Kategoria

Bezprzewodowych telefonów Gigaset pro: Pełen zestaw funkcji komunikacyjnych i mobilna elastyczność

Bezprzewodowych telefonów Gigaset pro

Swoboda z dala od biurka

Krystalicznie czysty dźwięk, długi czas pracy na akumulatorkach oraz bogaty zestaw funkcji czynią z bezprzewodowych telefonów Gigaset pro perfekcyjne urządzenia do sprawnej i wydajnej komunikacji w biznesie.

Wszechstronny i funkcjonalny telefon, który w codziennym środowisku pracy spisuje się na medal
Kiedy w pracy trzeba zostać po godzinach, wytrzymały telefon okazuje się niezbędny. Na słuchawce Gigaset S700H PRO można polegać w każdej sytuacji. Wyróżnia ją przede wszystkim niezwykle długi czas gotowości i solidna obudowa, której nie zaszkodzą nawet środki dezynfekujące.
To profesjonalne urządzenie mobilne DECT marki Gigaset oferuje też wiele funkcji, np. profile akustyczne, oraz znakomitą jakość dźwięku. Słuchawka jest lekka i intuicyjna w obsłudze, a dostęp do książki teleadresowej i kontaktów — wyjątkowo wygodny. Osoby, które w zakresie komunikacji nie chcą iść na żadne kompromisy, nie muszą dalej szukać.
Brak w magazynie
Telefon DECT łączący smukłą konstrukcję z najnowszymi technologiami
Szukasz telefonu, który typową dla smartfonów kompaktową konstrukcję łączy z technologią profesjonalnych urządzeń DECT? W takim razie wybierz urządzenie Gigaset SL800H PRO. To najmniejszy i najlżejszy telefon bezprzewodowy z serii Gigaset Professional. Oferuje duży kolorowy wyświetlacz, znakomitą jakość dźwięku i niezwykle wydajną baterię.
Każdy użytkownik, któremu zależy na maksymalnej swobodzie korzystania z urządzeń mobilnych, z pewnością doceni oferowany telefon DECT. Równie wygodnie używa się go z zestawem słuchawkowym, co w trybie głośnomówiącym.
Brak w magazynie
Ten zaawansowany telefon biznesowy jest gotowy do wszelkich wyzwań
Oczywiście z oferowanego telefonu bezprzewodowego można korzystać w biurze — świetnie leży w dłoni i odznacza się fantastyczną jakością dźwięku. Atrakcyjna konstrukcja z antypoślizgową powierzchnią, duży kolorowy wyświetlacz i wydajna bateria to kolejne zalety tego urządzenia.
Gigaset R700H PRO ujawnia cały swój potencjał w codziennym środowisku pracy. Telefon jest odporny na zachlapania i pył, nie groźne są mu też uderzenia i zarysowania. Wraz z systemem Gigaset Multicell zapewnia elastyczność i pełną swobodę komunikacji mobilnej na terenie całego przedsiębiorstwa.
Brak w magazynie
Wszechstronna słuchawka do zunifikowanej komunikacji — w biurze, podczas pracy zdalnej lub poza domem.
Efektywna komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna decyduje o sukcesie przedsiębiorstwa. Wszystkie kluczowe usługi komunikacyjne muszą działać elastycznie, ponieważ tego wymagają nowoczesne koncepcje biura. Systemy UC (Unified Communications — komunikacja zunifikowana) łączą telefonię, wideokonferencje, pocztę e-mail i komunikatory w jednym środowisku aplikacji. Nowe urządzenie Gigaset ION stworzono z myślą o wymaganiach dzisiejszych użytkowników oczekujących zintegrowanej komunikacji. Zapewnia wygodę na miarę słuchawki DECT, a jednocześnie współdziała z dotychczasowymi rozwiązaniami UC. Dzięki zgodności z aplikacjami Microsoft Teams* i Zoom* oraz wieloma telefonami programowymi, jak również dzięki certyfikatom SWYX i Unify Circuit w zakresie rozwiązań UC, urządzenie Gigaset ION obsługuje wiodące na świecie platformy do komunikacji zintegrowanej. Jednocześnie zapewnia korzyści charakterystyczne dla najnowszych słuchawek DECT: znakomitą jakość dźwięku, tryb głośnomówiący, łatwą instalację typu „plug and play” czy mikrofon tłumiący szumy. Możesz być w biurze, na konferencji albo w domu — nowe urządzenie Gigaset ION w żaden sposób nie ogranicza Twojej mobilności i zapewnia wszystkim pracownikom maksymalną swobodę działania.
* Kompatybilność zapewniana przez standardowy sterownik USB
Brak w magazynie
Bezprzewodowy telefon DECT w stacjonarnej obudowie Maxwell to swobodna aranżacja przestrzeni na biurku
W biurze zdominowanym przez bezprzewodowe słuchawki DECT, Maxwell C będzie jedyny w swoim rodzaju. To najbardziej zaawansowany bezprzewodowy telefon Gigaset umieszczony w stacjonarnej obudowie Maxwell.
Współczesna wizja bezprzewodowego biura minimalizuje obecność fizycznych łączy sieciowych. Nasze komputery oraz firmowe telefony pracują bezprzewodowo – a Gigaset Maxwell C zapewnia dodatkowo pełną elastyczność aranżacji biurka.
Wszystkie urządzenia mogą być teraz podłączone do jednobazowego lub wielobazowego (Multicell) systemu Gigaset. Dzięki temu bezprzewodowe biuro skorzysta ze wszystkich zalet telefonii IP, a Ty otrzymasz m.in. wyjątkowej jakości dźwięk HD oraz czytelny wyświetlacz wspierający biznesową komunikację.
Brak w magazynie

5 sztuka/sztuk