Gigaset Maxwell Expansion Module

previous
next

Gigaset Maxwell Expansion Module

İş telefonu tuş takımı, profesyonel haberleşme için gelişmiş fonksiyonellik sunar

Maxwell Basic, 2 ve 3 masaüstü iş telefonu için tasarlanmış Maxwell Genişleme Modülü ile hızınızı, fonksiyonelliğinizi ve erişiminizi artırın.

Maxwell Genişletme Modülü geniş bir 7” FSTN Ekrana sahip olup genişletilmiş tuş takımı, 28 esnek düğmeli iki sayfa içermektedir. Cihaz, Meşgul Hat Alanı (BLF) ve hızlı arama gibi 58'e kadar özelliği işleyebilir. Ek tuşlar ayrıca oturum açıp oturumu kapatmak, sesli mesajı etkinleştirmek veya ön kapıyı açmak için bile kolaylıkla programlanabilir.

Açıklama

Tuşların kendiliğinden etiketlenmesi

Genişleme Modülü, tuşların fonksiyonunu göstermek için büyük bir 7” ekran ile donatılmıştır. Tuşun fonksiyonu tuşun yanında görüntülenmektedir ve tuş fonksiyonundaki değişiklikler otomatik olarak metinde görünecektir. Kalemle yazma artık gerekli değildir.

Programlanabilir tuşlar

Modüle, iki sayfaya yayılmış 58 ilave tuş eklenmiştir. Sayfalar arasında geçiş yapmak için bir tuş kullanılmaktadır ve modülün diğer tuşları, BLF ve hızlı arama gibi fonksiyonlar için kullanılabilir. Kolaylık sağlamak amacıyla, ayrıca erişim kodları ve sesli posta aktivasyonu için veya cihazınıza giriş yapmak için programlama yapılabilir.

Telefon genişletilmesi

Maxwell Basic, 2 ve 3, ek fonksiyon ayarları için daha fazla düğme ve daha fazla olası 174 konfigürasyon ekleyerek 3 adede kadar Genişleme Modülünü destekler. Birinci Genişleme Modülü güç kaynağını kullanırken ikinci ve üçüncü modül, birinci Genişleme Modülüne bağlanır.

3 renkli anahtarlar

Her bir tuş, çeşitli durum göstergelerini temsil eden renkli bir LED'den oluşur. Yeşil ışık hattın kullanılabilir olduğu, yanıp sönen kırmızı ışık gelen bir arama olduğu, kesintisiz kırmızı ışık hattın meşgul olduğu ve sarı ışık ise çevrimdışı olunduğu anlamına gelir.

Birbiriyle Eşleşen Maxwell Tasarımı

Maxwell Genişleme Modülünün tasarımı, Maxwell serisinin görünüm ve dokunma hissi özellikleriyle eşleşir. Herkes telefonunu farklı bir şekilde kullanır, bu nedenle Maxwell serisi dikeyden yataya üç farklı konuma izin veren hareketli bir ayağı desteklemektedir. Maxwell telefon ve Genişleme Modülleri duvar montajını da destekler.

Technical details

Teknik özellikler

Genel
Article name
Gigaset Maxwell Expansion Module
Genel özellikler
Color
Black
Article
Key expansion unit
Dahili arayüzler
External PSU connector (available as accessory), Key module, RJ12 Port, RJ45 Port
Ek özellikler
Programmable keys
58
Devices in a row
3
Optical call signaling
Multicolor LED buttons
Ses özellikleri
Handsfree talking
No
Ekran özellikleri
Display Type
Alphanumeric b&w
Diagonal spread (inch)
7
Resolution (px)
164 x 296
Jumbo Fonts
No
Tuş takımı özellikleri
Illuminated Keypad
Evet
Protection Water/Dust/Shock (according IP 65)
No
Boyutlar / Teknik özellikler
Foot, L x W x H in mm
187,5 x 156,5 x 24,5
Main Device, L x W x H in mm
188 x 188,5 x 36
Download & Support

Gigaset Maxwell Expansion Module

İletişim

Zaten bir Gigaset Professional ortağısınız veya ürünlerimiz hakkında sorularınız mı var? Lütfen çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin, sorunuzla en kısa sürede ilgileneceğiz.