Gigaset S700H PRO

previous
next

Gigaset S700H PRO

Wszechstronny i funkcjonalny telefon, który w codziennym środowisku pracy spisuje się na medal

Kiedy w pracy trzeba zostać po godzinach, wytrzymały telefon okazuje się niezbędny. Na słuchawce Gigaset S700H PRO można polegać w każdej sytuacji. Wyróżnia ją przede wszystkim niezwykle długi czas gotowości i solidna obudowa, której nie zaszkodzą nawet środki dezynfekujące.

To profesjonalne urządzenie mobilne DECT marki Gigaset oferuje też wiele funkcji, np. profile akustyczne, oraz znakomitą jakość dźwięku. Słuchawka jest lekka i intuicyjna w obsłudze, a dostęp do książki teleadresowej i kontaktów — wyjątkowo wygodny. Osoby, które w zakresie komunikacji nie chcą iść na żadne kompromisy, nie muszą dalej szukać.

Znajdź partnera

Produkty Gigaset pro są dystrybuowane wyłącznie poprzez wykwalifikowanych partnerów biznesowych.

Do grona naszych partnerów należą dystrybutorzy rozwiązań telekomunikacyjnych oraz IT, a także resellerzy (VAR) i dostawcy systemów biznesowych. Nasi partnerzy zajmują się doradztwem, sprzedażą, instalacją oraz oferują dodatkowe usługi związane z Gigaset pro.

Opis

Wszechstronne urządzenie spełniające rygorystyczne wymogi

Większy nie zawsze znaczy lepszy, ale w tym wypadku — jak najbardziej. Dlatego Gigaset S700H PRO ma duży i podświetlany kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 2,4 cala. To absolutnie wszechstronne urządzenie, które spełnia wszystkie wymagania stawiane telefonowi DECT do profesjonalnych zastosowań. Liczne funkcje i rozwiązania — takie jak interfejsy SUOTA i Bluetooth 4.2, profile akustyczne czy znakomita jakość dźwięku (HDSP™) — sprawiają, że to idealny partner w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Wytrzymałościowiec ładowany błyskawicznie

Kiedy trzeba działać po godzinach, oferowany telefon bezprzewodowy jest jak znalazł: świetnie leży w dłoni i odznacza się wspaniałą jakością dźwięku. Nie zawiedzie Cię nawet po ciężkim dniu w pracy. Czas rozmów wynosi do 13 godzin, a czas gotowości to maksymalnie 320 godzin. Ponadto słuchawka jest wyjątkowo wytrzymała,  a czas ładowania — zaskakująco krótki. Wygodne uzupełnianie energii jest możliwe także za pośrednictwem portu micro-USB.

Swoboda i wszechstronne funkcje

Ty tylko dzwonisz, a my zajmujemy się całą resztą. Przykładowo, dzięki innowacyjnemu i obracającemu się w 360° zaczepowi do paska telefon jest zawsze przy Tobie, a Ty masz wolne ręce. Słuchawkę Gigaset S700H PRO zaprojektowano starannie i z myślą o najdrobniejszych szczegółach. Realizację codziennych zadań ułatwia wiele innych funkcji,   m.in. blokada klawiatury na kod PIN czy sterowane oddzielnym przyciskiem profile akustyczne. Dostępne są też konfigurowalne przyciski funkcyjne, które pozwalają łatwo i szybko wykonać bezpośrednie wybieranie numeru czy połączenie alarmowe.

Konstrukcja odporna na środki dezynfekujące

Co z wydajnością, ceną i konstrukcją? Mamy same dobre wieści! Ten telefon biznesowy wyróżnia wysoka jakość, atrakcyjna cena i zgrabny kształt. A żeby go zachować, wzmocniliśmy powłokę obudowy. Oznacza to, że  nie straszne jej zarysowania ani środki dezynfekujące zwalczające wirusy. Spełnia wymagania normy IP40, a obudowa nie przepuszcza pyłu metalicznego.

Ochrona dzięki zabezpieczeniom

Nie przeszkadzać: w celu ochrony prywatności informacji ten bezprzewodowy telefon DECT oferuje funkcję Hotel. Po jej włączeniu listy połączeń i wrażliwe dane zostają usunięte na wyznaczony czas, więc inni użytkownicy tracą do nich dostęp. Zapewnia to dodatkowe bezpieczeństwo, i to nie tylko w branży hotelowej czy gastronomicznej: słuchawka Gigaset S700H PRO doskonale spisuje się w każdym codziennym środowisku pracy. 

Profesjonalizm i jednolity system

Jak powszechnie wiadomo, komunikacja to klucz do sukcesu. Dlatego należy możliwie najlepiej przygotować się do zadań w zakresie komunikacji w miejscu pracy. Telefon Gigaset S700H PRO zoptymalizowano tak, aby współpracował ze wszystkimi profesjonalnymi systemami DECT marki Gigaset. Ponadto można go używać razem ze stacjami bazowymi CAT-iq/GAP innych producentów. Czy składają się one na jednolity system? Oczywiście!

Urządzenie użytkownika systemu AML

Słuchawka S700H PRO może być idealnie zintegrowana z systemem alarmowym, komunikacyjnym i lokalizacyjnym (AML) jako terminal użytkownika.  Posiada ona przycisk alarmowy, za pomocą którego można wywołać dwa różne alarmy odpowiednio przez krótkie lub długie naciśnięcie. Wiadomości tekstowe mogą być odbierane i sortowane według różnych opcji (takich jak priorytet i status wiadomości). Możliwe jest również bardzo dokładne śledzenie lokalizacji. Dowiedz się więcej o Gigaset AML tutaj.

Odbieranie połączeń Microsoft Teams

Za pomocą S700H PRO można wykonywać i odbierać połączenia za pośrednictwem Microsoft Teams. Możliwe jest także łączenie połączeń lub ich wyciszanie. Można odsłuchiwać wiadomości głosowe, a powiadomienia informują o nowych wiadomościach głosowych. Dołączanie do spotkań Teams jest możliwe poprzez wprowadzenie numeru dostępowego spotkania bezpośrednio na słuchawce. Warunkiem koniecznym do korzystania z tych funkcjonalności jest podłączenie telefonu S700H PRO do jednego z nowszych systemów Gigaset typu single lub multicell (N610 IP PRO, N670 IP PRO, N870 IP PRO, N870E IP PRO). Aby uzyskać więcej informacji na temat łączenia telefonii stacjonarnej z Unified Communications, kliknij tutaj.

Dane techniczne

Specyfikacje

Ogólny
Nazwa artykułu
Gigaset S700H PRO
Funkcje ogólne
Color
Anthracite
Version
Handset
Connection
Analog | ISDN | VoIP
Number of telephone numbers (analogue)
N/A
Telephone numbers (IP)
N/A
Telephone numbers (ISDN)
N/A
Calls in parallel (analogue)
1
Calls in parallel (IP)
2
Calls in parallel (ISDN)
2
Mobile connection
no
Mobile connection (Features)
N/A
DECT Standards
DECT | GAP | CAT iq 2.1
Interfaces internal
Bluetooth® | Micro-USB | Headset connection 3,5 mm
ECO DECT
Autom. reduction of transmission power | Radiation-free in standby mode | Low energy consumption
Funkcje dodatkowe
Standby time up to (h)
320
Talk time up to (h)
13
Phonebook # entries (name / number)
N/A
Address book # entries, (name, surname, 3 numbers, date-reminder, sounds)
500
Individual ringertones for VIP entries
Tak
V-Card transfer, mobile to handset via Bluetooth®
Tak
Adressbook synchronization via QuickSync (Outlook Windows Contacts)
Tak
Direct dial keys at handset
12
Direct dial keys at base
N/A
Automatic redial function in handset
Tak
Calendar
Tak
Alarm function
Tak
SOS-Function
Tak
Range warning tone
Nie
Optical call signaling
Illuminated display | Flashing send key
Torch Light
Nie
Funkcje dźwięku
Sound Quality / Accustic Features
HD Voice (CAT-iq certified) | HD Voice (wideband voice)
Handsfree talking
Convenient hands-free talking (full duplex quality)
Handsfree talking handset / base / Main device
Handset
Adjustable Volume
Via Menu | Via Sidekey
Number of ringtones
32
Upload own ringtones
Tak
Vibracall
Tak
Funkcje wyświetlacza
Display Type
Color Display
Dimensions (H x W mm)
49x37
Diagonal spread (inch)
2,4"
Resolution (px)
240x320
Jumbo Fonts
No
Display of caller
Display of caller’s number (CLIP) with picture (Picture CLIP)
List of last # missed calls with time and date
20
List of # outgoing calls with time and date
20
List of # received calls with time and date
20
List of # all calls with time and date
60
Multilingual menu (several display languages)
Tak
Time / Date displayed
Tak
Number of languages
N/A
Funkcje klawiatury
Illuminated Keypad
Tak
Easy handling with navigation key
Tak
Message indicator key
Tak
Protection Water/Dust/Shock (according IP 65)
No
Scratch and disinfectant resistance
Tak
Metal Frame
Nie
Wymiary / Dane techniczne
Handset, H x W x D in mm
151 x 49 x 26
Handset, weight incl. Accu in g
N/A
Charger, H x W x D in mm
40 x 81 x 80
Charger, weight in g
N/A
Accu Type
2 x NiMH AAA
Różności
Delivery Scope
N/A
Miscellaneous
N/A
Power Supply
N/A
Compatibility
Gigaset professional single cell systems
Tak
Gigaset professional mulitcell systems
Tak
GAP compatible base stations
Tak
Pobieranie i wsparcie

Gigaset S700H PRO

Pomoc

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Partnerem Biznesowym Gigaset. W przypadku gdy nie posiadasz takiego kontaktu, sprawdź listę Partnerów z Twojego regionu w naszej bazie danych.

Kontakt

Jesteś już Partnerem Biznesowym Gigaset lub chciałbyś nawiązać współpracę i masz pytania na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami online, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Informacje techniczne

Dodatkowe informacje techniczne, takie jak instrukcje obsługi, karty produktu, aktualizacje oprogramowania, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje o kompatybilności można znaleźć w serwisie Gigaset Professional Wiki.