Gigaset N870 IP PRO

previous
next

Gigaset N870 IP PRO

Skalowany, wielobazowy system DECT dla każdej organizacji

Zaprojektowany tak, aby zapewnić wszystkim Twoim pracownikom bezpieczną, cyfrową i bezprzewodową komunikację.

Każdy wielobazowy (Multicell) system Gigaset N870 zapewnia wyjątkowo łatwe wdrożenie w każdej firmie oraz organizacji, niezależnie od wielkości. Najbardziej wymagający klienci, posiadający sieć placówek skorzystają z łatwej instalacji wieloodziałowej, oferującej przekazywanie i roaming połączeń. Wielobazowy system, sprawdzający się m.in. w dużych fabrykach, hotelach, szpitalach lub dużych magazynach, udostępni wszystkim pracownikom niezawodną komunikację DECT.

Wielobazowy system N870 obsługuje zarówno lokalną, jak i opartą na chmurze komunikację VoIP z możliwością szybkiego dostosowania funkcji i możliwości do potrzeb każdej rozwijającej się firmy. Łatwy proces instalacji systemu N870 Multicell zapewnia szybkie wdrożenie profesjonalnych słuchawek DECT firmy Gigaset w całym Twoim przedsiębiorstwie.

Znajdź partnera

Produkty Gigaset pro są dystrybuowane wyłącznie poprzez wykwalifikowanych partnerów biznesowych.

Do grona naszych partnerów należą dystrybutorzy rozwiązań telekomunikacyjnych oraz IT, a także resellerzy (VAR) i dostawcy systemów biznesowych. Nasi partnerzy zajmują się doradztwem, sprzedażą, instalacją oraz oferują dodatkowe usługi związane z Gigaset pro.

Opis

Bezpieczeństwo

Każde połączenie VoIP realizowane poprzez N870 Multicell System jest szyfrowane na całej drodze pomiędzy rozmówcami. Odpowiadają za to standardy SRTP oraz TLS. System obsługuje także protokół LDAPS zabezpieczający dostęp do centralnej książki telefonicznej.

Koncept jednej stacji

Koncepcja N870 Multicell System bazuje na jednym urządzeniu. Dopiero ustawienia definiują dostępne funkcje DECT managera oraz stacji bazowej. Jedna strefa może pomieścić do 250 słuchawek, 60 stacji bazowych i nawet 60 jednoczesnych połączeń telefonicznych.

Współpraca komputera i słuchawek

N870 IP PRO jest zgodny z rozwiązaniami CTI za pośrednictwem interfejsu uaCSTA. Dzięki temu, możliwa jest integracja Twoich komputerów z systemem telefonicznym. Mogą one wymieniać pomiędzy sobą informacje oraz realizować funkcje przewidziane przez mechanizm CTI (Computer Telephony Integration).

Swoboda ruchu

Zaprojektowany do współpracy z całą gamą profesjonalnych słuchawek Gigaset DECT, system N870 IP PRO gwarantuje bezprzewodowy roaming i płynne przełączanie rozmów w biurach zajmujących kilka pięter, na terenie kampusów i różnych organizacji, działających także w terenie otwartym.

Współpraca z wieloma sieciami

Kompatybilność i automatyczna konfiguracja we współpracy z wiodącymi lokalnymi oraz działającymi na chmurze operatorami telekomunikacyjnymi. Zdalna funkcja administracji systemem zapewnia szybki serwis i możliwość wprowadzenia pożądanych zmian w konfiguracji.

Sieć oddziałów lub działalność firmy na dużym terenie

Zaprojektowany z myślą o łatwym wdrożeniu – zarówno w najmniejszych firmach, jak i dużych organizacjach. Skalowalna, wielobazowa instalacja oferująca pełen zasięg i obsługę nawet 20 tys. użytkowników poprzez jedną platformę, działającą w pojedynczej lub rozproszonej lokalizacji.* 

*Z licencja na oprogramowanie N870 Virtual Integrator

Gigaset AML: alarmy, powiadomienia i lokalizacja

System N870 IP PRO DECT może być podłączony do serwerów wiadomości i alarmów poprzez otwarty interfejs (MQTT), dzięki czemu oferuje inteligentne zarządzanie wiadomościami z sygnalizacją zależną od priorytetów. Dowiedz się więcej o Gigaset AML tutaj.

Integracja Microsoft Teams

Gigaset N870IP PRO jest w pełni kompatybilny z Microsoft Teams. Oznacza to, że funkcjonalność połączeń za pośrednictwem Teams może być wykorzystywana na podłączonych słuchawkach Gigaset Professional. System DECT N870IP PRO jest automatycznie konfigurowany poprzez auto-provisioning. Integrując Teams z systemami IP DECT, Gigaset wspiera technologiczne zmiany w środowisku profesjonalistów. Aby uzyskać więcej informacji na temat łączenia telefonii stacjonarnej z Unified Communications, kliknij tutaj. Listę wszystkich zatwierdzonych rozwiązań Gigaset dla Microsoft Teams można znaleźć tutaj.

Dane techniczne

Specyfikacje

Ogólny
Nazwa artykułu
Gigaset N870 IP PRO
Produkty
IP DECT multicell system
Tak
System features
Max. number of base stations
6000
Max. number of handsets
20000
Max. number of parallel calls
6000
Device features
Cordless standards
DECT | DECT-GAP
Max. number of base stations
60
Max. number of handsets
250
Max. number of parallel calls
60
Max. number of parallel calls per base
10
Housing
LAN Port with Power-over-Ethernet
Tak
Power connector
Tak
Power supply (available as accessory)
Tak
Phonebook / Dialling
Max. number of external LDAP(S) phonebooks
10
Search function and reverse lookup
Tak
vCard support
Tak
blacklist
Tak
CLIP/CNIP
Tak
SIP MWI
Tak
Special features
uaCSTA
Tak
xHTML applications
Tak
IPUI Provisioning
Tak
Sync over LAN
Tak
Sync over DECT
Tak
Codecs
G.711 | G.722 | G.729ab
Quality of Service
Tak
Platform features
Call Transfer: Attended, unattended, semi-attended, blind
Tak
Call Waiting
Tak
Call Forwarding
Tak
Group Pick-up
Tak
CLIR
Tak
Service features
Syslog
Tak
Virtualisation Tool
Tak
Command Line Interface
Tak
Save and Restore
Tak
Security features
Transport Layer Security (TLS)
Tak
Secure Real Time Transport Protocol (SRTP)
Tak
SIP
Tak
SIPS
Tak
HTTP
Tak
HTTPS
Tak
Dimensions / Specs
Main Device, L x W x H in mm
180*110*42
Weight in g
220
Pobieranie i wsparcie

Gigaset N870 IP PRO

Pomoc

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Partnerem Biznesowym Gigaset. W przypadku gdy nie posiadasz takiego kontaktu, sprawdź listę Partnerów z Twojego regionu w naszej bazie danych.

Kontakt

Jesteś już Partnerem Biznesowym Gigaset lub chciałbyś nawiązać współpracę i masz pytania na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami online, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Informacje techniczne

Dodatkowe informacje techniczne, takie jak instrukcje obsługi, karty produktu, aktualizacje oprogramowania, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje o kompatybilności można znaleźć w serwisie Gigaset Professional Wiki.