Gigaset Professional

Gigaset Maxwell 4

Díky inovativním komunikačním řešením od Gigaset Profesional může vaše organizace uvolnit svůj skutečný potenciál a držet náskok před konkurencí. Naše nejmodernější technologie telefonování je dodávána komunitou specializovaných partnerů, kteří vám mohou pomoci vytvořit kompletní komunikační řešení, spíše než velké množství produktů. S Gigaset Profesional získáte přístup k otevřené platformě navržené pro její uživatelskou přívětivost, flexibilitu a vynikající výkon a zároveň nabízející bezproblémovou kompatibilitu s předními telefonními systémy a poskytovateli cloudových služeb.

 • UC sluchátko pro flexibilní použití – když jste v kanceláři, doma nebo někde venku.
  Efektivní interní a externí komunikace je pro úspěch společnosti nepostradatelná. Zejména koncepty dnešních kanceláří vyžadují flexibilitu ve všech souvisejících komunikačních službách. Systémy UC (Unified Communications) spojují například telefonování, videokonference, e-maily a rychlé zprávy do jednoho aplikačního prostředí. Nový Gigaset ION byl vyvinut výslovně pro požadavky dnešních uživatelů UC systémů: Kombinuje pohodlí DECT telefonu a kompatibilitu se stávajícími UC řešeními. Gigaset ION je kompatibilní se službami Microsoft Teams*, Zoom* a mnoha softwarovými telefony a integrací do UC řešení od společností SWYX a Unify Circuit podporuje přední světové UC platformy . Zároveň využívá výhody špičkového DECT telefonu: Zvuk v kvalitě HD, funkce handsfree, instalace typu Plug & Play a mikrofon s optimalizací potlačování hluku. Bez ohledu na to, zda jste v kanceláři, na konferencích nebo v domácí kanceláři – nový Gigaset ION nabízí mobilitu bez hranic a maximální možnou svobodu pro všechny zaměstnance.
  * Kompatibilitu zajišťují funkce standardního USB ovladače
  Nedostupný
 • Tento výkonný pracovní telefon je připraven na jakoukoli výzvu
  Tento bezdrátový telefon lze samozřejmě používat také v kanceláři: Pohodlně vám padne do ruky a vyniká skvělou kvalitou zvuku. Plusovými body pro toto zařízení je také přitažlivý design s protiskluzovým povrchem, velký barevný displej a vynikající baterie.
  Celý svůj potenciál ale Gigaset R700H PRO rozvíjí až v každodenním pracovním prostředí: Telefon je vodoodpudivý a prachotěsný. Údery a škrábance jsou téměř bez šance. Ve spojení se systémem Gigaset Multicell poskytuje flexibilitu a úplnou svobodu mobility ve všech prostorách společnosti.
  Nedostupný
 • Barevná dotyková obrazovka s klávesami pro flexibilní a snadno ovladatelnou komunikaci
  Maxwell 4 představuje výkonný komunikační přístroj se snadno ovladatelným rozhraním na dotykové obrazovce, který je dostatečně flexibilní pro každou oblast podnikání.
  Maxwell 4 kombinuje všechny přínosy plně HD audia, profesionální kvality handsfree a flexibilních možností stojánků a připevnění na stěnu a přidává křišťálově čistou dotykovou obrazovku a intuitivní uživatelské rozhraní, jež vám přináší na dosah veškerou klíčově důležitou firemní komunikaci. S podporou až šesti SIP účtů je Maxwell 4 připraven na provoz více telefonních linek a navržen na práci s vedoucími poskytovateli komunikačních služeb na místě a přes cloud.
  Nedostupný
 • Kompaktní design s vylepšenými funkcemi pro profesionální komunikaci
  Maxwell 3 představuje kompaktní, avšak výkonný stolní telefon s profesionálními funkcemi, vhodný pro jakékoli prostředí firmy či domácí kanceláře.
  Obsahuje plně HD audio, klávesu „nerušit“, navigační klávesu a klávesy se stavem hovoru. A všechny tyto užitečné funkce jsou umístěny kolem křišťálově čistého displeje, což z přístroje Maxwell 3 činí dokonalou volbu pro moderní digitální komunikaci.
  Nedostupný
 • Funkční stolní telefon pro profesionální firemní komunikaci
  Kvalitní firemní VoIP telefon musí být intuitivní, atraktivní a vždy připravený k podpoře vašich obchodních aktivit. Firemní telefon Gigaset Maxwell 2 všechny tyto vlastnosti slučuje ve VoIP stolním telefonu, navrženém k práci s jakýmkoli telefonním systémem, místním či na bázi cloudu.
  Lehké sluchátko modelu Maxwell 2 podporuje HD audio a hlas, takže vám neunikne ani slovo. Klávesy na ovládání hlasitosti zajišťují správnou úroveň zvuku a pouhým stisknutím dedikovaného tlačítka můžete přepínat mezi handsfree režimem a náhlavní soupravou.
  Nedostupný
 • Jednoduchý a efektivní s plně HD audiem
  Telefon Maxwell Basic nabízí všechny nepostradatelné funkce profesionálního stolního telefonu v jakémkoli kancelářském prostředí.
  Maxwell Basic je vybaven plně HD audiem a je navržen pro každodenní používání bez kompromisu v oblasti audio kvality.
  Nedostupný
 • Firemní telefonní klávesnice nabízí rozšířené funkce pro profesionální komunikaci
  S rozšiřovacím modulem Maxwell, navrženým pro stolní telefony Maxwell Basic, 2, 3 a 4, zvýšíte rychlost, funkčnost a dosah.
  Rozšiřovací modul Maxwell obsahuje 7 palců velký FSTN displej s rozšířenou klávesnicí se dvěma stranami 28 flexibilních tlačítek. Přístroj zvládne až 58 funkcí, například indikaci obsazenosti linek (BLF) a rychlé vytáčení. Další klávesy je možné pohodlně naprogramovat pro přihlášení a odhlášení, aktivaci hlasové schránky či dokonce k otevření vchodových dveří.
  Nedostupný
 • Bezšňůrový stolní DECT telefon v krytu Maxwell nabízí velkou flexibilitu u pracovního stolu
  V kanceláři, jíž dominují bezšňůrové DECT telefony, se Maxwell C nádherně vyjímá. Jde o nejdokonalejší profesionální bezšňůrový telefon společnosti Gigaset v krytu Maxwell.
  Dnešní bezdrátová kancelář již nepotřebuje fyzické síťové připojení. Naše počítače a kancelářské telefony jsou bezšňůrové - a Gigaset Maxwell C vám nabízí výjimečnou flexibilitu u pracovního stolu.
  Všechny přístroje lze nyní připojit k jednomu DECT systému (single nebo multicell) společnosti Gigaset. To nabízí ideální řešení pro IP telefon s neobyčejným HD audiem a jasným TFT displejem a představuje intuitivního firemního společníka v popředí bezdrátové kanceláře.
  Nedostupný
 • Škálovatelný systém DECT multicell pro každou organizaci
  Navržený k podpoře všech vašich zaměstnanců při bezpečné digitální a bezšňůrové komunikaci.
  Každá zóna Gigaset N870 Multicell podporuje celou organizaci o velikosti SME a lze ji snadno nasadit na nejmenších i největších lokalitách. Je-li vaše organizace větší, jednoduše se nasadí multizóna pro roaming a předávání konverzací. Multizónové instalace s více než stovkou multicell přístrojů napříč velkými lokalitami - továrnami, hotely, nemocnicemi či sklady - nabízejí DECT komunikační síť obsluhující tisíce zaměstnanců.
  Systém N870 Multicell podporuje VoIP komunikaci jak místní, tak na bázi cloudu, a to s flexibilitou, která se rychle přizpůsobí každé rostoucí firmě. Díky jednoduchému instalačnímu procesu nabízí systém N870 Multicell rychlé nasazení profesionálních DECT sluchátek Gigaset napříč celou lokalitou.
  Nedostupný
 • Flexibilní rozšíření pro řešení Gigaset N870 Multicell ve specifických prostředí.
  Systém Gigaset N870 Multicell je přesně to, co hledáte, pokud přikládáte důležitost zabezpečené komunikaci DECT: Dokonale se přizpůsobí vašim potřebám, je stejně vhodný jak pro malé podniky tak i pro velké organizace. Plynulý roaming a předávání hovorů není pro tuto komunikační síť žádný problém.
  Nyní vám můžeme nabídnout rozšíření se stejnou funkčností, které využívá osvědčenou technologii DECT zařízení Gigaset N870 Multicell. N870E IP PRO má však dvě externí antény, které jsou odnímatelné a nastavitelné. Lze také použít antény od třetích stran. Tímto způsobem je váš Multicell více přizpůsobitelný a flexibilnější - ve venkovních prostorách, výrobních budovách nebo na parkovištích.
  Nedostupný
 • VoIP telefonní systém s možností upgradu navržený pro rostoucí požadavky vaší firmy
  Dokonalá bezšňůrová komunikace pro každou malou či středně velkou kancelář s možností škálovat dle potřeby.
  Základna N670, navržená k obsluze 90 % firem v Evropě s méně než 20 zaměstnanci, nabízí elegantní VoIP řešení pro profesionální bezšňůrovou komunikaci. Ihned po vybalení funguje základna N670 s kompletní řadou profesionálních sluchátek Gigaset a podporuje až 20 DECT sluchátek a 8 hlasových hovorů najednou s využitím IP telefonní služby jak na místě, tak přes cloud. V rušnějších kancelářích či větších prostorách vám upgrade na multicell pomocí licence a další DECT základny umožní zvýšit pokrytí, počet sluchátek a hovorů pro flexibilní splnění potřeb vaší organizace.
  Nedostupný
 • Dokonalý pro rušnou malou kancelář
  Výkonná komunikační základna navržená pro potřeby produktivní malé kanceláře.
  Gigaset N510 IP PRO zvládne podpořit až 6 SIP účtů, 6 sluchátek a 4 hovory zároveň díky bohaté sadě funkcí firemní komunikace.
  Nedostupný
 • Profesionální jednobuněčný IP DECT systém pro mobilní komunikaci v malých firmách
  Gigaset N610 IP PRO vám poskytuje pohodlné bezdrátové telefonování až pro 8 uživatelů současně. Všechny hovory jsou zabezpečeny SRTP a TLS, interní hovory jsou zdarma. Gigaset N610 IP PRO jednobuněčná základna je kompatibilní s mnoha on-premis i cloudovými telefonními systémy a lze jej snadno nastavit pomocí automatického poskytování. N610 IP PRO lze rozšířit přidáním až 6 Gigaset opakovačů pro pokrytí ještě větší oblasti DECT.
  Nedostupný
previous
next

Read our Blogs (English language)