Gigaset R700H protect PRO

previous
next

Gigaset R700H protect PRO

Solidny telefon biznesowy, który chroni pracowników i wspiera ich codzienną pracę

To pracownicy sprawiają, że Twoja firma jest tym, czym jest. Ich ochrona i zapewnienie możliwości natychmiastowego wezwania pomocy w nagłych wypadkach jest najwyższym priorytetem.

Indywidualna ochrona jest szczególnie ważna dla osób pracujących w pojedynkę w miejscach niebezpiecznych - czy to w logistyce magazynowej lub produkcji, w sektorze opieki lub w branży ochroniarskiej. Dzięki wytrzymałej słuchawce Gigaset R700H protect PRO, Twój zespół jest doskonale przygotowany na szeroki zakres scenariuszy alarmowych, obejmujący pracowników wykonujących swe obowiązki bez wsparcia innych osób: do dyspozycji jest czujnik ruchu uruchamiający automatyczne sygnały takie, jak ucieczka z zagrożonego miejsca, upadek i bezruch, po czerwony przycisk alarmowy SOS.

Oczywiście ten odporny na zarysowania i działanie środków dezynfekujących telefon poradzi sobie również z codziennymi zadaniami komunikacyjnymi - dzięki dużemu kolorowemu wyświetlaczowi, Bluetooth i doskonałej jakości dźwięku.

Znajdź partnera

Produkty Gigaset pro są dystrybuowane wyłącznie poprzez wykwalifikowanych partnerów biznesowych.

Do grona naszych partnerów należą dystrybutorzy rozwiązań telekomunikacyjnych oraz IT, a także resellerzy (VAR) i dostawcy systemów biznesowych. Nasi partnerzy zajmują się doradztwem, sprzedażą, instalacją oraz oferują dodatkowe usługi związane z Gigaset pro.

Opis

Czujniki rozpoznają sytuacje awaryjne

Czujniki ruchu sprawiają, że R700H protect PRO to sprzęt poprawiający bezpieczeństwo pracowników: rozpoznaje różne scenariusze alarmowe, które aktywują się niezależne od intencji użytkownika, np. upadki, bezruch i alarmy ewakuacyjne. Można również ustawić alarm zależny od czasu (gdy użytkownik jest zobligowany do potwierdzenia swego statusu o określonych porach) i alarm techniczny (np. ostrzeżenie o utracie połączenia).

Pomoc za naciśnięciem przycisku

Dodatkową asekurację i bezpieczeństwo w sytuacji awaryjnej zapewnia wbudowany przycisk alarmowy. R700H protect PRO posiada czerwony przycisk SOS do ręcznego wyzwalania alarmu. Zakrzywiony kształt ułatwia jego naciśnięcie nawet w rękawicach roboczych - a sygnał alarmowy jest wysyłany natychmiast.

Większe bezpieczeństwo w miejscu pracy dzięki AML

Wytrzymała słuchawka z rozszerzonymi funkcjami alarmowymi jest idealnym rozwiązaniem dla systemu AML (Alarm, Messaging and Location). W zależności od zastosowania i miejsca instalacji w menu można wybrać jeden z trzech różnych trybów alarmu: podstawowy, alarm i PNG (osobiste urządzenie alarmowe).

Tryb podstawowy jest oparty na połączeniach telefonicznych - może być również używany z systemami DECT innych firm, nawet bez obecności serwera alarmowego. Tryby Alarm i PNG są używane z różnymi serwerami alarmowymi za pośrednictwem interfejsu MQTT. Wywołanie alarmowe jest wysyłane do serwera alarmowego za pośrednictwem protokołu MQTT lub połączenia. Zapewnia to szybki czas reakcji, gdyż w przypadku zagrożenia liczy się każda minuta.

 

*Basic alarm mode available from February 2024 via software update

Latarka LED do obsługi alarmów

Zintegrowana latarka LED zapewnia wsparcie w niedostatecznie oświetlonych miejscach - jest także ważnym elementem sygnalizacji alarmowej. Światło pozwala bowiem na szybkie odnalezienie ofiary wypadku, nawet w warunkach słabej widoczności.

Latarka w połączeniu z alarmem wibracyjnym zapewnia, że sygnały zostaną odebrane nawet w hałaśliwych miejscach. Możliwe jest również wizualne zaprezentowanie wezwania na dużym kolorowym wyświetlaczu.

Lokalizacja w nagłych wypadkach: z nadajnikami Bluetooth i skanowaniem nadajników

Słuchawka zachowuje się jak nadajnik BLE (mały nadajnik radiowy). Każdy beacon jest przypisany do osoby. Oznacza to, że serwery lokalizacyjne / odbiorniki BLE są w stanie oszacować lokalizację pracownika w dowolnym momencie. Pozwala to szybko zlokalizować, gdzie znajduje się dana osoba w sytuacji awaryjnej i zorganizować pomoc.

Gotowy na Microsoft Teams

Dzięki R700H protect PRO można nawiązywać i odbierać połączenia za pośrednictwem Microsoft Teams. Połączenia mogą być również łączone lub wyciszane. Wiadomości głosowe można odsłuchiwać, a powiadomienia informują o nowych wiadomościach głosowych. Dołączanie do spotkań Teams jest możliwe poprzez wprowadzenie numeru dostępu do spotkania bezpośrednio przez słuchawkę. Wymagania wstępne: R700H protect PRO jest podłączony do jednego z nowszych jedno- lub wielokomórkowych systemów Gigaset (N610 IP PRO, N670 IP PRO, N870 IP PRO, N870E IP PRO). Więcej informacji na temat łączenia telefonii stacjonarnej z Unified Communications można znaleźć tutaj.

Najtrudniejsze warunki pracy? Żaden problem

Dzięki klasie ochrony IP65 słuchawka jest zabezpieczona przed wnikaniem pyłu i strumieni wody. Specjalne ekranowanie magnetyczne zabezpiecza urządzenie przed stalowymi opiłkami. R700H protect PRO ma odporny na zarysowania wyświetlacz i został zaprojektowany tak, aby można go było obsługiwać również w rękawicach roboczych - co jest ważne w ekstremalnych warunkach pracy. Jednocześnie gumowana powierzchnia zapewnia dobry chwyt urządzenia. Powierzchnia jest odporna na środki dezynfekujące, co ułatwia czyszczenie i umożliwia pracę w miejscach wymagających ponadprzeciętnej higieny.

Niezawodny towarzysz

Telefon DECT zapewni wszechstronne wsparcie przez cały dzień pracy: Z czasem rozmów do 13 godzin i czasem czuwania do 300 godzin, słuchawka jest zawsze gotowa - do komunikacji i ochrony działających bez wsparcia pracowników. Będzie zawsze pod ręką dzięki zintegrowanemu klipsowi do paska. Obrotowy klips jest dostępny jako akcesorium.

Konstrukcja przyjazna dla środowiska i otwarta na przyszłość

R700H protect PRO jest zasilany standardowymi, ładowalnymi bateriami AAA zamiast baterii litowo-jonowych. W razie potrzeby baterie AAA można łatwo i bez wysokich kosztów wymienić. Oznacza to, że R700H protect PRO już teraz spełnia wymagania dyrektywy UE w sprawie ekoprojektu i może być stosowany w istniejących oraz nowych projektach, już dziś zgodnych z przyszłymi wymogami.

Dostępność nawet na dużych odległościach

R700H protect PRO jest zoptymalizowany do użytku ze wszystkimi profesjonalnymi systemami Gigaset DECT. Zapewniają one zasięg i dostępność pracowników nawet przy dużych odległościach - zarówno w hali produkcyjnej, jak i w magazynie lub na zewnątrz na terenie firmy.

Słuchawki można także używać na stacjach bazowych kompatybilnych z CAT-iq i GAP od innych dostawców - w środowiskach jedno- i wielobazowych. Automatyczne przydzielanie ułatwia wydajną konfigurację wszystkich słuchawek.

Dane techniczne

Specyfikacje

Ogólny
Nazwa artykułu
Gigaset R700H protect PRO
Funkcje ogólne
Kolor
Czarny
Version
Handset
Połączenie
Analogowe | ISDN | VoIP
Liczba równoległych rozmów (analogowe)
1
Liczba równoległych rozmów (IP)
2
Liczba równoległych rozmów (ISDN)
2
Współpraca z telefonem komórkowym
nie
Standardy DECT
DECT | GAP | CAT iq 2.1
Złącza wewnętrzne
Bluetooth® | Bluetooth® beacon | Skanowanie sygnału nawigacyjnego Bluetooth | Micro-USB | Złącze do zestawu słuchawkowego 3,5 mm
ECO DECT
Automatyczna redukcja mocy nadawania | brak emisji w trybie czuwania | niskie zużycie baterii
Funkcje dodatkowe
Czas czuwania do (h)
300
Czas rozmowy do (h)
13
Liczba wpisów książki adresowej (imię, nazwisko, 3 numery, przypomnienie o spotkaniu, dźwięki)
500
Indywidualne dźwięki dzwonka dla wpisów VIP
Tak
Przenoszenie wizytówek, transfer wpisów książki adresowej z telefonu komórkowego do słuchawki przez Bluetooth®
Tak
Synchronizacja książki adresowej za pośrednictwem QuickSync (kontakty Outlook, Google)
Tak
Przyciski wybierania bezpośredniego w słuchawce
12
Funkcja ponownego, automatycznego wyboru numeru przez słuchawkę
Tak
Kalendarz
Tak
Budzik
Tak
Funkcja alarmu
Tak
Optyczna sygnalizacja połączeń (podświetlany ekran)
Podświetlany ekran | Migający przycisk nawiązywania połączenia | Migające światło LED
Funkcja latarki
Tak
AML features
Przycisk alarmu
Tak
Automatyczne alarmy oparte na czujnikach
alarm ewakuacyjny | brak ruchu | upadek
Przesyłanie wiadomości
Tak
Lokalizacja (DECT, Bluetooth®)
Tak
Wskazanie stanu monitorowania alarmu za pomocą zielonej diody LED
Tak
Funkcje dźwięku
Jakość dźwięku / funkcje akustyczne
HD Voice (certyfikat CAT-iq) | HD voice (wideband-voice)
Tryb głośnomówiący
Komfortowy tryb głośnomówiący (jakość trybu pełnodupleksowego)
Tryb głośnomówiący w słuchawce / stacji bazowej
Słuchawce
Regulowana głośność
Za pomocą menu | Za pomocą bocznego przycisku
Liczba melodii dzwonka
32
wgrywanie Własnych melodii
Tak
Sygnalizacja wibracyjna
Tak
Funkcje wyświetlacza
Typ wyświetlacza
Wyświetlacz kolorowy (pełna gama kolorów)
Wymiary (wys. × szer. mm)
49x37
Przekątna (cale)
2,4"
Rozdzielczość (piksele)
240x320
Duża czcionka
Nie
Prezentacja abonenta
Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP) ze zdjęciem (Picture CLIP)
Lista ostatnich (liczba) nieodebranych połączeń z podaniem daty i godziny
20
Lista (liczba) połączeń wychodzących z podaniem daty i godziny
20
Lista (liczba) połączeń przychodzących z podaniem daty i godziny
20
Lista (liczba) połączeń każdego rodzaju z podaniem daty i godziny
60
Menu w wielu językach (wiele języków wyświetlania)
Tak
Wyświetlanie czasu / daty
Tak
Liczba wersji językowych
27
Funkcje klawiatury
Podświetlana klawiatura
Tak
Łatwa obsługa za pomocą przycisku funkcyjnego
Tak
Przycisk wiadomości
Tak
Ochrona przed wodą/pyłem/uderzeniami (stopień ochrony IP65)
Tak
Scratch and disinfectant resistance
Tak
Wymiary / Dane techniczne
Słuchawka, wys. × szer. × gł. w mm
159 x 54 x 25
Podstawka ładująca, wys. × szer. × gł. w mm
75,5 x 74,2 x 44,2
Akumulator
2 x NiMH AAA
Compatibility
Gigaset professional single cell systems
Tak
Gigaset professional mulitcell systems
Tak
GAP compatible base stations
Tak
Pobieranie i wsparcie

Gigaset R700H protect PRO

Pomoc

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Partnerem Biznesowym Gigaset. W przypadku gdy nie posiadasz takiego kontaktu, sprawdź listę Partnerów z Twojego regionu w naszej bazie danych.

Kontakt

Jesteś już Partnerem Biznesowym Gigaset lub chciałbyś nawiązać współpracę i masz pytania na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami online, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Informacje techniczne

Dodatkowe informacje techniczne, takie jak instrukcje obsługi, karty produktu, aktualizacje oprogramowania, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje o kompatybilności można znaleźć w serwisie Gigaset Professional Wiki.