Gigaset R700H PRO

previous
next

Gigaset R700H PRO

Ten zaawansowany telefon biznesowy jest gotowy do wszelkich wyzwań

Oczywiście z oferowanego telefonu bezprzewodowego można korzystać w biurze — świetnie leży w dłoni i odznacza się fantastyczną jakością dźwięku. Atrakcyjna konstrukcja z antypoślizgową powierzchnią, duży kolorowy wyświetlacz i wydajna bateria to kolejne zalety tego urządzenia.

Gigaset R700H PRO ujawnia cały swój potencjał w codziennym środowisku pracy. Telefon jest odporny na zachlapania i pył, nie groźne są mu też uderzenia i zarysowania. Wraz z systemem Gigaset Multicell zapewnia elastyczność i pełną swobodę komunikacji mobilnej na terenie całego przedsiębiorstwa.

Znajdź partnera

Produkty Gigaset pro są dystrybuowane wyłącznie poprzez wykwalifikowanych partnerów biznesowych.

Do grona naszych partnerów należą dystrybutorzy rozwiązań telekomunikacyjnych oraz IT, a także resellerzy (VAR) i dostawcy systemów biznesowych. Nasi partnerzy zajmują się doradztwem, sprzedażą, instalacją oraz oferują dodatkowe usługi związane z Gigaset pro.

Opis

Solidność

Szukasz telefonu zawsze gotowego do pracy? Świetnie! Gigaset R700H PRO doskonale sprawdza się także w warsztatach, w fabrykach i na placach budów. To wytrzymałe urządzenie spełniające wymagania normy IP65. Wytrzymała obudowa jest odporna na uderzenia, pył i strumienie wody, jak również zarysowania i środki dezynfekujące. Znacznie ułatwia to jej czyszczenie oraz usuwanie wirusów i bakterii.

W pracy

Dobry telefon powinien być przyjazny w obsłudze. Gigaset R700H PRO idealnie przystosowuje się do codziennego środowiska pracy. Bez względu na to, gdzie i kiedy go używasz — w deszczu, w środowisku o podwyższonej wilgotności czy w zakładach produkcyjnych o wysokim zapyleniu —  temu profesjonalnemu urządzeniu zwyczajnie możesz zaufać.  Dzięki gumowanej powierzchni nie wyślizgnie Ci się z dłoni,  nawet jeśli masz założone rękawice robocze. Ponadto dla Twojego bezpieczeństwa wyposażyliśmy je w przycisk alarmowy.

Poziom alarmowy: wysoki

Ten telefon DECT potrafi się wykazać także wtedy, gdy poziom hałasu wzrasta. Dzięki alarmowi wibracyjnemu i lampce LED sprawdza się w miejscach, w których bywa naprawdę głośno, takich jak zakłady produkcyjne, place budów czy działy logistyki. Duży kolorowy wyświetlacz robi wrażenie — dostępne są nawet wizualne sygnalizatory połączeń. A jeśli się ściemni,  ten telefon biznesowy może posłużyć także jako latarka.

Nadstaw uszu

Uwaga! Oferowany telefon zachwyca jakością dźwięku. Innowacyjna technologia HDSP™ (High Definition Sound Performance) od Gigaset gwarantuje znakomite brzmienie. Usłyszysz więc absolutnie wszystko bez względu na to, jak używasz urządzenia — jako słuchawki, z zestawem słuchawkowym czy w trybie głośnomówiącym. A jeśli poziom hałasu wzrasta, na przykład w głośnym otoczeniu,  nowa automatyczna regulacja dźwięku zadba o to, żeby Twój rozmówca był słyszalny dla Ciebie, a Ty — dla niego. Do korzystania z zestawu słuchawkowego udostępniono interfejs Bluetooth 4.2 lub gniazdo jack 3,5 mm.

Pełna gotowość

Masz dużo do powiedzenia? Spokojnie, nie musisz się spieszyć. Z tym telefonem na pewno zdążysz zająć się swoimi obowiązkami. Wyróżnia go niezwykle wydajna bateria. Czas rozmów wynosi nawet 13 godzin, a czas gotowości to maksymalnie 320 godzin, dzięki czemu urządzenie jest niemal zawsze gotowe do pracy. Można je ładować za pośrednictwem wbudowanego portu micro-USB. Wbudowany zaczep do paska pozwala mieć słuchawkę zawsze przy sobie. Obrotowy klips jest dostępny jako akcesorium.

Kontakt także na zewnątrz

Elastyczność dzięki systemowi Multicell: Gigaset R700H PRO sprawia, że można się z Tobą skontaktować bez względu na to, gdzie na terenie przedsiębiorstwa się znajdujesz — w środku lub na zewnątrz, w biurze lub na hali. Za sprawą systemu Gigaset Multicell połączenia są wolne od zakłóceń, a ich przekazywanie i przełączanie również odbywa się bezproblemowo. Telefonu można używać razem ze stacjami bazowymi CAT-iq/GAP innych producentów — zarówno w systemach jedno-, jak i wielobazowych.

Urządzenie użytkownika systemu AML

Słuchawka R700H PRO jest idealnym urządzeniem dla użytkownika korzystającego z systemu alarmowego, powiadamiania i lokalizacji (AML), . Posiada ona przycisk alarmowy, za pomocą którego można wywołać dwa różne alarmy odpowiednio przez krótkie i długie naciśnięcie. Wiadomości tekstowe mogą być odbierane i sortowane według różnych opcji (takich jak priorytet i status wiadomości). Możliwe jest również bardzo dokładne śledzenie lokalizacji. Dowiedz się więcej o Gigaset AML tutaj.

Odbieranie połączeń Microsoft Teams

Za pomocą R700H PRO można wykonywać i odbierać połączenia za pośrednictwem Microsoft Teams. Możliwe jest także łączenie połączeń lub ich wyciszanie. Można odsłuchiwać wiadomości głosowe, a powiadomienia informują o nowych wiadomościach głosowych. Dołączanie do spotkań Teams jest możliwe poprzez wprowadzenie numeru dostępowego spotkania bezpośrednio na słuchawce. Warunkiem koniecznym do korzystania z tych funkcjonalności jest podłączenie telefonu R700H PRO do jednego z nowszych systemów Gigaset typu single lub multicell (N610 IP PRON670 IP PRON870 IP PRON870E IP PRO). Aby uzyskać więcej informacji na temat łączenia telefonii stacjonarnej z Unified Communications, kliknij tutaj.

Video

Please accept functional-cookies to watch the video.

Cookie Settings

Dane techniczne

Specyfikacje

Ogólny
Nazwa artykułu
Gigaset R700H PRO
Funkcje ogólne
Kolor
Czarny
Version
Handset
Połączenie
Analogowe | ISDN | VoIP
Liczba równoległych rozmów (analogowe)
1
Liczba równoległych rozmów (IP)
2
Liczba równoległych rozmów (ISDN)
2
Współpraca z telefonem komórkowym
nie
Standardy DECT
DECT | GAP | CAT iq 2.1
Złącza wewnętrzne
Bluetooth® | Bluetooth® beacon | Skanowanie sygnału nawigacyjnego Bluetooth | Micro-USB | Złącze do zestawu słuchawkowego 3,5 mm
ECO DECT
Automatyczna redukcja mocy nadawania | brak emisji w trybie czuwania | niskie zużycie baterii
Funkcje dodatkowe
Czas czuwania do (h)
320
Czas rozmowy do (h)
13
Liczba wpisów książki adresowej (imię, nazwisko, 3 numery, przypomnienie o spotkaniu, dźwięki)
500
Indywidualne dźwięki dzwonka dla wpisów VIP
Tak
Przenoszenie wizytówek, transfer wpisów książki adresowej z telefonu komórkowego do słuchawki przez Bluetooth®
Tak
Synchronizacja książki adresowej za pośrednictwem QuickSync (kontakty Outlook, Google)
Tak
Przyciski wybierania bezpośredniego w słuchawce
12
Funkcja ponownego, automatycznego wyboru numeru przez słuchawkę
Tak
Kalendarz
Tak
Budzik
Tak
Funkcja alarmu
Tak
Optyczna sygnalizacja połączeń (podświetlany ekran)
Podświetlany ekran | Migający przycisk nawiązywania połączenia | Migające światło LED
Funkcja latarki
Tak
AML features
Przycisk alarmu
Tak
Automatyczne alarmy oparte na czujnikach
nie
Przesyłanie wiadomości
Tak
Lokalizacja (DECT, Bluetooth®)
Tak
Funkcje dźwięku
Jakość dźwięku / funkcje akustyczne
HD Voice (certyfikat CAT-iq) | HD voice (wideband-voice)
Tryb głośnomówiący
Komfortowy tryb głośnomówiący (jakość trybu pełnodupleksowego)
Tryb głośnomówiący w słuchawce / stacji bazowej
Słuchawce
Regulowana głośność
Za pomocą menu | Za pomocą bocznego przycisku
Liczba melodii dzwonka
32
wgrywanie Własnych melodii
Tak
Sygnalizacja wibracyjna
Tak
Funkcje wyświetlacza
Typ wyświetlacza
Wyświetlacz kolorowy (pełna gama kolorów)
Wymiary (wys. × szer. mm)
49x37
Przekątna (cale)
2,4"
Rozdzielczość (piksele)
240x320
Duża czcionka
Nie
Prezentacja abonenta
Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP) ze zdjęciem (Picture CLIP)
Lista ostatnich (liczba) nieodebranych połączeń z podaniem daty i godziny
20
Lista (liczba) połączeń wychodzących z podaniem daty i godziny
20
Lista (liczba) połączeń przychodzących z podaniem daty i godziny
20
Lista (liczba) połączeń każdego rodzaju z podaniem daty i godziny
60
Menu w wielu językach (wiele języków wyświetlania)
Tak
Wyświetlanie czasu / daty
Tak
Liczba wersji językowych
27
Funkcje klawiatury
Podświetlana klawiatura
Tak
Łatwa obsługa za pomocą przycisku funkcyjnego
Tak
Przycisk wiadomości
Tak
Ochrona przed wodą/pyłem/uderzeniami (stopień ochrony IP65)
Tak
Scratch and disinfectant resistance
Tak
Wymiary / Dane techniczne
Słuchawka, wys. × szer. × gł. w mm
159 x 54 x 25
Podstawka ładująca, wys. × szer. × gł. w mm
75,5 x 74,2 x 44,2
Akumulator
2 x NiMH AAA
Compatibility
Gigaset professional single cell systems
Tak
Gigaset professional mulitcell systems
Tak
GAP compatible base stations
Tak
Pobieranie i wsparcie

Gigaset R700H PRO

Pomoc

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Partnerem Biznesowym Gigaset. W przypadku gdy nie posiadasz takiego kontaktu, sprawdź listę Partnerów z Twojego regionu w naszej bazie danych.

Kontakt

Jesteś już Partnerem Biznesowym Gigaset lub chciałbyś nawiązać współpracę i masz pytania na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami online, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Informacje techniczne

Dodatkowe informacje techniczne, takie jak instrukcje obsługi, karty produktu, aktualizacje oprogramowania, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje o kompatybilności można znaleźć w serwisie Gigaset Professional Wiki.