Gigaset Professional

Gigaset Maxwell 4

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom komunikacyjnym Gigaset professional, Twoja organizacja może uwolnić swój prawdziwy potencjał i wyprzedzić konkurencję. Nasza najnowocześniejsza technologia telefoniczna jest dostarczana przez społeczność zaangażowanych partnerów, którzy pomogą Ci stworzyć kompletne rozwiązanie komunikacyjne. Wraz z Gigaset professional zyskujesz dostęp do otwartej platformy, zaprojektowanej z myślą o łatwości obsługi, elastyczności i wyjątkowej wydajności, a jednocześnie oferującej bezproblemową kompatybilność z wiodącymi systemami telefonii stacjonarnej oraz dostawcami usług w chmurze.

 • Nowy system telefoniczny all-in-one dla nowoczesnych biur.
  Gigaset Fusion w kolorze ciemnego tytanu jest dostępny jako część zestawu FX800W PRO. Ten profesjonalny system telefoniczny typu all-in-one o ponadczasowym, eleganckim wzornictwie to telefon biurkowy, stacja bazowa DECT, mini system telefoniczny oraz bramka Smart Home w jednym urządzeniu. Wszystkie ustawienia i funkcje można indywidualnie skonfigurować za pomocą interfejsu użytkownika opartego na sieci Web, a także intuicyjnie ustawić za pomocą nowo opracowanego interfejsu użytkownika na jasnym wyświetlaczu typu touch-and-swipe. Gigaset Fusion ułatwia codzienną pracę i jest idealnym rozwiązaniem dla małych biur, gabinetów lekarskich, kancelarii prawnych, agencji i zaawansowanych biur domowych.
  Brak w magazynie
 • Wszechstronna słuchawka do zunifikowanej komunikacji — w biurze, podczas pracy zdalnej lub poza domem.
  Efektywna komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna decyduje o sukcesie przedsiębiorstwa. Wszystkie kluczowe usługi komunikacyjne muszą działać elastycznie, ponieważ tego wymagają nowoczesne koncepcje biura. Systemy UC (Unified Communications — komunikacja zunifikowana) łączą telefonię, wideokonferencje, pocztę e-mail i komunikatory w jednym środowisku aplikacji. Nowe urządzenie Gigaset ION stworzono z myślą o wymaganiach dzisiejszych użytkowników oczekujących zintegrowanej komunikacji. Zapewnia wygodę na miarę słuchawki DECT, a jednocześnie współdziała z dotychczasowymi rozwiązaniami UC. Dzięki zgodności z aplikacjami Microsoft Teams* i Zoom* oraz wieloma telefonami programowymi, jak również dzięki certyfikatom SWYX i Unify Circuit w zakresie rozwiązań UC, urządzenie Gigaset ION obsługuje wiodące na świecie platformy do komunikacji zintegrowanej. Jednocześnie zapewnia korzyści charakterystyczne dla najnowszych słuchawek DECT: znakomitą jakość dźwięku, tryb głośnomówiący, łatwą instalację typu „plug and play” czy mikrofon tłumiący szumy. Możesz być w biurze, na konferencji albo w domu — nowe urządzenie Gigaset ION w żaden sposób nie ogranicza Twojej mobilności i zapewnia wszystkim pracownikom maksymalną swobodę działania.
  * Kompatybilność zapewniana przez standardowy sterownik USB
  Brak w magazynie
 • Ten zaawansowany telefon biznesowy jest gotowy do wszelkich wyzwań
  Oczywiście z oferowanego telefonu bezprzewodowego można korzystać w biurze — świetnie leży w dłoni i odznacza się fantastyczną jakością dźwięku. Atrakcyjna konstrukcja z antypoślizgową powierzchnią, duży kolorowy wyświetlacz i wydajna bateria to kolejne zalety tego urządzenia.
  Gigaset R700H PRO ujawnia cały swój potencjał w codziennym środowisku pracy. Telefon jest odporny na zachlapania i pył, nie groźne są mu też uderzenia i zarysowania. Wraz z systemem Gigaset Multicell zapewnia elastyczność i pełną swobodę komunikacji mobilnej na terenie całego przedsiębiorstwa.
  Brak w magazynie
 • Wszechstronny i funkcjonalny telefon, który w codziennym środowisku pracy spisuje się na medal
  Kiedy w pracy trzeba zostać po godzinach, wytrzymały telefon okazuje się niezbędny. Na słuchawce Gigaset S700H PRO można polegać w każdej sytuacji. Wyróżnia ją przede wszystkim niezwykle długi czas gotowości i solidna obudowa, której nie zaszkodzą nawet środki dezynfekujące.
  To profesjonalne urządzenie mobilne DECT marki Gigaset oferuje też wiele funkcji, np. profile akustyczne, oraz znakomitą jakość dźwięku. Słuchawka jest lekka i intuicyjna w obsłudze, a dostęp do książki teleadresowej i kontaktów — wyjątkowo wygodny. Osoby, które w zakresie komunikacji nie chcą iść na żadne kompromisy, nie muszą dalej szukać.
  Brak w magazynie
 • Telefon DECT łączący smukłą konstrukcję z najnowszymi technologiami
  Szukasz telefonu, który typową dla smartfonów kompaktową konstrukcję łączy z technologią profesjonalnych urządzeń DECT? W takim razie wybierz urządzenie Gigaset SL800H PRO. To najmniejszy i najlżejszy telefon bezprzewodowy z serii Gigaset Professional. Oferuje duży kolorowy wyświetlacz, znakomitą jakość dźwięku i niezwykle wydajną baterię.
  Każdy użytkownik, któremu zależy na maksymalnej swobodzie korzystania z urządzeń mobilnych, z pewnością doceni oferowany telefon DECT. Równie wygodnie używa się go z zestawem słuchawkowym, co w trybie głośnomówiącym.
  Brak w magazynie
 • Kolorowy, dotykowy wyświetlacz oraz tradycyjne przyciski zapewniające elastyczną i ergonomiczną komunikację.
  Maxwell 4 to wydajne urządzenie telekomunikacyjne z łatwym w obsłudze, dotykowym wyświetlaczem, który sprawdzi się w każdym biznesowym zastosowaniu.
  Połączenie zalet dźwięku HD, profesjonalnej jakości trybu głośnomówiącego, ergonomicznej podstawki na biurko oraz możliwości montażu ściennego, w Maxwell 4 uzupełnia czytelny, kolorowy i dotykowy ekran oraz intuicyjne menu, które w maksymalnym stopniu upraszczają komunikację. Z obsługą nawet 6 kont SIP, Maxwell 4 jest przystosowany do współpracy z wieloma liniami telefonicznymi i czołowymi dostawcami telekomunikacyjnymi, w tym oferującymi usługi w chmurze.
  Brak w magazynie
 • Kompaktowa forma z użytecznymi funkcjami do profesjonalnej komunikacji
  Maxwell 3 to stacjonarny telefon o kompaktowej budowie, oferujący profesjonalne możliwości dopasowane do potrzeb firm oraz domowych biur.
  Telefon wyposażony w doskonałej jakości dźwięk HD, funkcję "nie przeszkadzać", przycisk nawigacyjny oraz klawisze informujące o statusie linii. Wszystko te elementy są ergonomicznie zlokalizowane wokół czytelnego ekranu sprawiając, że Maxwell 3 jest doskonałym urządzeniem do nowoczesnej, cyfrowej komunikacji.
  Brak w magazynie
 • Funkcjonalny telefon biurkowy zapewniający profesjonalną, biznesową komunikację
  Najwyższej jakości telefon VoIP musi być intuicyjny w obsłudze, atrakcyjny wizualnie i zawsze pomocny w prowadzonym przez Ciebie biznesie. Gigaset Maxwell 2 spełnia wszystkie te wymagania, gwarantując obsługę firmowych i działających w chmurze systemów telefonicznych.
  Lekka słuchawka w telefonie Maxwell 2 obsługuje dźwięk w jakości HD – swoich rozmówców usłyszysz czysto i wyraźnie. Regulacja natężenia dźwięku pozwoli dopasować głośność, a dedykowany przycisk przełączy rozmowę pomiędzy trybem głośnomówiącym a słuchawką.
  Brak w magazynie
 • Prosty i wydajny z dźwiękiem Full HD
  Maxwell basic zapewnia wszystkie najważniejsze funkcje wymagane od profesjonalnego telefonu biurowego i spełnia potrzeby każdej nowoczesnej firmy.
  Wyposażony w dźwięk Full HD Maxwell basic doskonale sprawdza się w codziennych zastosowaniach, gwarantując zarazem doskonałej jakości wrażenia słuchowe.
  Brak w magazynie
 • Dodatkowa klawiatura do biznesowego telefonu oferująca większą funkcjonalność w profesjonalnej komunikacji
  Szybsza, bardziej funkcjonalna i efektywna komunikacja – moduł rozszerzający do biznesowych telefonów Maxwell Basic, 2, 3 oraz 4.
  Moduł rozszerzający do Maxwell posiada duży, 7-calowy wyświetlacz w technologii FSTN z rozbudowaną klawiaturą zawierającą dwa zestawy 28 programowalnych przycisków. Urządzenie może obsługiwać nawet 58 funkcji, w tym opcję Busy Line Fields (BLF) oraz szybkie wybieranie. Dodatkowe przyciski można także zaprogramować do wygodnego logowania i wylogowania z systemu, aktywacji poczty głosowej, a nawet otwierania zamka w drzwiach.
  Brak w magazynie
 • Bezprzewodowy telefon DECT w stacjonarnej obudowie Maxwell to swobodna aranżacja przestrzeni na biurku
  W biurze zdominowanym przez bezprzewodowe słuchawki DECT, Maxwell C będzie jedyny w swoim rodzaju. To najbardziej zaawansowany bezprzewodowy telefon Gigaset umieszczony w stacjonarnej obudowie Maxwell.
  Współczesna wizja bezprzewodowego biura minimalizuje obecność fizycznych łączy sieciowych. Nasze komputery oraz firmowe telefony pracują bezprzewodowo – a Gigaset Maxwell C zapewnia dodatkowo pełną elastyczność aranżacji biurka.
  Wszystkie urządzenia mogą być teraz podłączone do jednobazowego lub wielobazowego (Multicell) systemu Gigaset. Dzięki temu bezprzewodowe biuro skorzysta ze wszystkich zalet telefonii IP, a Ty otrzymasz m.in. wyjątkowej jakości dźwięk HD oraz czytelny wyświetlacz wspierający biznesową komunikację.
  Brak w magazynie
 • Wytrzymały smartfon biznesowy do wymagających zadań nawet w trudnych warunkach pracy
  Wodoodporny, odporny na kurz i wstrząsy, zgodny ze standardem wojskowym MIL-STD-810H i normą IP68
  Wydajny, wytrzymały i wymienny akumulator 5000 mAh: obsługuje super szybkie ładowanie do 30 W i bezprzewodowe szybkie ładowanie do 15 W
  Pierścień LED (tył) + dioda powiadomień LED (przód)
  System podwójnego aparatu z podwójną lampą błyskową LED: 48 MP szeroki kąt + 8 MP ultra szeroki kąt
  6,1-calowy wyświetlacz HD+ V-Notch o zwiększonej jasności w świetle słonecznym (550 nitów) i ochronie ze szkła Corning® Gorilla®
  Wydajny procesor ośmiordzeniowy 2,2 GHz MediaTek Helio G99
  Administracja i zarządzanie urządzeniami "zero touch"
  Obsługuje system Android Enterprise™
  Kompatybilny z Team Viewer
  Przedni aparat 16 MP do prowadzenia rozmów wideo w wysokiej rozdzielczości i robienia zdjęć.
  Potrójne gniazdo: Dual SIM (karta Nano SIM + eSIM) + rozszerzenie pamięci do 1 TB
  Odblokowanie biometryczne: czytnik linii papilarnych na przycisku zasilania + rozpoznawanie twarzy
  Brak w magazynie
 • Biznesowy smartfon 5G - wytrzymałość w najlepszym wydaniu
  Elegancka i wytrzymała konstrukcja połączona z ultraszybką technologią 5G
  Odporny zgodnie z wojskowym standardem MIL-STD-810H i zabezpieczony przed pyłem i wodą zgodnie z IP68
  Wydajny, wytrzymały i wymienny akumulator 5000 mAh: obsługuje super szybkie ładowanie mocą do 30 W i bezprzewodowe szybkie ładowanie mocą do 15 W
  System podwójnego aparatu z podwójną lampą błyskową LED: 50 MP szerokokątny z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) + 2 MP makro
  Duży wyświetlacz 6,6" FHD+ z kamerą typu punch-hole: Wysoka częstotliwość odświeżania do 120 Hz, zwiększenie jasności w świetle słonecznym (550 nitów) i ochrona przez szkło Corning® Gorilla®.
  Potężny ośmiordzeniowy procesor Dimensity 900 5G 2,4 GHz z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej
  Potrójne gniazdo: Dual SIM (karta Nano SIM + eSIM) + rozszerzenie pamięci do 1 TB
  Bezpieczniejsza i szybsza łączność bezprzewodowa dzięki Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 i NFC
  Administracja i zarządzanie urządzeniem "zero touch"
  Obsługa systemu Android Enterprise™
  Zgodność z Team Viewer
  Programowalny przycisk funkcyjny: Szybki dostęp do określonych funkcji lub aplikacji
  Odblokowanie biometryczne: Skaner linii papilarnych na przycisku zasilania + rozpoznawanie twarzy
  Przednia kamera 16 MP do wideorozmów i zdjęć w wysokiej rozdzielczości
  Łatwa obsługa nawet w mokrych dłoniach i rękawiczkach
  Brak w magazynie
 • Skalowany, wielobazowy system DECT dla każdej organizacji
  Zaprojektowany tak, aby zapewnić wszystkim Twoim pracownikom bezpieczną, cyfrową i bezprzewodową komunikację.
  Każdy wielobazowy (Multicell) system Gigaset N870 zapewnia wyjątkowo łatwe wdrożenie w każdej firmie oraz organizacji, niezależnie od wielkości. Najbardziej wymagający klienci, posiadający sieć placówek skorzystają z łatwej instalacji wieloodziałowej, oferującej przekazywanie i roaming połączeń. Wielobazowy system, sprawdzający się m.in. w dużych fabrykach, hotelach, szpitalach lub dużych magazynach, udostępni wszystkim pracownikom niezawodną komunikację DECT.
  Wielobazowy system N870 obsługuje zarówno lokalną, jak i opartą na chmurze komunikację VoIP z możliwością szybkiego dostosowania funkcji i możliwości do potrzeb każdej rozwijającej się firmy. Łatwy proces instalacji systemu N870 Multicell zapewnia szybkie wdrożenie profesjonalnych słuchawek DECT firmy Gigaset w całym Twoim przedsiębiorstwie.
  Brak w magazynie
 • Elastyczne rozszerzenie dla rozwiązań Gigaset N870 Multicell w specjalnych zastosowaniach
  Jeśli przywiązujesz wagę do bezpiecznej komunikacji w technologii DECT, system Gigaset N870 Multicell jest dokładnie tym, czego szukasz: doskonale dopasowuje się do Twoich potrzeb i sprawdza się zarówno w małych firmach, jak i dużych organizacjach. Bezproblemowy roaming i handover połączeń nie stanowią dla tego systemu najmniejszego problemu.
  Teraz możemy zaoferować Ci rozszerzenie wykorzystujące sprawdzoną technologię DECT Gigaset N870 Multicell. N870E IP PRO posiada dwie zewnętrzne regulowane i odłączane anteny. Dzięki temu mogą być użyte również anteny innych producentów. W ten sposób Twój system wielobazowy może być wykorzystany w jeszcze bardziej elastyczny sposób - również na zewnątrz, w budynkach produkcyjnych i na parkingach.
  Brak w magazynie
 • Telefoniczny system VoIP z możliwością rozbudowy, spełniającą rosnące potrzeby Twojego biznesu
  Perfekcyjna komunikacja bezprzewodowa w każdym małym i średnim biurze, z możliwością rozbudowy w przypadku rosnących potrzeb.
  N670 zapewnia obsługę telefonii VoIP i profesjonalnej komunikacji bezprzewodowej. Urządzenie zaprojektowano na potrzeby 90 proc. europejskich firm, zatrudniających do 20 osób. Stacja jest fabrycznie przystosowana do współpracy z całą gamą profesjonalnych słuchawek Gigaset. N670 obsłuży do 20 zalogowanych słuchawek DECT i nawet 8 równoległych połączeń. Współpracuje z lokalnymi oraz działającymi w chmurze operatorami telefonicznej sieci IP. W przypadku większych firm, N670 poprzez licencję można wykorzystać do budowy systemu wielobazowego, który z dodatkowymi stacjami zapewni większy zasięg sieci, obsługę większej liczby słuchawek i równoległych połączeń. Elastycznie dopasuje się więc do rosnących potrzeb Twojej organizacji.
  Brak w magazynie
 • Profesjonalny, jednobazowy system IP DECT do mobilnej komunikacji w małych firmach
  Gigaset N610 IP PRO zapewnia wygodną telefonię bezprzewodową dla maksymalnie 8 jednoczesnych użytkowników. Wszystkie rozmowy są zabezpieczone przez SRTP i TLS, a połączenia wewnętrzne są bezpłatne. Gigaset N610 IP PRO to system jednobazowy, kompatybilny z wieloma sprzętowymi, jak i chmurowymi platformami telefonicznymi, a jego konfiguracja jest prosta dzięki funkcji auto-provisioningu. N610 IP PRO może zostać rozbudowany o maksymalnie 6 repeaterów Gigaset, które dodatkowo zwiększą zasięg sygnału DECT, pozwalając na rozbudowę systemu telefonicznego wraz z rozwojem Twojej firmy.
  Brak w magazynie
 • Perfekcyjny dla niewielkich ale aktywnych biur
  Wydajna stacja bazowa wspierająca komunikację i spełniająca potrzeby małych ale produktywnych biur.
  Gigaset N510 IP PRO zapewnia obsługę nawet 6 kont SIP, 6 słuchawek oraz 4 równoległych połączeń telefonicznych, oferując zarazem dostęp do bogatego zestawu biznesowych funkcji komunikacyjnych.
  Brak w magazynie
 • Przedłużenie zasięgu dla zwiększenia mobilności
  Bezpieczne połączenie z szyfrowaniem DECT
  Doskonała jakośc połaczeń w jakości HD (CAT-IQ)
  Automatyczne przekazywanie połączeń pomiedzy bazami
  Obsługuje nowy standard ETSI dla repeaterów (ETS300700 V 2.1.1)
  Brak w magazynie
previous
next

Read our Blogs (English language)