Gigaset Professional

Gigaset Maxwell 4

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom komunikacyjnym Gigaset professional, Twoja organizacja może uwolnić swój prawdziwy potencjał i wyprzedzić konkurencję. Nasza najnowocześniejsza technologia telefoniczna jest dostarczana przez społeczność zaangażowanych partnerów, którzy pomogą Ci stworzyć kompletne rozwiązanie komunikacyjne. Wraz z Gigaset professional zyskujesz dostęp do otwartej platformy, zaprojektowanej z myślą o łatwości obsługi, elastyczności i wyjątkowej wydajności, a jednocześnie oferującej bezproblemową kompatybilność z wiodącymi systemami telefonii stacjonarnej oraz dostawcami usług w chmurze.

 • Wszechstronna słuchawka do zunifikowanej komunikacji — w biurze, podczas pracy zdalnej lub poza domem.
  Efektywna komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna decyduje o sukcesie przedsiębiorstwa. Wszystkie kluczowe usługi komunikacyjne muszą działać elastycznie, ponieważ tego wymagają nowoczesne koncepcje biura. Systemy UC (Unified Communications — komunikacja zunifikowana) łączą telefonię, wideokonferencje, pocztę e-mail i komunikatory w jednym środowisku aplikacji. Nowe urządzenie Gigaset ION stworzono z myślą o wymaganiach dzisiejszych użytkowników oczekujących zintegrowanej komunikacji. Zapewnia wygodę na miarę słuchawki DECT, a jednocześnie współdziała z dotychczasowymi rozwiązaniami UC. Dzięki zgodności z aplikacjami Microsoft Teams* i Zoom* oraz wieloma telefonami programowymi, jak również dzięki certyfikatom SWYX i Unify Circuit w zakresie rozwiązań UC, urządzenie Gigaset ION obsługuje wiodące na świecie platformy do komunikacji zintegrowanej. Jednocześnie zapewnia korzyści charakterystyczne dla najnowszych słuchawek DECT: znakomitą jakość dźwięku, tryb głośnomówiący, łatwą instalację typu „plug and play” czy mikrofon tłumiący szumy. Możesz być w biurze, na konferencji albo w domu — nowe urządzenie Gigaset ION w żaden sposób nie ogranicza Twojej mobilności i zapewnia wszystkim pracownikom maksymalną swobodę działania.
  * Kompatybilność zapewniana przez standardowy sterownik USB
  Brak w magazynie
 • Ten zaawansowany telefon biznesowy jest gotowy do wszelkich wyzwań
  Oczywiście z oferowanego telefonu bezprzewodowego można korzystać w biurze — świetnie leży w dłoni i odznacza się fantastyczną jakością dźwięku. Atrakcyjna konstrukcja z antypoślizgową powierzchnią, duży kolorowy wyświetlacz i wydajna bateria to kolejne zalety tego urządzenia.
  Gigaset R700H PRO ujawnia cały swój potencjał w codziennym środowisku pracy. Telefon jest odporny na zachlapania i pył, nie groźne są mu też uderzenia i zarysowania. Wraz z systemem Gigaset Multicell zapewnia elastyczność i pełną swobodę komunikacji mobilnej na terenie całego przedsiębiorstwa.
  Brak w magazynie
 • Wszechstronny i funkcjonalny telefon, który w codziennym środowisku pracy spisuje się na medal
  Kiedy w pracy trzeba zostać po godzinach, wytrzymały telefon okazuje się niezbędny. Na słuchawce Gigaset S700H PRO można polegać w każdej sytuacji. Wyróżnia ją przede wszystkim niezwykle długi czas gotowości i solidna obudowa, której nie zaszkodzą nawet środki dezynfekujące.
  To profesjonalne urządzenie mobilne DECT marki Gigaset oferuje też wiele funkcji, np. profile akustyczne, oraz znakomitą jakość dźwięku. Słuchawka jest lekka i intuicyjna w obsłudze, a dostęp do książki teleadresowej i kontaktów — wyjątkowo wygodny. Osoby, które w zakresie komunikacji nie chcą iść na żadne kompromisy, nie muszą dalej szukać.
  Brak w magazynie
 • Telefon DECT łączący smukłą konstrukcję z najnowszymi technologiami
  Szukasz telefonu, który typową dla smartfonów kompaktową konstrukcję łączy z technologią profesjonalnych urządzeń DECT? W takim razie wybierz urządzenie Gigaset SL800H PRO. To najmniejszy i najlżejszy telefon bezprzewodowy z serii Gigaset Professional. Oferuje duży kolorowy wyświetlacz, znakomitą jakość dźwięku i niezwykle wydajną baterię.
  Każdy użytkownik, któremu zależy na maksymalnej swobodzie korzystania z urządzeń mobilnych, z pewnością doceni oferowany telefon DECT. Równie wygodnie używa się go z zestawem słuchawkowym, co w trybie głośnomówiącym.
  Brak w magazynie
 • Kolorowy, dotykowy wyświetlacz oraz tradycyjne przyciski zapewniające elastyczną i ergonomiczną komunikację.
  Maxwell 4 to wydajne urządzenie telekomunikacyjne z łatwym w obsłudze, dotykowym wyświetlaczem, który sprawdzi się w każdym biznesowym zastosowaniu.
  Połączenie zalet dźwięku HD, profesjonalnej jakości trybu głośnomówiącego, ergonomicznej podstawki na biurko oraz możliwości montażu ściennego, w Maxwell 4 uzupełnia czytelny, kolorowy i dotykowy ekran oraz intuicyjne menu, które w maksymalnym stopniu upraszczają komunikację. Z obsługą nawet 6 kont SIP, Maxwell 4 jest przystosowany do współpracy z wieloma liniami telefonicznymi i czołowymi dostawcami telekomunikacyjnymi, w tym oferującymi usługi w chmurze.
  Brak w magazynie
 • Kompaktowa forma z użytecznymi funkcjami do profesjonalnej komunikacji
  Maxwell 3 to stacjonarny telefon o kompaktowej budowie, oferujący profesjonalne możliwości dopasowane do potrzeb firm oraz domowych biur.
  Telefon wyposażony w doskonałej jakości dźwięk HD, funkcję "nie przeszkadzać", przycisk nawigacyjny oraz klawisze informujące o statusie linii. Wszystko te elementy są ergonomicznie zlokalizowane wokół czytelnego ekranu sprawiając, że Maxwell 3 jest doskonałym urządzeniem do nowoczesnej, cyfrowej komunikacji.
  Brak w magazynie
 • Funkcjonalny telefon biurkowy zapewniający profesjonalną, biznesową komunikację
  Najwyższej jakości telefon VoIP musi być intuicyjny w obsłudze, atrakcyjny wizualnie i zawsze pomocny w prowadzonym przez Ciebie biznesie. Gigaset Maxwell 2 spełnia wszystkie te wymagania, gwarantując obsługę firmowych i działających w chmurze systemów telefonicznych.
  Lekka słuchawka w telefonie Maxwell 2 obsługuje dźwięk w jakości HD – swoich rozmówców usłyszysz czysto i wyraźnie. Regulacja natężenia dźwięku pozwoli dopasować głośność, a dedykowany przycisk przełączy rozmowę pomiędzy trybem głośnomówiącym a słuchawką.
  Brak w magazynie
 • Prosty i wydajny z dźwiękiem Full HD
  Maxwell basic zapewnia wszystkie najważniejsze funkcje wymagane od profesjonalnego telefonu biurowego i spełnia potrzeby każdej nowoczesnej firmy.
  Wyposażony w dźwięk Full HD Maxwell basic doskonale sprawdza się w codziennych zastosowaniach, gwarantując zarazem doskonałej jakości wrażenia słuchowe.
  Brak w magazynie
 • Dodatkowa klawiatura do biznesowego telefonu oferująca większą funkcjonalność w profesjonalnej komunikacji
  Szybsza, bardziej funkcjonalna i efektywna komunikacja – moduł rozszerzający do biznesowych telefonów Maxwell Basic, 2, 3 oraz 4.
  Moduł rozszerzający do Maxwell posiada duży, 7-calowy wyświetlacz w technologii FSTN z rozbudowaną klawiaturą zawierającą dwa zestawy 28 programowalnych przycisków. Urządzenie może obsługiwać nawet 58 funkcji, w tym opcję Busy Line Fields (BLF) oraz szybkie wybieranie. Dodatkowe przyciski można także zaprogramować do wygodnego logowania i wylogowania z systemu, aktywacji poczty głosowej, a nawet otwierania zamka w drzwiach.
  Brak w magazynie
 • Bezprzewodowy telefon DECT w stacjonarnej obudowie Maxwell to swobodna aranżacja przestrzeni na biurku
  W biurze zdominowanym przez bezprzewodowe słuchawki DECT, Maxwell C będzie jedyny w swoim rodzaju. To najbardziej zaawansowany bezprzewodowy telefon Gigaset umieszczony w stacjonarnej obudowie Maxwell.
  Współczesna wizja bezprzewodowego biura minimalizuje obecność fizycznych łączy sieciowych. Nasze komputery oraz firmowe telefony pracują bezprzewodowo – a Gigaset Maxwell C zapewnia dodatkowo pełną elastyczność aranżacji biurka.
  Wszystkie urządzenia mogą być teraz podłączone do jednobazowego lub wielobazowego (Multicell) systemu Gigaset. Dzięki temu bezprzewodowe biuro skorzysta ze wszystkich zalet telefonii IP, a Ty otrzymasz m.in. wyjątkowej jakości dźwięk HD oraz czytelny wyświetlacz wspierający biznesową komunikację.
  Brak w magazynie
 • Smartfon do pracy w ekstremalnych warunkach
  Solidny 6,1-calowy wyświetlacz HD+ 19,5:9 z wycięciem w kształcie V, wykonany ze szkła Corning Gorilla® Glass 3
  Wytrzymały akumulator 6200 mAh z funkcją szybkiego ładowania 9 V/2 A PE+ przez USB Type-C
  Bezprzewodowe ładowanie do 15 W
  Wydajny ośmiordzeniowy procesor z 4G LTE z VoLTE i VoWi-Fi
  4 GB RAM + 64 GB pamięci wewnętrznej
  13 MP (czujnik SONY) + podwójny aparat główny 2 MP z optymalizacją ArcSoft® i przednim aparatem 8 MP
  Wodoodporny i pyłoszczelny, stopień ochrony IP68
  NFC (Near Field Communication)
  Rozpoznawanie twarzy oraz czytnik linii papilarnych
  System operacyjny: Android Enterprise™
  Rozbudowane opcje personalizacji, takie jak grawerowanie nazw lub logo
  Opcjonalna umowa na usługi dodatkowe
  Do pięciu lat aktualizacji zabezpieczeń
  Brak w magazynie
 • Skalowany, wielobazowy system DECT dla każdej organizacji
  Zaprojektowany tak, aby zapewnić wszystkim Twoim pracownikom bezpieczną, cyfrową i bezprzewodową komunikację.
  Każdy wielobazowy (Multicell) system Gigaset N870 zapewnia wyjątkowo łatwe wdrożenie w każdej firmie oraz organizacji, niezależnie od wielkości. Najbardziej wymagający klienci, posiadający sieć placówek skorzystają z łatwej instalacji wieloodziałowej, oferującej przekazywanie i roaming połączeń. Wielobazowy system, sprawdzający się m.in. w dużych fabrykach, hotelach, szpitalach lub dużych magazynach, udostępni wszystkim pracownikom niezawodną komunikację DECT.
  Wielobazowy system N870 obsługuje zarówno lokalną, jak i opartą na chmurze komunikację VoIP z możliwością szybkiego dostosowania funkcji i możliwości do potrzeb każdej rozwijającej się firmy. Łatwy proces instalacji systemu N870 Multicell zapewnia szybkie wdrożenie profesjonalnych słuchawek DECT firmy Gigaset w całym Twoim przedsiębiorstwie.
  Brak w magazynie
 • Elastyczne rozszerzenie dla rozwiązań Gigaset N870 Multicell w specjalnych zastosowaniach
  Jeśli przywiązujesz wagę do bezpiecznej komunikacji w technologii DECT, system Gigaset N870 Multicell jest dokładnie tym, czego szukasz: doskonale dopasowuje się do Twoich potrzeb i sprawdza się zarówno w małych firmach, jak i dużych organizacjach. Bezproblemowy roaming i handover połączeń nie stanowią dla tego systemu najmniejszego problemu.
  Teraz możemy zaoferować Ci rozszerzenie wykorzystujące sprawdzoną technologię DECT Gigaset N870 Multicell. N870E IP PRO posiada dwie zewnętrzne regulowane i odłączane anteny. Dzięki temu mogą być użyte również anteny innych producentów. W ten sposób Twój system wielobazowy może być wykorzystany w jeszcze bardziej elastyczny sposób - również na zewnątrz, w budynkach produkcyjnych i na parkingach.
  Brak w magazynie
 • Skalowalna architektura
  N720 IP to perfekcyjny system dla rozwijających się firm oraz rozległych przedsiębiorstw, zapewniający obsługę do 100 słuchawek DECT, 30 równolegle prowadzonych rozmów oraz 30 stacji bazowych, które zwiększają zasięg sieci i umożliwiają obsługę dużej liczby użytkowników.
  N720IP może współpracować zarówno z lokalną centralką telefoniczną, jak i systemami opartymi na chmurze, gwarantując w pełni elastyczne rozwiązania telekomunikacyjne dla dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw. W każdym miejscu Twojego biura N720 IP zapewnia również kompleksową współpracę ze słuchawkami Gigaset pro.
  Brak w magazynie
 • Telefoniczny system VoIP z możliwością rozbudowy, spełniającą rosnące potrzeby Twojego biznesu
  Perfekcyjna komunikacja bezprzewodowa w każdym małym i średnim biurze, z możliwością rozbudowy w przypadku rosnących potrzeb.
  N670 zapewnia obsługę telefonii VoIP i profesjonalnej komunikacji bezprzewodowej. Urządzenie zaprojektowano na potrzeby 90 proc. europejskich firm, zatrudniających do 20 osób. Stacja jest fabrycznie przystosowana do współpracy z całą gamą profesjonalnych słuchawek Gigaset. N670 obsłuży do 20 zalogowanych słuchawek DECT i nawet 8 równoległych połączeń. Współpracuje z lokalnymi oraz działającymi w chmurze operatorami telefonicznej sieci IP. W przypadku większych firm, N670 poprzez licencję można wykorzystać do budowy systemu wielobazowego, który z dodatkowymi stacjami zapewni większy zasięg sieci, obsługę większej liczby słuchawek i równoległych połączeń. Elastycznie dopasuje się więc do rosnących potrzeb Twojej organizacji.
  Brak w magazynie
 • Perfekcyjny dla niewielkich ale aktywnych biur
  Wydajna stacja bazowa wspierająca komunikację i spełniająca potrzeby małych ale produktywnych biur.
  Gigaset N510 IP PRO zapewnia obsługę nawet 6 kont SIP, 6 słuchawek oraz 4 równoległych połączeń telefonicznych, oferując zarazem dostęp do bogatego zestawu biznesowych funkcji komunikacyjnych.
  Brak w magazynie
 • Przedłużenie zasięgu dla zwiększenia mobilności
  Bezpieczne połączenie z szyfrowaniem DECT
  Doskonała jakośc połaczeń w jakości HD (CAT-IQ)
  Automatyczne przekazywanie połączeń pomiedzy bazami
  Obsługuje nowy standard ETSI dla repeaterów (ETS300700 V 2.1.1)
  Brak w magazynie
previous
next

Read our Blogs (English language)