Gigaset R700H PRO

previous
next

Gigaset R700H PRO

Ten zaawansowany telefon biznesowy jest gotowy do wszelkich wyzwań

Oczywiście z oferowanego telefonu bezprzewodowego można korzystać w biurze — świetnie leży w dłoni i odznacza się fantastyczną jakością dźwięku. Atrakcyjna konstrukcja z antypoślizgową powierzchnią, duży kolorowy wyświetlacz i wydajna bateria to kolejne zalety tego urządzenia.

Gigaset R700H PRO ujawnia cały swój potencjał w codziennym środowisku pracy. Telefon jest odporny na zachlapania i pył, nie groźne są mu też uderzenia i zarysowania. Wraz z systemem Gigaset Multicell zapewnia elastyczność i pełną swobodę komunikacji mobilnej na terenie całego przedsiębiorstwa.

Znajdź partnera

Produkty Gigaset pro są dystrybuowane wyłącznie poprzez wykwalifikowanych partnerów biznesowych.

Do grona naszych partnerów należą dystrybutorzy rozwiązań telekomunikacyjnych oraz IT, a także resellerzy (VAR) i dostawcy systemów biznesowych. Nasi partnerzy zajmują się doradztwem, sprzedażą, instalacją oraz oferują dodatkowe usługi związane z Gigaset pro.

Opis

Solidność

Szukasz telefonu zawsze gotowego do pracy? Świetnie! Gigaset R700H PRO doskonale sprawdza się także w warsztatach, w fabrykach i na placach budów. To wytrzymałe urządzenie spełniające wymagania normy IP65. Wytrzymała obudowa jest odporna na uderzenia, pył i strumienie wody, jak również zarysowania i środki dezynfekujące. Znacznie ułatwia to jej czyszczenie oraz usuwanie wirusów i bakterii.

W pracy

Dobry telefon powinien być przyjazny w obsłudze. Gigaset R700H PRO idealnie przystosowuje się do codziennego środowiska pracy. Bez względu na to, gdzie i kiedy go używasz — w deszczu, w środowisku o podwyższonej wilgotności czy w zakładach produkcyjnych o wysokim zapyleniu —  temu profesjonalnemu urządzeniu zwyczajnie możesz zaufać.  Dzięki gumowanej powierzchni nie wyślizgnie Ci się z dłoni,  nawet jeśli masz założone rękawice robocze. Ponadto dla Twojego bezpieczeństwa wyposażyliśmy je w przycisk alarmowy.

Poziom alarmowy: wysoki

Ten telefon DECT potrafi się wykazać także wtedy, gdy poziom hałasu wzrasta. Dzięki alarmowi wibracyjnemu i lampce LED sprawdza się w miejscach, w których bywa naprawdę głośno, takich jak zakłady produkcyjne, place budów czy działy logistyki. Duży kolorowy wyświetlacz robi wrażenie — dostępne są nawet wizualne sygnalizatory połączeń. A jeśli się ściemni,  ten telefon biznesowy może posłużyć także jako latarka.

Nadstaw uszu

Uwaga! Oferowany telefon zachwyca jakością dźwięku. Innowacyjna technologia HDSP™ (High Definition Sound Performance) od Gigaset gwarantuje znakomite brzmienie. Usłyszysz więc absolutnie wszystko bez względu na to, jak używasz urządzenia — jako słuchawki, z zestawem słuchawkowym czy w trybie głośnomówiącym. A jeśli poziom hałasu wzrasta, na przykład w głośnym otoczeniu,  nowa automatyczna regulacja dźwięku zadba o to, żeby Twój rozmówca był słyszalny dla Ciebie, a Ty — dla niego. Do korzystania z zestawu słuchawkowego udostępniono interfejs Bluetooth 4.2 lub gniazdo jack 3,5 mm.

Pełna gotowość

Masz dużo do powiedzenia? Spokojnie, nie musisz się spieszyć. Z tym telefonem na pewno zdążysz zająć się swoimi obowiązkami. Wyróżnia go niezwykle wydajna bateria. Czas rozmów wynosi nawet 13 godzin, a czas gotowości to maksymalnie 320 godzin, dzięki czemu urządzenie jest niemal zawsze gotowe do pracy. Można je ładować za pośrednictwem wbudowanego portu micro-USB. Wbudowany zaczep do paska pozwala mieć słuchawkę zawsze przy sobie. Obrotowy klips jest dostępny jako akcesorium.

Kontakt także na zewnątrz

Elastyczność dzięki systemowi Multicell: Gigaset R700H PRO sprawia, że można się z Tobą skontaktować bez względu na to, gdzie na terenie przedsiębiorstwa się znajdujesz — w środku lub na zewnątrz, w biurze lub na hali. Za sprawą systemu Gigaset Multicell połączenia są wolne od zakłóceń, a ich przekazywanie i przełączanie również odbywa się bezproblemowo. Telefonu można używać razem ze stacjami bazowymi CAT-iq/GAP innych producentów — zarówno w systemach jedno-, jak i wielobazowych.

Urządzenie użytkownika systemu AML

Słuchawka R700H PRO jest idealnym urządzeniem dla użytkownika korzystającego z systemu alarmowego, powiadamiania i lokalizacji (AML), . Posiada ona przycisk alarmowy, za pomocą którego można wywołać dwa różne alarmy odpowiednio przez krótkie i długie naciśnięcie. Wiadomości tekstowe mogą być odbierane i sortowane według różnych opcji (takich jak priorytet i status wiadomości). Możliwe jest również bardzo dokładne śledzenie lokalizacji. Dowiedz się więcej o Gigaset AML tutaj.

Odbieranie połączeń Microsoft Teams

Za pomocą R700H PRO można wykonywać i odbierać połączenia za pośrednictwem Microsoft Teams. Możliwe jest także łączenie połączeń lub ich wyciszanie. Można odsłuchiwać wiadomości głosowe, a powiadomienia informują o nowych wiadomościach głosowych. Dołączanie do spotkań Teams jest możliwe poprzez wprowadzenie numeru dostępowego spotkania bezpośrednio na słuchawce. Warunkiem koniecznym do korzystania z tych funkcjonalności jest podłączenie telefonu R700H PRO do jednego z nowszych systemów Gigaset typu single lub multicell (N610 IP PRON670 IP PRON870 IP PRON870E IP PRO). Aby uzyskać więcej informacji na temat łączenia telefonii stacjonarnej z Unified Communications, kliknij tutaj.

Video

Please accept functional-cookies to watch the video.

Cookie Settings

Dane techniczne

Specyfikacje

Ogólny
Nazwa artykułu
Gigaset R700H PRO
Funkcje ogólne
Color
Black
Version
Handset
Connection
Analog | ISDN | VoIP
Number of telephone numbers (analogue)
N/A
Telephone numbers (IP)
N/A
Telephone numbers (ISDN)
N/A
Calls in parallel (analogue)
1
Calls in parallel (IP)
2
Calls in parallel (ISDN)
2
Mobile connection
no
Mobile connection (Features)
N/A
DECT Standards
DECT | GAP | CAT iq 2.1
Interfaces internal
Bluetooth® | Micro-USB | Headset connection 3,5 mm
ECO DECT
Autom. reduction of transmission power | Radiation-free in standby mode | Low energy consumption
Funkcje dodatkowe
Standby time up to (h)
320
Talk time up to (h)
13
Phonebook # entries (name / number)
N/A
Address book # entries, (name, surname, 3 numbers, date-reminder, sounds)
500
Individual ringertones for VIP entries
Tak
V-Card transfer, mobile to handset via Bluetooth®
Tak
Adressbook synchronization via QuickSync (Outlook Windows Contacts)
Tak
Direct dial keys at handset
12
Direct dial keys at base
N/A
Automatic redial function in handset
Tak
Calendar
Tak
Alarm function
Tak
SOS-Function
Tak
Range warning tone
Nie
Optical call signaling
Illuminated display | Flashing send key | LED flashing light
Torch Light
Tak
Funkcje dźwięku
Sound Quality / Accustic Features
HD Voice (CAT-iq certified) | HD Voice (wideband voice)
Handsfree talking
Convenient hands-free talking (full duplex quality)
Handsfree talking handset / base / Main device
Handset
Adjustable Volume
Via Menu | Via Sidekey
Number of ringtones
32
Upload own ringtones
Tak
Vibracall
Tak
Funkcje wyświetlacza
Display Type
Color Display
Dimensions (H x W mm)
49x37
Diagonal spread (inch)
2,4"
Resolution (px)
240x320
Jumbo Fonts
No
Display of caller
Display of caller’s number (CLIP) with picture (Picture CLIP)
List of last # missed calls with time and date
20
List of # outgoing calls with time and date
20
List of # received calls with time and date
20
List of # all calls with time and date
60
Multilingual menu (several display languages)
Tak
Time / Date displayed
Tak
Number of languages
N/A
Funkcje klawiatury
Illuminated Keypad
Tak
Easy handling with navigation key
Tak
Message indicator key
Tak
Protection Water/Dust/Shock (according IP 65)
Yes
Scratch and disinfectant resistance
Tak
Metal Frame
Nie
Wymiary / Dane techniczne
Handset, H x W x D in mm
159 x 54 x 25
Handset, weight incl. Accu in g
N/A
Charger, H x W x D in mm
75,5 x 74,2 x 44,2
Charger, weight in g
N/A
Accu Type
2 x NiMH AAA
Różności
Delivery Scope
N/A
Miscellaneous
N/A
Power Supply
N/A
Compatibility
Gigaset professional single cell systems
Tak
Gigaset professional mulitcell systems
Tak
GAP compatible base stations
Tak
Pobieranie i wsparcie

Gigaset R700H PRO

Pomoc

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Partnerem Biznesowym Gigaset. W przypadku gdy nie posiadasz takiego kontaktu, sprawdź listę Partnerów z Twojego regionu w naszej bazie danych.

Kontakt

Jesteś już Partnerem Biznesowym Gigaset lub chciałbyś nawiązać współpracę i masz pytania na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami online, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Informacje techniczne

Dodatkowe informacje techniczne, takie jak instrukcje obsługi, karty produktu, aktualizacje oprogramowania, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje o kompatybilności można znaleźć w serwisie Gigaset Professional Wiki.