Gigaset GX6 PRO

Gigaset GX6 PRO

Biznesowy smartfon 5G - wytrzymałość w najlepszym wydaniu
 • Elegancka i wytrzymała konstrukcja połączona z ultraszybką technologią 5G
 • Odporny zgodnie z wojskowym standardem MIL-STD-810H i zabezpieczony przed pyłem i wodą zgodnie z IP68
 • Wydajny, wytrzymały i wymienny akumulator 5000 mAh: obsługuje super szybkie ładowanie mocą do 30 W i bezprzewodowe szybkie ładowanie mocą do 15 W
 • System podwójnego aparatu z podwójną lampą błyskową LED: 50 MP szerokokątny z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) + 2 MP makro
 • Duży wyświetlacz 6,6" FHD+ z kamerą typu punch-hole: Wysoka częstotliwość odświeżania do 120 Hz, zwiększenie jasności w świetle słonecznym (550 nitów) i ochrona przez szkło Corning® Gorilla®.
 • Potężny ośmiordzeniowy procesor Dimensity 900 5G 2,4 GHz z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej
 • Potrójne gniazdo: Dual SIM (karta Nano SIM + eSIM) + rozszerzenie pamięci do 1 TB
 • Bezpieczniejsza i szybsza łączność bezprzewodowa dzięki Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 i NFC
 • Administracja i zarządzanie urządzeniem "zero touch"
 • Obsługa systemu Android Enterprise™
 • Zgodność z Team Viewer
 • Programowalny przycisk funkcyjny: Szybki dostęp do określonych funkcji lub aplikacji
 • Odblokowanie biometryczne: Skaner linii papilarnych na przycisku zasilania + rozpoznawanie twarzy
 • Przednia kamera 16 MP do wideorozmów i zdjęć w wysokiej rozdzielczości
 • Łatwa obsługa nawet w mokrych dłoniach i rękawiczkach
Znajdź partnera

Produkty Gigaset pro są dystrybuowane wyłącznie poprzez wykwalifikowanych partnerów biznesowych.

Do grona naszych partnerów należą dystrybutorzy rozwiązań telekomunikacyjnych oraz IT, a także resellerzy (VAR) i dostawcy systemów biznesowych. Nasi partnerzy zajmują się doradztwem, sprzedażą, instalacją oraz oferują dodatkowe usługi związane z Gigaset pro.

Opis

Wyróżnia się: Wytrzymałość. Solidność. Najlepsze wzornictwo.

Ma mnóstwo funkcji i dobrze wygląda: Pierwszy biznesowy smartfon Gigaset o zwiększonej wytrzymałości w standardzie 5G łączy solidność z najlepszym wzornictwem. Jest idealnie przystosowany do pracy na zewnątrz i robi wrażenie dzięki smukłej obudowie wykonanej z wysokiej jakości materiałów; testowany zgodnie z wojskową normą MIL-STD-810H i IP68. Gigaset GX6 PRO "Made in Germany" to idealny smartfon dla użytkowników, którzy zawsze są w ruchu, zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym, nawet w trudnych warunkach zewnętrznych. Gigaset GX6 PRO wytrzymuje wiele, jest bardzo trwały i ma mnóstwo energii - nie tylko dzięki wytrzymałemu, wymiennemu akumulatorowi. GX6 PRO ładuje się super szybko (z mocą do 30 W), ma najwyższej klasy aparat fotograficzny, a także bardzo wydajny głośnik (z natężeniem do 110 dB w odległości 5 cm). I ma coś, co skrywa pod elegancką powierzchownością: ultraszybką transmisję 5G, potężny ośmiordzeniowy procesor i Wi-Fi 6.

Rzuca się w oczy: Stabilność.

GX6 PRO jest niezwykle wytrzymały, jego obudowa spełnia wojskową normę MIL-STD-810H i klasę ochrony IP68. Oznacza to, że jest wodoodporny, odporny na upadki, odporny na temperaturę, kurz i brud. A to jeszcze nie wszystko: Nawet duże uderzenia nie są w stanie zaszkodzić temu smartfonowi. Dzięki dwukomponentowej obudowie wykonanej w technologii wtrysku TPU, wzmocnionej metalową ramką, przechodzi on test upadku na stalową płytę z wysokości 1,2 metra, nie doznając żadnych uszkodzeń. Można go nawet upuścić do wody: GX6 PRO jest chroniony do głębokości 1,5 metra - przez 30 minut.

Działa dalej: I dalej. I dalej. Akumulator Gigaset GX6 PRO.

Gigaset GX6 PRO udowadnia swoją wytrzymałość pod względem mechanicznym. Ale czy jest równie niezawodny wewnątrz? Warto przyjrzeć się akumulatorowi: wytrzymuje co najmniej dwa dni przy przeciętnym użytkowaniu, a w trybie czuwania nawet dłużej. Ten akumulator o pojemności 5000 mAh ma prawdziwe cechy długodystansowca, pozwalając na słuchanie muzyki do 55 godzin lub oglądanie filmów do 15 godzin. Można go łatwo wyjąć i wymienić, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. GX6 PRO obsługuje bezprzewodowe szybkie ładowanie mocą do 15 W oraz super szybkie ładowanie do 30 W. Natomiast technologia Gigaset BatteryLife+ wydłuża żywotność akumulatora nawet o 50%, przy czym wstępnie ustawiony limit ładowania wynosi 90%.

Kapitalne przebiegi: Dzięki 5G, najlepszemu Wi-Fi i ośmiordzeniowemu procesorowi.

Dzięki nowemu standardowi komunikacji mobilnej 5G dane mobilne są przesyłane błyskawicznie; transmisja 5G jest wielokrotnie szybsza niż 4G (LTE). Teraz nic się nie zacina, wszystko działa płynnie: Usługi strumieniowe, pobieranie plików, aplikacje do nawigacji czy oprogramowanie do wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Kolejną nowością jest standard Wi-Fi 6 WLAN, który zapewnia bezpieczną i szybszą łączność bezprzewodową. A dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi MediaTek Dimensity 900 5G 2,4 GHz możesz płynnie korzystać z aplikacji i edytować dane w każdej chwili. Z tym procesorem otrzymujesz bardzo dobry duet: 8 GB pamięci RAM zapewnia dostęp do danych z prędkością błyskawicy - a pamięć wewnętrzna 128 GB (rozszerzalna zewnętrznie do 1 TB) oferuje mnóstwo miejsca na zdjęcia, filmy czy dokumenty.

Pokaż się z najlepszej strony. Kamera Gigaset GX6 PRO.

Jeśli masz przed sobą wyraźny obraz czegoś, chcesz go uwiecznić: Smukły system podwójnej kamery Gigaset GX6 PRO z podwójną lampą błyskową LED jest w tym dobry. Szerokokątny aparat 50 MP z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) pozwala na fotografowanie dużych obiektów lub panoramowanie, a 2 MP makro umożliwia fascynujące zbliżenia lub szczegółowe ujęcia. Potężna przednia kamera 16 MP jest idealna do prowadzenia rozmów wideo. Nagrywanie wideo odbywa się w wysokiej rozdzielczości UHD 4K 2160p o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. A kamera Gigaset GX6 PRO posiada nawet podwójną lampę błyskową LED, która doskonale uchwyci najpiękniejsze chwile: Dzięki dwóm diodom LED mieszane są różne temperatury barwowe - oznacza to, że Twoje zdjęcia osiągają bardziej naturalną kolorystykę.

Błyszczy: Z najwspanialszymi kolorami na wyświetlaczu smartfona.

6,6-calowy wyświetlacz FHD+ ukrywa przednią kamerę typu punch-hole za niewielkim otworem. Dzięki temu ekran staje się większy. Wysoka częstotliwość odświeżania do 120 Hz zapewnia płynne wrażenia podczas strumieniowania, a zwiększona jasność w świetle słonecznym (550 nitów) gwarantuje dobrą czytelność przy mocnym oświetleniu. Wyświetlacz jest chroniony przez odporne na zarysowania szkło Corning® Gorilla®. Nawiasem mówiąc, obudowę i wyświetlacz można łatwo wyczyścić za pomocą mydła, środka dezynfekującego lub alkoholu - bardzo przydatne, jeśli często jesteś w ruchu.

Łączy: Dzięki Bluetooth 5.2 i NFC.

GX6 PRO jest solidnym towarzyszem w każdej biznesowej sytuacji, możesz na nim polegać m.in. w zakresie bogatych funkcji komunikacyjnych. Smartfon oferuje bezpieczną i bezprzewodową łączność w standardzie Bluetooth 5.2 i NFC. Znakomity, energooszczędny Bluetooth w wersji 5.2 szybko połączy Twój Gigaset GX6 PRO ze słuchawkami, głośnikami lub innymi urządzeniami wyposażonymi w tę technologię, bez żadnych problemów konfiguracyjnych. Jesteś również dobrze skomunikowany dzięki standardowi transmisji NFC ("Near Field Communication"): Za pomocą tego urządzenia możesz więc dokonywać płatności bezgotówkowych i przesyłać dane WLAN. Bardzo wygodnie - i całkiem bezpiecznie!

Kontrola i bezpieczeństwo: Skaner linii papilarnych oraz rozpoznawanie twarzy.

Dzięki czytnikowi linii papilarnych na przycisku zasilania oraz funkcji rozpoznawania twarzy możesz szybko i łatwo odblokować swój smartfon - i mieć pewność, że nikt inny nie ma do niego dostępu. Możesz uzyskać dostęp do swoich ulubionych funkcji lub aplikacji za jednym dotknięciem przycisku: Umożliwia to programowalny przycisk funkcyjny. Potrójny slot na kartę dual-SIM (lub nano-SIM + eSIM) i rozszerzenie pamięci: Dzięki temu do GX6 PRO można włożyć osobistą i służbową kartę SIM, co zwiększa elastyczność korzystania ze smartfona. A dzięki rozszerzalnej pamięci zewnętrznej o pojemności do 1 TB jest jeszcze więcej miejsca na zdjęcia, filmy i inne dane.

Liczne opcje dostosowania dla firm

Różne firmy mają różne potrzeby. Gigaset wychodzi naprzeciw tym wymaganiom: GX6 PRO może być dostosowany do zamówień korporacyjnych. To możliwe dzięki zakładom produkcyjnym Gigaset w Niemczech. Nawet przy stosunkowo niewielkich ilościach, na tylnej ściance urządzenia możemy wygrawerować logo firmy, numery IMEI, oznaczenia działów lub inne indywidualne informacje; zwiększa to identyfikację pracowników z firmą, a także pomaga zapobiegać kradzieży. W razie potrzeby można też wcześniej zdefiniować zainstalowane oprogramowanie. Firmy mogą skonfigurować GX6 PRO w bardzo elastyczny sposób, od ekranu głównego z własnym logo, po wybór aplikacji, opcje związane z zarządzaniem urządzeniem oraz wybór obrazów tła i dzwonków - możliwy jest nawet firmowy dżingiel. Akcesoria, w tym folia ochronna, słuchawki i indywidualne opakowania, mogą być również skompletowane zgodnie z wymaganiami.

Dobry smartfon "Made in Germany"

Gigaset jako jedyna firma na świecie produkuje smartfony w Niemczech, za co ręczymy znakiem jakości "Made in Germany". W naszym zakładzie produkcyjnym w Bocholt już od siedmiu dekad wytwarzamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne. Produkty się zmieniają, ale nasze standardy zawsze pozostają takie same: w smartfonach takich jak GX6 PRO możesz oczekiwać najlepszych funkcji, wysokich standardów jakości i najwyższej klasy wzornictwa. A dzięki naszej obietnicy "Fair for Future" z dumą patrzymy również w przyszłość: W centrum uwagi pozostają oczywiście nasze produkty, ale równie ważne są kwestie takie, jak uczciwość, zrównoważony rozwój i walka z nierównościami społecznymi. Abyśmy my i przyszłe pokolenia mogli dobrze i beztrosko żyć w przyszłości.

Zrównoważony rozwój, nawet przy produkcji GX6 PRO.

GX6 PRO robi doskonałe wrażenie jako solidny i elegancki smartfon do użytku zewnętrznego. Ale co ze zrównoważonym rozwojem? Ta kwestia jest dla nas ważna, ma realny wpływ na to, co robimy. Inwestujemy w najnowsze standardy środowiskowe (certyfikat FSC®, numer licencji FSC® N003454) dla opakowań Gigaset GX6 PRO, a emisje CO2 powstające podczas produkcji opakowań równoważymy z pomocą naszych projektów ClimatePartner. Poza folią samoprzylepną chroniącą wyświetlacz, całkowicie zrezygnowaliśmy z plastiku wewnątrz opakowania. Droga do bardziej zrównoważonej produkcji jest długa, a my zawsze przyglądamy się temu, co robimy w kontekście naszej obietnicy "Fair for Future". W ten sposób na co dzień pracujemy nad realnymi koncepcjami dla naszej wspólnej przyszłości.

Dane techniczne

Specyfikacje

Ogólny
Nazwa artykułu
Gigaset GX6 PRO
Platforma / System operacyjny
Wersja systemu operacyjnego
Android™ 12 (plan aktualizacji do 13)
Okres aktualizacji
Aktualizacje zabezpieczeń przez okres do 5 lat od uruchomienia
Odblokowanie
Rozpoznawanie twarzy
Tak
Czujnik linii papilarnych
Tak
Kamery
Main Camera (Photo Features)
Resolution: 50 MP PDAF wide angel main camera with Optical Image Stabilization (OIS) + 2 MP FF macro | Aperture: F1.88 / F2.4 | Pixel size: 1.008 µm | Dual LED flash
Main Camera (Video Features)
Resolution: UHD 4K 2160p (3840 x 2160 pixel)
Front Camera
Resolution: 16 MP FF | Aperture: F2.0
Funkcje Smart
OTG (USB on the go)
Podłączanie urządzeń zewnętrznych, takich jak pamięć USB, mysz USB, klawiatura USB itp. | Używanie smartfonu jako power banku do ładowania urządzeń zewnętrznych (ładowanie wsteczne)
FM Radio
Tak
Wyświetlacz
Typ
FHD+ Punch-Hole display
Przekątna ekranu
6.6“ / 163.71 x 75.21 mm
Rozdzielczość
2412 x 1080 pixel
Liczba klatek na sekundę
60 Hz, 90 Hz, 120 Hz
Technologia
IPS
Powierzchnia
Corning® Gorilla® Glass 5 z powierzchnią odporną na zarysowania i zabrudzenia
Wyświetlacz: Liczba kolorów
16.7 million
Dotyk pojemnościowy
Pojemnościowy wyświetlacz dotykowy z maksymalnie 10 punktami dotyku + kompatybilność z mokrymi rękami i rękawicami (o grubości do 2 mm)
Gęstość pikseli
401 ppi
Contrast ratio
1200:1 (typ.)
Jasność
500 nits (min.) / 550 nits (typ.)
Message LED
Tak
Czujniki
Typy czujników
Czujnik położenia | Czujnik zbliżeniowy | Czujnik oświetlenia | Barometr | Czujnik geometryczny (E-kompas) | Żyroskop
Złącza
5G
Tak
Wspierane sieci
GSM / 2G: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz | UMTS / 3G: B1(2100) / B8(900) | TDD / LTE / 4G: B38(2600) / B40(2300) | FDD / LTE / 4G: B1(2100) / B3(1800) / B5(850) / B7(2600) / B8(900) / B20(800) / B28AB(700) | TDD / 5G: n38(2600) / n40(2300) / n41(2500) / n77(3700) / n78(3500) | FDD / 5G: n1(2100) / n3(1800) / n5(850) / n7(2600) / n8(900) / n20(800) / n28(700)
Voice over LTE (VoLTE)
Tak
Voice over WiFi (VoWiFi)
Tak
Voice over New Radio/5G (VoNR/Vo5G)
Tak
Video over LTE (ViLTE)
Tak
WiFi
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6) 2.4 GHz / 5 GHz
Bluetooth®
Bluetooth® version 5.2
NFC
Tak
Interfejsy
Dual SIM
Dual-SIM (1x Nano SIM card + eSIM)
Typ portu USB
USB 3.0 Type-C with up to 5 Gbit/s data transmission
Podłączenie słuchawek
3,5 mm
Lokalizacja
Funkcje nawigacji
A-GPS | Galileo | GPS | Glonass | Beidou | QZSS | GPS L1+L5 (dual antenna)
Akumulator
Pojemność
5000 mAh (typ.) / 4,4 V
Typ
Bateria litowo - polimerowa
Wymienny
Tak, wymienna bateria
Przykładowe czasy używania
Talk time up to 24 hrs. (4G) / up to 22 hrs. (5G) | Czas odtwarzania dźwięku do 55 godz | Video playback time up to 15 hrs.
Ładowarka
Czas ładowania
Do 90% w ciągu 1 godziny (w zależności od zastosowanej podkładki ładującej i źródła zasilania)
Bezprzewodowe ładowanie
Yes, up to 15W wireless fast charging (Qi-Standard)
Parametry
Kompatybilność ładowarki: 5V/2A, 9V/2A szybkie ładowanie do 18W, 10V/3A super szybkie ładowanie do 30W (Power Delivery 3.0)
Procesor / Chipset
CPU Type
MediaTek Dimensity 900 5G Octa-Core
Częstotliwość taktowania
2x A78 up to 2.4 GHz / 6x A55 up to 2.0 GHz
GPU
GPU Arm Mali-G68
Pamięć
Pamięć wewnętrzna
128 GB (UFS 2.1)
Pamięć robocza RAM
8 GB
Memory expansion
≤ 1 TB
Obudowa
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
170.7 mm | 82,2 mm | 11,9 mm
Waga
~ 278 g
Materiał ramy
TPU double injection molding with aluminum/magnesium/titan frame + flexible textured polycarbonate back cover
MIL-STD-810H proofed
Tak
IP68 proofed
Tak
Zawartość opakowania
Wyposażenie
1 Gigaset GX6 PRO | 1 USB Type-C cable | 1 pasek na rękę | 1 Instrukcja obsługi
Różności
Miscellaneous
 • Programmable function key
 • Noise-cancelling dual microphone
 • HD-Voice support
 • Integrated camera-barcode-scanner
 • Eyelet for attaching a wrist strap
 • Extra loud speaker with up to 110 dB at 5 cm
Pobieranie i wsparcie

Gigaset GX6 PRO

Pomoc

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Partnerem Biznesowym Gigaset. W przypadku gdy nie posiadasz takiego kontaktu, sprawdź listę Partnerów z Twojego regionu w naszej bazie danych.

Kontakt

Jesteś już Partnerem Biznesowym Gigaset lub chciałbyś nawiązać współpracę i masz pytania na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami online, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Informacje techniczne

Dodatkowe informacje techniczne, takie jak instrukcje obsługi, karty produktu, aktualizacje oprogramowania, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje o kompatybilności można znaleźć w serwisie Gigaset Professional Wiki.