów Gigaset pro perfekcyjne urządzenia do sprawnej i wydajnej komunikacji w biznesie.

Profesjonalny dźwięk i najwyższej jakości konstrukcja
Gigaset S650HE PRO jest uzupełnieniem rozwiązań DECT IP multi-cell i single-cell N870/N720 oraz N670/N510. Gigaset pomaga supermarketom, marketom budowlanym i przychodniom lekarskim w całej Europie zoptymalizować rozwiązania komunikacyjne.
Solidna konstrukcja, która zapewnia 300 godzin w trybie czuwania, dźwięk w jakości HD oraz najważniejsze funkcje wymagane od profesjonalnej słuchawki DECT.
Intuicyjny interfejs ułatwiający dostęp do książek telefonicznych i adresowych sprawia, że Gigaset S650HE to wydajne urządzenie idealnie wspierające codzienną, biznesową komunikację.
Brak w magazynie
Pełen zakres funkcji komunikacyjnych wraz z mobilną elastycznością
Połączenie w słuchawce DECT szerokiego zakresu funkcji i jakości dźwięku HD z eleganckim wyglądem smartfona sprawia, że Gigaset SL750H to komunikacyjne urządzenie klasy premium.
Z ekranem TFT o przekątnej 2,4”, ulepszonym mikrofonem i 250 godzinami w trybie czuwania, SL750H jest obecnie najmniejszą słuchawką DECT w rodzinie Gigaset pro w pełni gotową do wsparcia Twojego biznesu.
Brak w magazynie
Wytrzymały i niezawodny w każdych warunkach
Zaprojektowany jako biznesowy telefon o wzmocnionej konstrukcji, Gigaset R650H PRO jest odporny na zachlapania, pył oraz wstrząsy zgodnie z rygorystyczną normą IP65.
Gumowana obudowa zapewnia pewny uchwyt, a bateria cały dzień pracy − Gigaset R650H PRO gwarantuje efektywną komunikację nawet w wymagających warunkach.
Brak w magazynie

3 sztuka/sztuk