Gigaset Professional

Gigaset Maxwell 4

Díky inovativním komunikačním řešením od Gigaset Profesional může vaše organizace uvolnit svůj skutečný potenciál a držet náskok před konkurencí. Naše nejmodernější technologie telefonování je dodávána komunitou specializovaných partnerů, kteří vám mohou pomoci vytvořit kompletní komunikační řešení, spíše než velké množství produktů. S Gigaset Profesional získáte přístup k otevřené platformě navržené pro její uživatelskou přívětivost, flexibilitu a vynikající výkon a zároveň nabízející bezproblémovou kompatibilitu s předními telefonními systémy a poskytovateli cloudových služeb.

 • Odolný firemní telefon, který chrání vaše zaměstnance a podporuje jejich každodenní práci
  Vaši zaměstnanci jsou tím, co dělá vaši firmu tím, čím je. Jejich ochrana a zajištění okamžitého přivolání pomoci v případě nouze jsou nejvyšší prioritou.
  Individuální ochrana je zvláště důležitá pro osamělé pracovníky, kteří mohou být při své práci vystaveni různým nebezpečím - ať už jde o skladovou logistiku nebo výrobu, pečovatelský sektor nebo strážní a bezpečnostní průmysl. S robustním zařízením Gigaset R700H protect PRO je váš tým perfektně vybaven pro širokou škálu poplachových scénářů a scénářů osamoceného pracovníka: od pohybového senzoru pro automatické poplachové scénáře, jako jsou úniky, pády a nehybnost, až po červené tlačítko SOS poplachu.
  A samozřejmě, sluchátko je odolné proti poškrábání a vůči dezinfekci, telefonní zařízení také zvládá běžné komunikační úkoly - díky svému velkému barevnému displeji, technologii Bluetooth a vynikající zvukové kvalitě.
  Nedostupný
 • Tento výkonný pracovní telefon je připraven na jakoukoli výzvu
  Tento bezdrátový telefon lze samozřejmě používat také v kanceláři: Pohodlně vám padne do ruky a vyniká skvělou kvalitou zvuku. Plusovými body pro toto zařízení je také přitažlivý design s protiskluzovým povrchem, velký barevný displej a vynikající baterie.
  Celý svůj potenciál ale Gigaset R700H PRO rozvíjí až v každodenním pracovním prostředí: Telefon je vodoodpudivý a prachotěsný. Údery a škrábance jsou téměř bez šance. Ve spojení se systémem Gigaset Multicell poskytuje flexibilitu a úplnou svobodu mobility ve všech prostorách společnosti.
  Nedostupný
 • Bezšňůrový stolní DECT telefon v krytu Maxwell nabízí velkou flexibilitu u pracovního stolu
  V kanceláři, jíž dominují bezšňůrové DECT telefony, se Maxwell C nádherně vyjímá. Jde o nejdokonalejší profesionální bezšňůrový telefon společnosti Gigaset v krytu Maxwell.
  Dnešní bezdrátová kancelář již nepotřebuje fyzické síťové připojení. Naše počítače a kancelářské telefony jsou bezšňůrové - a Gigaset Maxwell C vám nabízí výjimečnou flexibilitu u pracovního stolu.
  Všechny přístroje lze nyní připojit k jednomu DECT systému (single nebo multicell) společnosti Gigaset. To nabízí ideální řešení pro IP telefon s neobyčejným HD audiem a jasným TFT displejem a představuje intuitivního firemního společníka v popředí bezdrátové kanceláře.
  Nedostupný
 • Škálovatelný systém DECT multicell pro každou organizaci
  Navržený k podpoře všech vašich zaměstnanců při bezpečné digitální a bezšňůrové komunikaci.
  Každá zóna Gigaset N870 Multicell podporuje celou organizaci o velikosti SME a lze ji snadno nasadit na nejmenších i největších lokalitách. Je-li vaše organizace větší, jednoduše se nasadí multizóna pro roaming a předávání konverzací. Multizónové instalace s více než stovkou multicell přístrojů napříč velkými lokalitami - továrnami, hotely, nemocnicemi či sklady - nabízejí DECT komunikační síť obsluhující tisíce zaměstnanců.
  Systém N870 Multicell podporuje VoIP komunikaci jak místní, tak na bázi cloudu, a to s flexibilitou, která se rychle přizpůsobí každé rostoucí firmě. Díky jednoduchému instalačnímu procesu nabízí systém N870 Multicell rychlé nasazení profesionálních DECT sluchátek Gigaset napříč celou lokalitou.
  Nedostupný
 • Flexibilní rozšíření pro řešení Gigaset N870 Multicell ve specifických prostředí.
  Systém Gigaset N870 Multicell je přesně to, co hledáte, pokud přikládáte důležitost zabezpečené komunikaci DECT: Dokonale se přizpůsobí vašim potřebám, je stejně vhodný jak pro malé podniky tak i pro velké organizace. Plynulý roaming a předávání hovorů není pro tuto komunikační síť žádný problém.
  Nyní vám můžeme nabídnout rozšíření se stejnou funkčností, které využívá osvědčenou technologii DECT zařízení Gigaset N870 Multicell. N870E IP PRO má však dvě externí antény, které jsou odnímatelné a nastavitelné. Lze také použít antény od třetích stran. Tímto způsobem je váš Multicell více přizpůsobitelný a flexibilnější - ve venkovních prostorách, výrobních budovách nebo na parkovištích.
  Nedostupný
 • VoIP telefonní systém s možností upgradu navržený pro rostoucí požadavky vaší firmy
  Dokonalá bezšňůrová komunikace pro každou malou či středně velkou kancelář s možností škálovat dle potřeby.
  Základna N670, navržená k obsluze 90 % firem v Evropě s méně než 20 zaměstnanci, nabízí elegantní VoIP řešení pro profesionální bezšňůrovou komunikaci. Ihned po vybalení funguje základna N670 s kompletní řadou profesionálních sluchátek Gigaset a podporuje až 20 DECT sluchátek a 8 hlasových hovorů najednou s využitím IP telefonní služby jak na místě, tak přes cloud. V rušnějších kancelářích či větších prostorách vám upgrade na multicell pomocí licence a další DECT základny umožní zvýšit pokrytí, počet sluchátek a hovorů pro flexibilní splnění potřeb vaší organizace.
  Nedostupný
 • Profesionální jednobuněčný IP DECT systém pro mobilní komunikaci v malých firmách
  Gigaset N610 IP PRO vám poskytuje pohodlné bezdrátové telefonování až pro 8 uživatelů současně. Všechny hovory jsou zabezpečeny SRTP a TLS, interní hovory jsou zdarma. Gigaset N610 IP PRO jednobuněčná základna je kompatibilní s mnoha on-premis i cloudovými telefonními systémy a lze jej snadno nastavit pomocí automatického poskytování. N610 IP PRO lze rozšířit přidáním až 6 Gigaset opakovačů pro pokrytí ještě větší oblasti DECT.
  Nedostupný
previous
next

Read our Blogs (English language)