Gigaset N870E IP PRO

previous
next

Gigaset N870E IP PRO

Elastyczne rozszerzenie dla rozwiązań Gigaset N870 Multicell w specjalnych zastosowaniach

Jeśli przywiązujesz wagę do bezpiecznej komunikacji w technologii DECT, system Gigaset N870 Multicell jest dokładnie tym, czego szukasz: doskonale dopasowuje się do Twoich potrzeb i sprawdza się zarówno w małych firmach, jak i dużych organizacjach. Bezproblemowy roaming i handover połączeń nie stanowią dla tego systemu najmniejszego problemu.

Teraz możemy zaoferować Ci rozszerzenie wykorzystujące sprawdzoną technologię DECT Gigaset N870 Multicell. N870E IP PRO posiada dwie zewnętrzne regulowane i odłączane anteny. Dzięki temu mogą być użyte również anteny innych producentów. W ten sposób Twój system wielobazowy może być wykorzystany w jeszcze bardziej elastyczny sposób - również na zewnątrz, w budynkach produkcyjnych i na parkingach.

Znajdź partnera

Produkty Gigaset pro są dystrybuowane wyłącznie poprzez wykwalifikowanych partnerów biznesowych.

Do grona naszych partnerów należą dystrybutorzy rozwiązań telekomunikacyjnych oraz IT, a także resellerzy (VAR) i dostawcy systemów biznesowych. Nasi partnerzy zajmują się doradztwem, sprzedażą, instalacją oraz oferują dodatkowe usługi związane z Gigaset pro.

Opis

Mieszaj jak chcesz

Chcesz być dostępny w każdej chwili i w każdym miejscu w swojej firmie? Z systemem N870E IP PRO Multicell nie ma problemu: doskonale nadaje się on do pracy w systemie mieszanym ze standardowymi stacjami bazowymi N870 IP PRO  firmy Gigaset. Podczas gdy N870 IP PRO sprawdza się głównie w pomieszczeniach zamkniętych, N870E IP PRO możesz wykorzystać do bezprzewodowych rozmów na zewnątrz, w budynkach produkcyjnych, korytarzach i klatkach schodowych. Można się z Tobą skontaktować również na parkingach.

Wszystkie anteny ustawione na odbiór

Nie chcesz już nigdy więcej stracić połączenia? W takim razie N870E IP PRO jest idealnym rozwiązaniem dla sieci Multicell: Posiada dwa złącza TNC, które są również wykorzystywane w antenach innych firm. Urządzenie może być zamontowane w szafie i w ten sposób chronione przed aktami wandalizmu. Anteny są podłączone za pomocą kabli i mogą być ustawiane indywidualnie. Można również zastosować anteny designerskie montowane do sufitu.

Nie wymaga akcesoriów zewnętrznych

Cenisz sobie systemy Multicell, ale nie chcesz, aby instalacja była zbyt kosztowna? W takim razie stacja N870E IP PRO jest dobrym wyborem: jest prosta w konfiguracji, a akcesoria ograniczają się do zewnętrznych anten i kabli. Nawet jeśli urządzenie jest używane w chłodniach lub mroźniach, nie jest wymagana obudowa z grzałką, ponieważ stacje można umieścić poza pomieszczeniem. Jej właściwości są identyczne w terenach otwartych, więc nie ma potrzeby stosowania drogich obudów zewnętrznych.

Kompatybilny i gotowy do użycia

Masz już system telefoniczny, z którego chcesz nadal korzystać? Teraz możesz, ponieważ Gigaset N870E IP PRO jest kompatybilny z wieloma wirtualnymi systemami telefonicznymi oraz systemami opartymi na protokole IP, pochodzącymi od renomowanych producentów. Konfiguracja jest prosta, a roaming i handover połączeń działają bez zarzutu. Aktualną listę kompatybilności z platformami, operatorami i słuchawkami znajdziesz na naszej stronie Wiki.

Gotowy na dziś i jutro...

Zaczynasz od małego systemu, ale chcesz go rozbudowywać wraz z rozwojem firmy? System N870E IP PRO Multicell firmy Gigaset obsługuje do 250 słuchawek DECT. Liczbę tę można powiększyć dużo bardziej: Licencja na oprogramowanie N870 Virtual Integrator umożliwia obsługę do 20 000 słuchawek - w jednej lub wielu lokalizacjach. Wybierz więc system Multicell, który jest idealnie dopasowany do Twoich potrzeb: Dziś i w przyszłości!

...i popularny wśród administratorów

Przywiązujesz wagę do bezproblemowych połączeń DECT, najwyższej jakości dźwięku, a także cenisz sobie znak jakości "Made in Germany"? To tylko niektóre z zalet rozwiązania N870E IP PRO Multicell od Gigaset. Dzięki funkcji Zero-Touch Provisioning, jest ono łatwe do skonfigurowania dla administratorów: Interfejs użytkownika oparty na przeglądarce internetowej ma intuicyjny wygląd, dzięki czemu konfiguracja jest bardzo szybka i łatwa.

Gigaset AML: alarmy, powiadomienia i lokalizacja

System N870E IP PRO DECT może być podłączony do serwerów wiadomości i alarmów poprzez otwarty interfejs (MQTT), dzięki czemu oferuje inteligentne zarządzanie wiadomościami z sygnalizacją zależną od priorytetów. Dowiedz się więcej o Gigaset AML tutaj.

Integracja Microsoft Teams

Gigaset N870E IP PRO jest w pełni kompatybilny z Microsoft Teams. Oznacza to, że funkcjonalność połączeń za pośrednictwem Teams może być wykorzystywana na podłączonych słuchawkach Gigaset Professional. System DECT N870E IP PRO jest automatycznie konfigurowany poprzez auto-provisioning. Integrując Teams z systemami IP DECT, Gigaset wspiera technologiczne zmiany w środowisku profesjonalistów. Aby uzyskać więcej informacji na temat łączenia telefonii stacjonarnej z Unified Communications, kliknij tutaj. Listę wszystkich zatwierdzonych rozwiązań Gigaset dla Microsoft Teams można znaleźć tutaj.

Dane techniczne

Specyfikacje

Ogólny
Nazwa artykułu
Gigaset N870E IP PRO
Produkty
IP DECT multicell system
Tak
System features
Max. number of base stations
6000
Max. number of handsets
20000
Max. number of parallel calls
6000
Device features
Cordless standards
DECT | DECT-GAP
Max. number of base stations
60
Max. number of handsets
250
Max. number of parallel calls
60
Max. number of parallel calls per base
10
Housing
External antennas
Ja
LAN Port with Power-over-Ethernet
Tak
Power connector
Tak
Power supply (available as accessory)
Tak
Phonebook / Dialling
Max. number of external LDAP(S) phonebooks
10
Search function and reverse lookup
Tak
vCard support
Tak
blacklist
Tak
CLIP/CNIP
Tak
SIP MWI
Tak
Special features
uaCSTA
Tak
xHTML applications
Tak
IPUI Provisioning
Tak
Sync over LAN
Tak
Sync over DECT
Tak
Codecs
G.711 | G.722 | G.729ab
Quality of Service
Tak
Platform features
Call Transfer: Attended, unattended, semi-attended, blind
Tak
Call Waiting
Tak
Call Forwarding
Tak
Group Pick-up
Tak
CLIR
Tak
Service features
Syslog
Tak
Virtualisation Tool
Tak
Command Line Interface
Tak
Save and Restore
Tak
Security features
Transport Layer Security (TLS)
Tak
Secure Real Time Transport Protocol (SRTP)
Tak
SIP
Tak
SIPS
Tak
HTTP
Tak
HTTPS
Tak
Dimensions / Specs
Main Device, L x W x H in mm
227*188*42
Weight in g
300
Pobieranie i wsparcie

Gigaset N870E IP PRO

Pomoc

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Partnerem Biznesowym Gigaset. W przypadku gdy nie posiadasz takiego kontaktu, sprawdź listę Partnerów z Twojego regionu w naszej bazie danych.

Kontakt

Jesteś już Partnerem Biznesowym Gigaset lub chciałbyś nawiązać współpracę i masz pytania na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami online, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Informacje techniczne

Dodatkowe informacje techniczne, takie jak instrukcje obsługi, karty produktu, aktualizacje oprogramowania, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje o kompatybilności można znaleźć w serwisie Gigaset Professional Wiki.