Gigaset Professional

Gigaset Professional

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom komunikacyjnym Gigaset professional, Twoja organizacja może uwolnić swój prawdziwy potencjał i wyprzedzić konkurencję. Nasza najnowocześniejsza technologia telefoniczna jest dostarczana przez społeczność zaangażowanych partnerów, którzy pomogą Ci stworzyć kompletne rozwiązanie komunikacyjne. Wraz z Gigaset professional zyskujesz dostęp do otwartej platformy, zaprojektowanej z myślą o łatwości obsługi, elastyczności i wyjątkowej wydajności, a jednocześnie oferującej bezproblemową kompatybilność z wiodącymi systemami telefonii stacjonarnej oraz dostawcami usług w chmurze.

 • Solidny telefon biznesowy, który chroni pracowników i wspiera ich codzienną pracę
  To pracownicy sprawiają, że Twoja firma jest tym, czym jest. Ich ochrona i zapewnienie możliwości natychmiastowego wezwania pomocy w nagłych wypadkach jest najwyższym priorytetem.
  Indywidualna ochrona jest szczególnie ważna dla osób pracujących w pojedynkę w miejscach niebezpiecznych - czy to w logistyce magazynowej lub produkcji, w sektorze opieki lub w branży ochroniarskiej. Dzięki wytrzymałej słuchawce Gigaset R700H protect PRO, Twój zespół jest doskonale przygotowany na szeroki zakres scenariuszy alarmowych, obejmujący pracowników wykonujących swe obowiązki bez wsparcia innych osób: do dyspozycji jest czujnik ruchu uruchamiający automatyczne sygnały takie, jak ucieczka z zagrożonego miejsca, upadek i bezruch, po czerwony przycisk alarmowy SOS.
  Oczywiście ten odporny na zarysowania i działanie środków dezynfekujących telefon poradzi sobie również z codziennymi zadaniami komunikacyjnymi - dzięki dużemu kolorowemu wyświetlaczowi, Bluetooth i doskonałej jakości dźwięku.
  Brak w magazynie
 • Ten zaawansowany telefon biznesowy jest gotowy do wszelkich wyzwań
  Oczywiście z oferowanego telefonu bezprzewodowego można korzystać w biurze — świetnie leży w dłoni i odznacza się fantastyczną jakością dźwięku. Atrakcyjna konstrukcja z antypoślizgową powierzchnią, duży kolorowy wyświetlacz i wydajna bateria to kolejne zalety tego urządzenia.
  Gigaset R700H PRO ujawnia cały swój potencjał w codziennym środowisku pracy. Telefon jest odporny na zachlapania i pył, nie groźne są mu też uderzenia i zarysowania. Wraz z systemem Gigaset Multicell zapewnia elastyczność i pełną swobodę komunikacji mobilnej na terenie całego przedsiębiorstwa.
  Brak w magazynie
 • Wszechstronny i funkcjonalny telefon, który w codziennym środowisku pracy spisuje się na medal
  Kiedy w pracy trzeba zostać po godzinach, wytrzymały telefon okazuje się niezbędny. Na słuchawce Gigaset S700H PRO można polegać w każdej sytuacji. Wyróżnia ją przede wszystkim niezwykle długi czas gotowości i solidna obudowa, której nie zaszkodzą nawet środki dezynfekujące.
  To profesjonalne urządzenie mobilne DECT marki Gigaset oferuje też wiele funkcji, np. profile akustyczne, oraz znakomitą jakość dźwięku. Słuchawka jest lekka i intuicyjna w obsłudze, a dostęp do książki teleadresowej i kontaktów — wyjątkowo wygodny. Osoby, które w zakresie komunikacji nie chcą iść na żadne kompromisy, nie muszą dalej szukać.
  Brak w magazynie
 • Telefon DECT łączący smukłą konstrukcję z najnowszymi technologiami
  Szukasz telefonu, który typową dla smartfonów kompaktową konstrukcję łączy z technologią profesjonalnych urządzeń DECT? W takim razie wybierz urządzenie Gigaset SL800H PRO. To najmniejszy i najlżejszy telefon bezprzewodowy z serii Gigaset Professional. Oferuje duży kolorowy wyświetlacz, znakomitą jakość dźwięku i niezwykle wydajną baterię.
  Każdy użytkownik, któremu zależy na maksymalnej swobodzie korzystania z urządzeń mobilnych, z pewnością doceni oferowany telefon DECT. Równie wygodnie używa się go z zestawem słuchawkowym, co w trybie głośnomówiącym.
  Brak w magazynie
 • Bezprzewodowy telefon DECT w stacjonarnej obudowie Maxwell to swobodna aranżacja przestrzeni na biurku
  W biurze zdominowanym przez bezprzewodowe słuchawki DECT, Maxwell C będzie jedyny w swoim rodzaju. To najbardziej zaawansowany bezprzewodowy telefon Gigaset umieszczony w stacjonarnej obudowie Maxwell.
  Współczesna wizja bezprzewodowego biura minimalizuje obecność fizycznych łączy sieciowych. Nasze komputery oraz firmowe telefony pracują bezprzewodowo – a Gigaset Maxwell C zapewnia dodatkowo pełną elastyczność aranżacji biurka.
  Wszystkie urządzenia mogą być teraz podłączone do jednobazowego lub wielobazowego (Multicell) systemu Gigaset. Dzięki temu bezprzewodowe biuro skorzysta ze wszystkich zalet telefonii IP, a Ty otrzymasz m.in. wyjątkowej jakości dźwięk HD oraz czytelny wyświetlacz wspierający biznesową komunikację.
  Brak w magazynie
 • Wytrzymały smartfon biznesowy do wymagających zadań nawet w trudnych warunkach pracy
  Wodoodporny, odporny na kurz i wstrząsy, zgodny ze standardem wojskowym MIL-STD-810H i normą IP68
  Wydajny, wytrzymały i wymienny akumulator 5000 mAh: obsługuje super szybkie ładowanie do 30 W i bezprzewodowe szybkie ładowanie do 15 W
  Pierścień LED (tył) + dioda powiadomień LED (przód)
  System podwójnego aparatu z podwójną lampą błyskową LED: 48 MP szeroki kąt + 8 MP ultra szeroki kąt
  6,1-calowy wyświetlacz HD+ V-Notch o zwiększonej jasności w świetle słonecznym (550 nitów) i ochronie ze szkła Corning® Gorilla®
  Wydajny procesor ośmiordzeniowy 2,2 GHz MediaTek Helio G99
  Administracja i zarządzanie urządzeniami "zero touch"
  Obsługuje system Android Enterprise™
  Kompatybilny z Team Viewer
  Przedni aparat 16 MP do prowadzenia rozmów wideo w wysokiej rozdzielczości i robienia zdjęć.
  Potrójne gniazdo: Dual SIM (karta Nano SIM + eSIM) + rozszerzenie pamięci do 1 TB
  Odblokowanie biometryczne: czytnik linii papilarnych na przycisku zasilania + rozpoznawanie twarzy
  Brak w magazynie
 • Biznesowy smartfon 5G - wytrzymałość w najlepszym wydaniu
  Elegancka i wytrzymała konstrukcja połączona z ultraszybką technologią 5G
  Odporny zgodnie z wojskowym standardem MIL-STD-810H i zabezpieczony przed pyłem i wodą zgodnie z IP68
  Wydajny, wytrzymały i wymienny akumulator 5000 mAh: obsługuje super szybkie ładowanie mocą do 30 W i bezprzewodowe szybkie ładowanie mocą do 15 W
  System podwójnego aparatu z podwójną lampą błyskową LED: 50 MP szerokokątny z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) + 2 MP makro
  Duży wyświetlacz 6,6" FHD+ z kamerą typu punch-hole: Wysoka częstotliwość odświeżania do 120 Hz, zwiększenie jasności w świetle słonecznym (550 nitów) i ochrona przez szkło Corning® Gorilla®.
  Potężny ośmiordzeniowy procesor Dimensity 900 5G 2,4 GHz z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej
  Potrójne gniazdo: Dual SIM (karta Nano SIM + eSIM) + rozszerzenie pamięci do 1 TB
  Bezpieczniejsza i szybsza łączność bezprzewodowa dzięki Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 i NFC
  Administracja i zarządzanie urządzeniem "zero touch"
  Obsługa systemu Android Enterprise™
  Zgodność z Team Viewer
  Programowalny przycisk funkcyjny: Szybki dostęp do określonych funkcji lub aplikacji
  Odblokowanie biometryczne: Skaner linii papilarnych na przycisku zasilania + rozpoznawanie twarzy
  Przednia kamera 16 MP do wideorozmów i zdjęć w wysokiej rozdzielczości
  Łatwa obsługa nawet w mokrych dłoniach i rękawiczkach
  Brak w magazynie
 • Skalowany, wielobazowy system DECT dla każdej organizacji
  Zaprojektowany tak, aby zapewnić wszystkim Twoim pracownikom bezpieczną, cyfrową i bezprzewodową komunikację.
  Każdy wielobazowy (Multicell) system Gigaset N870 zapewnia wyjątkowo łatwe wdrożenie w każdej firmie oraz organizacji, niezależnie od wielkości. Najbardziej wymagający klienci, posiadający sieć placówek skorzystają z łatwej instalacji wieloodziałowej, oferującej przekazywanie i roaming połączeń. Wielobazowy system, sprawdzający się m.in. w dużych fabrykach, hotelach, szpitalach lub dużych magazynach, udostępni wszystkim pracownikom niezawodną komunikację DECT.
  Wielobazowy system N870 obsługuje zarówno lokalną, jak i opartą na chmurze komunikację VoIP z możliwością szybkiego dostosowania funkcji i możliwości do potrzeb każdej rozwijającej się firmy. Łatwy proces instalacji systemu N870 Multicell zapewnia szybkie wdrożenie profesjonalnych słuchawek DECT firmy Gigaset w całym Twoim przedsiębiorstwie.
  Brak w magazynie
 • Elastyczne rozszerzenie dla rozwiązań Gigaset N870 Multicell w specjalnych zastosowaniach
  Jeśli przywiązujesz wagę do bezpiecznej komunikacji w technologii DECT, system Gigaset N870 Multicell jest dokładnie tym, czego szukasz: doskonale dopasowuje się do Twoich potrzeb i sprawdza się zarówno w małych firmach, jak i dużych organizacjach. Bezproblemowy roaming i handover połączeń nie stanowią dla tego systemu najmniejszego problemu.
  Teraz możemy zaoferować Ci rozszerzenie wykorzystujące sprawdzoną technologię DECT Gigaset N870 Multicell. N870E IP PRO posiada dwie zewnętrzne regulowane i odłączane anteny. Dzięki temu mogą być użyte również anteny innych producentów. W ten sposób Twój system wielobazowy może być wykorzystany w jeszcze bardziej elastyczny sposób - również na zewnątrz, w budynkach produkcyjnych i na parkingach.
  Brak w magazynie
 • Telefoniczny system VoIP z możliwością rozbudowy, spełniającą rosnące potrzeby Twojego biznesu
  Perfekcyjna komunikacja bezprzewodowa w każdym małym i średnim biurze, z możliwością rozbudowy w przypadku rosnących potrzeb.
  N670 zapewnia obsługę telefonii VoIP i profesjonalnej komunikacji bezprzewodowej. Urządzenie zaprojektowano na potrzeby 90 proc. europejskich firm, zatrudniających do 20 osób. Stacja jest fabrycznie przystosowana do współpracy z całą gamą profesjonalnych słuchawek Gigaset. N670 obsłuży do 20 zalogowanych słuchawek DECT i nawet 8 równoległych połączeń. Współpracuje z lokalnymi oraz działającymi w chmurze operatorami telefonicznej sieci IP. W przypadku większych firm, N670 poprzez licencję można wykorzystać do budowy systemu wielobazowego, który z dodatkowymi stacjami zapewni większy zasięg sieci, obsługę większej liczby słuchawek i równoległych połączeń. Elastycznie dopasuje się więc do rosnących potrzeb Twojej organizacji.
  Brak w magazynie
 • Profesjonalny, jednobazowy system IP DECT do mobilnej komunikacji w małych firmach
  Gigaset N610 IP PRO zapewnia wygodną telefonię bezprzewodową dla maksymalnie 8 jednoczesnych użytkowników. Wszystkie rozmowy są zabezpieczone przez SRTP i TLS, a połączenia wewnętrzne są bezpłatne. Gigaset N610 IP PRO to system jednobazowy, kompatybilny z wieloma sprzętowymi, jak i chmurowymi platformami telefonicznymi, a jego konfiguracja jest prosta dzięki funkcji auto-provisioningu. N610 IP PRO może zostać rozbudowany o maksymalnie 6 repeaterów Gigaset, które dodatkowo zwiększą zasięg sygnału DECT, pozwalając na rozbudowę systemu telefonicznego wraz z rozwojem Twojej firmy.
  Brak w magazynie
 • Przedłużenie zasięgu dla zwiększenia mobilności
  Bezpieczne połączenie z szyfrowaniem DECT
  Doskonała jakośc połaczeń w jakości HD (CAT-IQ)
  Automatyczne przekazywanie połączeń pomiedzy bazami
  Obsługuje nowy standard ETSI dla repeaterów (ETS300700 V 2.1.1)
  Brak w magazynie
previous
next

Read our Blogs (English language)