Gigaset N610 IP PRO

previous
next

Gigaset N610 IP PRO

Profesjonalny, jednobazowy system IP DECT do mobilnej komunikacji w małych firmach

Gigaset N610 IP PRO zapewnia wygodną telefonię bezprzewodową dla maksymalnie 8 jednoczesnych użytkowników. Wszystkie rozmowy są zabezpieczone przez SRTP i TLS, a połączenia wewnętrzne są bezpłatne. Gigaset N610 IP PRO to system jednobazowy, kompatybilny z wieloma sprzętowymi, jak i chmurowymi platformami telefonicznymi, a jego konfiguracja jest prosta dzięki funkcji auto-provisioningu. N610 IP PRO może zostać rozbudowany o maksymalnie 6 repeaterów Gigaset, które dodatkowo zwiększą zasięg sygnału DECT, pozwalając na rozbudowę systemu telefonicznego wraz z rozwojem Twojej firmy.

Znajdź partnera

Produkty Gigaset pro są dystrybuowane wyłącznie poprzez wykwalifikowanych partnerów biznesowych.

Do grona naszych partnerów należą dystrybutorzy rozwiązań telekomunikacyjnych oraz IT, a także resellerzy (VAR) i dostawcy systemów biznesowych. Nasi partnerzy zajmują się doradztwem, sprzedażą, instalacją oraz oferują dodatkowe usługi związane z Gigaset pro.

Opis

Idealny dla małych firm z maksymalnie 8 użytkownikami

System jednobazowy Gigaset N610 IP PRO to najlepsze rozwiązanie telefonii bezprzewodowej dla maksymalnie 8 użytkowników. Możliwość zintegrowania do 8 słuchawek, a także obsługi do 8 jednoczesnych połączeń gwarantuje maksymalną dostępność podczas codziennej pracy. Jest jeszcze jeden plus: wszystkie obecne słuchawki z serii Gigaset Professional są kompatybilne z bazą N610 IP PRO - co oznacza, że ich współpraca jest bezproblemowa.

Większa elastyczność dzięki wielu liniom

Obsługa wielu linii przez N610 pozwala na korzystanie z wielu kont/linii w każdej słuchawce. Możesz na przykład odbierać połączenia z ogólnym numerem biznesowym na wielu słuchawkach lub przypisać połączenia z wielu linii do jednej słuchawki. N610 daje obie te możliwości i oferuje elastyczne mapowanie. Ponieważ każda słuchawka ma swój własny numer, połączenia mogą być łatwo przekazywane do abonentów wewnętrznych. Połączenia wewnętrzne między słuchawkami są bezpłatne.

Łatwe podłączanie i konfiguracja

Administratorzy mogą skorzystać z funkcji "zero-touch provisioning" podczas konfiguracji. Intuicyjny interfejs web-UI sprawia, że konfiguracja jest niezwykle prosta i szybka dzięki pomocy online, plikom konfiguracyjnym opartym na XML, profilom i obsłudze standardowych protokołów. Stacja bazowa N610 IP DECT jest również kompatybilna z wieloma platformami oraz operatorami telefonicznymi.

Aktualną listę kompatybilności z platformami, operatorami i słuchawkami znajdziesz na stronach wiki Gigaset Professional.

 

 

Technologia DECT z kompleksowym zabezpieczeniem

Technologia DECT jest z założenia bezpieczna, ponieważ jest cyfrowa i szyfrowana. W związku z tym nie jest możliwe bezprzewodowe podsłuchiwanie rozmów. Bezpieczeństwo systemu N610 IP PRO jest dodatkowo wzmocnione przez zabezpieczenia SIP i obejmuje protokoły SRTP/SIPS/TLS, LDAP(S) i HTTPS. Gwarantuje to szyfrowanie end-to-end, pod warunkiem, że centrala PBX lub Twój dostawca usług je obsługuje.

Duża firmowa książka telefoniczna

System jednobazowy Gigaset N610 IP PRO oferuje obszerną firmową książkę telefoniczną, w której można zapisać do 2000 kontaktów i która jest dostępna dla wszystkich podłączonych słuchawek. Kontakty telefoniczne mogą być również pobierane z współpracującego systemu telefonicznego lub chmury poprzez LDAP lub XML. Ponadto użytkownicy mogą tworzyć własne aplikacje XHTML w celu uzyskania dostępu i kontroli danych istotnych dla biznesu. Oznacza to, że zawsze masz pod ręką istotne kontakty biznesowe i dane, oszczędzając czas i - co nie mniej ważne - zwiększając wydajność.

Przyszłościowy dzięki możliwości zwiększenia zasięgu

N610 IP PRO to idealny jednobazowy system telefonii IP DECT dla mniejszych firm. Oznacza to, że jesteś optymalnie przygotowany na rozwój, dzięki możliwości rozbudowy o maksymalnie 6 repeaterów DECT -  możesz osiągnąć jeszcze większy zasięg sieci bezprzewodowej. W rezultacie zapewnia Twojej firmie elastyczność i zabezpiecza na przyszłość w kwestii telekomunikacji.

Integracja Microsoft Teams

Gigaset N610IP PRO jest w pełni kompatybilny z Microsoft Teams. Oznacza to, że funkcjonalność połączeń za pośrednictwem Teams może być wykorzystywana na podłączonych słuchawkach Gigaset Professional. System DECT N610IP PRO jest automatycznie konfigurowany poprzez auto-provisioning. Integrując Teams z systemami IP DECT, Gigaset wspiera technologiczne zmiany w środowisku profesjonalistów. Aby uzyskać więcej informacji na temat łączenia telefonii stacjonarnej z Unified Communications, kliknij tutaj. Listę wszystkich zatwierdzonych rozwiązań Gigaset dla Microsoft Teams można znaleźć tutaj.

Dane techniczne

Specyfikacje

Ogólny
Nazwa artykułu
Gigaset N610 IP PRO
Produkty
IP DECT single cell system
Tak
Device features
Cordless standards
DECT | DECT-GAP
Max. number of base stations
1
Max. number of handsets
8
Max. number of parallel calls
8
Max. number of parallel calls per base
8
Repeater support
Tak
Housing
LAN Port with Power-over-Ethernet
Tak
Power connector
Tak
Power supply (available as accessory)
Tak
Power supply included
Tak
Phonebook / Dialling
Max. number of external LDAP(S) phonebooks
10
Search function and reverse lookup
Tak
vCard support
Tak
blacklist
Tak
CLIP/CNIP
Tak
SIP MWI
Tak
Special features
xHTML applications
Tak
IPUI Provisioning
Tak
Codecs
G.711 | G.722 | G.729ab
Quality of Service
Tak
Platform features
Call Transfer: Attended, unattended, semi-attended, blind
Tak
Call Waiting
Tak
Call Forwarding
Tak
Group Pick-up
Tak
CLIR
Tak
Service features
Syslog
Tak
Command Line Interface
Tak
Save and Restore
Tak
Security features
Transport Layer Security (TLS)
Tak
Secure Real Time Transport Protocol (SRTP)
Tak
SIP
Tak
SIPS
Tak
HTTP
Tak
HTTPS
Tak
Dimensions / Specs
Main Device, L x W x H in mm
180*110*42
Weight in g
220
Pobieranie i wsparcie

Gigaset N610 IP PRO

Pomoc

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Partnerem Biznesowym Gigaset. W przypadku gdy nie posiadasz takiego kontaktu, sprawdź listę Partnerów z Twojego regionu w naszej bazie danych.

Kontakt

Jesteś już Partnerem Biznesowym Gigaset lub chciałbyś nawiązać współpracę i masz pytania na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami online, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Informacje techniczne

Dodatkowe informacje techniczne, takie jak instrukcje obsługi, karty produktu, aktualizacje oprogramowania, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje o kompatybilności można znaleźć w serwisie Gigaset Professional Wiki.