Gigaset N670 IP PRO

previous
next

Gigaset N670 IP PRO

Telefoniczny system VoIP z możliwością rozbudowy, spełniającą rosnące potrzeby Twojego biznesu

Perfekcyjna komunikacja bezprzewodowa w każdym małym i średnim biurze, z możliwością rozbudowy w przypadku rosnących potrzeb.

N670 zapewnia obsługę telefonii VoIP i profesjonalnej komunikacji bezprzewodowej. Urządzenie zaprojektowano na potrzeby 90 proc. europejskich firm, zatrudniających do 20 osób. Stacja jest fabrycznie przystosowana do współpracy z całą gamą profesjonalnych słuchawek Gigaset. N670 obsłuży do 20 zalogowanych słuchawek DECT i nawet 8 równoległych połączeń. Współpracuje z lokalnymi oraz działającymi w chmurze operatorami telefonicznej sieci IP. W przypadku większych firm, N670 poprzez licencję można wykorzystać do budowy systemu wielobazowego, który z dodatkowymi stacjami zapewni większy zasięg sieci, obsługę większej liczby słuchawek i równoległych połączeń. Elastycznie dopasuje się więc do rosnących potrzeb Twojej organizacji.

Znajdź partnera

Produkty Gigaset pro są dystrybuowane wyłącznie poprzez wykwalifikowanych partnerów biznesowych.

Do grona naszych partnerów należą dystrybutorzy rozwiązań telekomunikacyjnych oraz IT, a także resellerzy (VAR) i dostawcy systemów biznesowych. Nasi partnerzy zajmują się doradztwem, sprzedażą, instalacją oraz oferują dodatkowe usługi związane z Gigaset pro.

Opis

Bezpieczna transmisja głosu i danych

Każda rozmowa głosowa realizowana poprzez N670 jest szyfrowana za pośrednictwem protokołów SRTP oraz TLS, zapewniając pełną prywatność.1) Dodatkowo, wbudowana obsługa LDAP (Lightweight Directory Access Protocol) sprawia, że cały zespół może bezpiecznie współdzielić – poprzez scentralizowaną książkę telefoniczną − cenne kontakty biznesowe bezpośrednio z poziomu każdej słuchawki.

Integracja z aplikacjami

Zapewnij pełną produktywność Twojego zespołu poprzez integrację zaawansowanych aplikacji, danych oraz systemu telefonicznego. Wbudowana obsługa uaCSTA oraz aplikacji XML oraz xHTML sprawia, że wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące mogą być kojarzone z danymi kontaktowymi oraz dedykowanym oprogramowaniem, dzięki czemu najważniejsze informacje będą od razu dostępne na wyświetlaczu każdej słuchawki.

Elastyczność i niezawodność

Zaprojektowany i przetestowany do współpracy z wiodącymi operatorami telefonicznych usług IP, działającymi lokalnie oraz w chmurze, N670 oferuje automatyczną konfigurację oraz zdalne zarządzanie. Ułatwia to wdrożenie systemu i jego administrację, obejmującą m.in. dodawanie użytkowników, zmienianie numerów lub osobistych ustawień.

Możliwość rozbudowy

Wraz z rozwojem Twojej firmy, N670 zaoferuje możliwość rozbudowy, zarówno poprzez dodatkowy sprzęt, jak i oprogramowanie. Zyskasz większy zasięg swojej sieci i możliwość obsługi większej liczby użytkowników. Po wykupieniu licencji N670 będzie mogło obsługiwać zdalne lokalizacje Twoich biur, zachowując niezawodność, bezpieczeństwo i zintegrowane funkcje komunikacyjne całego systemu.

Centralne zarządzanie

Poprzez łatwą aktualizację licencji do pełnego, wielobazowego systemu, Twoja organizacja zyska możliwość centralnego zarządzania systemem telekomunikacyjnym, zapewniając administratorom zdalny nadzór nad siecią w różnych lokalizacjach i oddziałach Twojej firmy.1)

 

1) Zależnie od centralki PBX lub operatora

Funkcja mini-multicell

Rozwiązanie N670IP posiada mozliwość połączenia do trzech stacji bazowych w jeden system mini-multicell, bez żadnych dodatkowych licencji. Umożliwia przy tym osiem jednoczesnych połączeń, obsługę maksymalnie 20 słuchawek i odpowiednio rozszerzony zasięg DECT. Dzięki temu zapewnia pełną dostępność pracowników w firmie.

Przeczytaj także nasz blog na temat rozwiązań mini-multicell.

Gigaset AML: alarmy, powiadomienia i lokalizacja

System N670 IP PRO DECT może być podłączony do serwerów wiadomości i alarmów poprzez otwarty interfejs (MQTT), dzięki czemu oferuje inteligentne zarządzanie wiadomościami z sygnalizacją zależną od priorytetów. Dowiedz się więcej o Gigaset AML tutaj.

Integracja Microsoft Teams

Gigaset N670IP PRO jest w pełni kompatybilny z Microsoft Teams. Oznacza to, że funkcjonalność połączeń za pośrednictwem Teams może być wykorzystywana na podłączonych słuchawkach Gigaset Professional. System DECT N670IP PRO jest automatycznie konfigurowany poprzez auto-provisioning. Integrując Teams z systemami IP DECT, Gigaset wspiera technologiczne zmiany w środowisku profesjonalistów. Aby uzyskać więcej informacji na temat łączenia telefonii stacjonarnej z Unified Communications, kliknij tutaj. Listę wszystkich zatwierdzonych rozwiązań Gigaset dla Microsoft Teams można znaleźć tutaj.

Dane techniczne

Specyfikacje

Ogólny
Nazwa artykułu
Gigaset N670 IP PRO
Produkty
IP DECT single cell system
Tak
Device features
Cordless standards
DECT | DECT-GAP
Max. number of base stations
1
Max. number of handsets
20
Max. number of parallel calls
8
Max. number of parallel calls per base
8
Housing
LAN Port with Power-over-Ethernet
Tak
Power connector
Tak
Power supply (available as accessory)
Tak
Phonebook / Dialling
Max. number of external LDAP(S) phonebooks
10
Search function and reverse lookup
Tak
vCard support
Tak
blacklist
Tak
CLIP/CNIP
Tak
SIP MWI
Tak
Special features
uaCSTA
Tak
xHTML applications
Tak
IPUI Provisioning
Tak
Codecs
G.711 | G.722 | G.729ab
Quality of Service
Tak
Platform features
Call Transfer: Attended, unattended, semi-attended, blind
Tak
Call Waiting
Tak
Call Forwarding
Tak
Group Pick-up
Tak
CLIR
Tak
Service features
Syslog
Tak
Command Line Interface
Tak
Save and Restore
Tak
Security features
Transport Layer Security (TLS)
Tak
Secure Real Time Transport Protocol (SRTP)
Tak
SIP
Tak
SIPS
Tak
HTTP
Tak
HTTPS
Tak
Dimensions / Specs
Main Device, L x W x H in mm
180*110*42
Weight in g
220
Pobieranie i wsparcie

Gigaset N670 IP PRO

Pomoc

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Partnerem Biznesowym Gigaset. W przypadku gdy nie posiadasz takiego kontaktu, sprawdź listę Partnerów z Twojego regionu w naszej bazie danych.

Kontakt

Jesteś już Partnerem Biznesowym Gigaset lub chciałbyś nawiązać współpracę i masz pytania na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami online, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Informacje techniczne

Dodatkowe informacje techniczne, takie jak instrukcje obsługi, karty produktu, aktualizacje oprogramowania, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje o kompatybilności można znaleźć w serwisie Gigaset Professional Wiki.