Gigaset Maxwell 3

previous
next

Gigaset Maxwell 3

Kompaktowa forma z użytecznymi funkcjami do profesjonalnej komunikacji

Maxwell 3 to stacjonarny telefon o kompaktowej budowie, oferujący profesjonalne możliwości dopasowane do potrzeb firm oraz domowych biur.

Telefon wyposażony w doskonałej jakości dźwięk HD, funkcję "nie przeszkadzać", przycisk nawigacyjny oraz klawisze informujące o statusie linii. Wszystko te elementy są ergonomicznie zlokalizowane wokół czytelnego ekranu sprawiając, że Maxwell 3 jest doskonałym urządzeniem do nowoczesnej, cyfrowej komunikacji.

Znajdź partnera

Produkty Gigaset pro są dystrybuowane wyłącznie poprzez wykwalifikowanych partnerów biznesowych.

Do grona naszych partnerów należą dystrybutorzy rozwiązań telekomunikacyjnych oraz IT, a także resellerzy (VAR) i dostawcy systemów biznesowych. Nasi partnerzy zajmują się doradztwem, sprzedażą, instalacją oraz oferują dodatkowe usługi związane z Gigaset pro.

Opis

Zoptymalizowana konstrukcja

Biznesowej klasy dźwięk gwarantuje profesjonalną komunikację poprzez dedykowaną słuchawkę lub opcjonalnie w trybie głośnomówiącym oraz zapewnia wysokiej jakości telekonferencje.

Łatwa obsługa

Intuicyjne sterowanie, przyciski szybkiego wybierania oraz 3,5 calowy, kolorowy wyświetlacz ułatwiają nawigację po dostępnych funkcjach i usprawniają pracę w każdej małej i dużej firmie, a indywidualne profile użytkownika dodatkowo zwiększają możliwości elastycznego wykorzystania telefonu w biurze.

Przystosowany do obsługi telefonii opartej na chmurze

Certyfikowana zgodność z wiodącymi operatorami telefonii IP oraz usługami w chmurze, realizowana poprzez wykorzystanie protokołów SIP. Stale aktualizowaną listę naszych partnerów można znaleźć tutaj.

Elastyczny i gotowy do rozbudowy

Rozszerzone możliwości dzięki wbudowanemu złączu Gigabit Ethernet do połączenia telefonu Maxwell z komputerem PC, laptopem lub drukarką, a także elektroniczny przełącznik widełkowy oraz port USB do opcjonalnych akcesoriów, jak odbiornik Bluetooth oraz zestaw słuchawkowy.

Różne opcje montażu

Stylowa konstrukcja z elastycznymi opcjami montażu sprawiają, że Maxwell perfekcyjnie sprawdza się w prestiżowych lokalizacjach, jak korporacyjne gabinety i saloniki do spotkań z ważnymi gośćmi.

Dane techniczne

Specyfikacje

Ogólny
Article name
Gigaset Maxwell 3
Funkcje ogólne
Color
Black
Article
Corded Phone
Connection
VoIP
Calls in parallel (IP)
2
IP based phone connection
Tak
SIP accounts
4
Interfaces internal
External PSU connector (available as accessory), Gigabit Ethernet with 2-Port switch, Headset connection EHS/DHSG, Integrated Power-over-Ethernet, Key module, USB Typ A, Headset connection RJ9
Funkcje dodatkowe
LDAP Phonebook
Tak
Address book # entries, (name, surname, 3 numbers, pictures, date-reminder, sounds)
100
3-way-conferencing
Tak
Programmable keys
8
Optical call signaling
Illuminated display, LED flashing light
Funkcje dźwięku
HD Voice
Tak
Handsfree talking
Yes
Handsfree talking handset / base / Main device
Main Device
Adjustable Volume
Via Menu
Number of ringtones
28
Upload own ringtones
Tak
Funkcje wyświetlacza
Display Type
Color Display
Diagonal spread (inch)
3,5
Resolution (px)
320 x 240
Jumbo Fonts
No
Display of caller
Display of caller’s number (CLIP)
Multilingual menu (several display languages)
Tak
Time / Date displayed
Tak
Funkcje klawiatury
Illuminated Keypad
Tak
Easy handling with navigation key
Tak
Message indicator key
Tak
Protection Water/Dust/Shock (according IP 65)
No
Wymiary / Dane techniczne
Foot, L x W x H in mm
187,5 x 156,5 x 24,5
Main Device, L x W x H in mm
188 x 188,5 x 36
Pobieranie i wsparcie

Gigaset Maxwell 3

Pomoc

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Partnerem Biznesowym Gigaset. W przypadku gdy nie posiadasz takiego kontaktu, sprawdź listę Partnerów z Twojego regionu w naszej bazie danych.

Kontakt

Jesteś już Partnerem Biznesowym Gigaset lub chciałbyś nawiązać współpracę i masz pytania na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami online, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Informacje techniczne

Dodatkowe informacje techniczne, takie jak instrukcje obsługi, karty produktu, aktualizacje oprogramowania, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje o kompatybilności można znaleźć w serwisie Gigaset Professional Wiki.