Gigaset S700H PRO

previous
next

Gigaset S700H PRO

Wszechstronny i funkcjonalny telefon, który w codziennym środowisku pracy spisuje się na medal

Kiedy w pracy trzeba zostać po godzinach, wytrzymały telefon okazuje się niezbędny. Na słuchawce Gigaset S700H PRO można polegać w każdej sytuacji. Wyróżnia ją przede wszystkim niezwykle długi czas gotowości i solidna obudowa, której nie zaszkodzą nawet środki dezynfekujące.

To profesjonalne urządzenie mobilne DECT marki Gigaset oferuje też wiele funkcji, np. profile akustyczne, oraz znakomitą jakość dźwięku. Słuchawka jest lekka i intuicyjna w obsłudze, a dostęp do książki teleadresowej i kontaktów — wyjątkowo wygodny. Osoby, które w zakresie komunikacji nie chcą iść na żadne kompromisy, nie muszą dalej szukać.

Znajdź partnera

Produkty Gigaset pro są dystrybuowane wyłącznie poprzez wykwalifikowanych partnerów biznesowych.

Do grona naszych partnerów należą dystrybutorzy rozwiązań telekomunikacyjnych oraz IT, a także resellerzy (VAR) i dostawcy systemów biznesowych. Nasi partnerzy zajmują się doradztwem, sprzedażą, instalacją oraz oferują dodatkowe usługi związane z Gigaset pro.

Opis

Wszechstronne urządzenie spełniające rygorystyczne wymogi

Większy nie zawsze znaczy lepszy, ale w tym wypadku — jak najbardziej. Dlatego Gigaset S700H PRO ma duży i podświetlany kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 2,4 cala. To absolutnie wszechstronne urządzenie, które spełnia wszystkie wymagania stawiane telefonowi DECT do profesjonalnych zastosowań. Liczne funkcje i rozwiązania — takie jak interfejsy SUOTA i Bluetooth 4.2, profile akustyczne czy znakomita jakość dźwięku (HDSP™) — sprawiają, że to idealny partner w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Wytrzymałościowiec ładowany błyskawicznie

Kiedy trzeba działać po godzinach, oferowany telefon bezprzewodowy jest jak znalazł: świetnie leży w dłoni i odznacza się wspaniałą jakością dźwięku. Nie zawiedzie Cię nawet po ciężkim dniu w pracy. Czas rozmów wynosi do 13 godzin, a czas gotowości to maksymalnie 320 godzin. Ponadto słuchawka jest wyjątkowo wytrzymała,  a czas ładowania — zaskakująco krótki. Wygodne uzupełnianie energii jest możliwe także za pośrednictwem portu micro-USB.

Swoboda i wszechstronne funkcje

Ty tylko dzwonisz, a my zajmujemy się całą resztą. Przykładowo, dzięki innowacyjnemu i obracającemu się w 360° zaczepowi do paska telefon jest zawsze przy Tobie, a Ty masz wolne ręce. Słuchawkę Gigaset S700H PRO zaprojektowano starannie i z myślą o najdrobniejszych szczegółach. Realizację codziennych zadań ułatwia wiele innych funkcji,   m.in. blokada klawiatury na kod PIN czy sterowane oddzielnym przyciskiem profile akustyczne. Dostępne są też konfigurowalne przyciski funkcyjne, które pozwalają łatwo i szybko wykonać bezpośrednie wybieranie numeru czy połączenie alarmowe.

Konstrukcja odporna na środki dezynfekujące

Co z wydajnością, ceną i konstrukcją? Mamy same dobre wieści! Ten telefon biznesowy wyróżnia wysoka jakość, atrakcyjna cena i zgrabny kształt. A żeby go zachować, wzmocniliśmy powłokę obudowy. Oznacza to, że  nie straszne jej zarysowania ani środki dezynfekujące zwalczające wirusy. Spełnia wymagania normy IP40, a obudowa nie przepuszcza pyłu metalicznego.

Ochrona dzięki zabezpieczeniom

Nie przeszkadzać: w celu ochrony prywatności informacji ten bezprzewodowy telefon DECT oferuje funkcję Hotel. Po jej włączeniu listy połączeń i wrażliwe dane zostają usunięte na wyznaczony czas, więc inni użytkownicy tracą do nich dostęp. Zapewnia to dodatkowe bezpieczeństwo, i to nie tylko w branży hotelowej czy gastronomicznej: słuchawka Gigaset S700H PRO doskonale spisuje się w każdym codziennym środowisku pracy. 

Profesjonalizm i jednolity system

Jak powszechnie wiadomo, komunikacja to klucz do sukcesu. Dlatego należy możliwie najlepiej przygotować się do zadań w zakresie komunikacji w miejscu pracy. Telefon Gigaset S700H PRO zoptymalizowano tak, aby współpracował ze wszystkimi profesjonalnymi systemami DECT marki Gigaset. Ponadto można go używać razem ze stacjami bazowymi CAT-iq/GAP innych producentów. Czy składają się one na jednolity system? Oczywiście!

Urządzenie użytkownika systemu AML

Słuchawka S700H PRO może być idealnie zintegrowana z systemem alarmowym, komunikacyjnym i lokalizacyjnym (AML) jako terminal użytkownika.  Posiada ona przycisk alarmowy, za pomocą którego można wywołać dwa różne alarmy odpowiednio przez krótkie lub długie naciśnięcie. Wiadomości tekstowe mogą być odbierane i sortowane według różnych opcji (takich jak priorytet i status wiadomości). Możliwe jest również bardzo dokładne śledzenie lokalizacji. Dowiedz się więcej o Gigaset AML tutaj.

Odbieranie połączeń Microsoft Teams

Za pomocą S700H PRO można wykonywać i odbierać połączenia za pośrednictwem Microsoft Teams. Możliwe jest także łączenie połączeń lub ich wyciszanie. Można odsłuchiwać wiadomości głosowe, a powiadomienia informują o nowych wiadomościach głosowych. Dołączanie do spotkań Teams jest możliwe poprzez wprowadzenie numeru dostępowego spotkania bezpośrednio na słuchawce. Warunkiem koniecznym do korzystania z tych funkcjonalności jest podłączenie telefonu S700H PRO do jednego z nowszych systemów Gigaset typu single lub multicell (N610 IP PRO, N670 IP PRO, N870 IP PRO, N870E IP PRO). Aby uzyskać więcej informacji na temat łączenia telefonii stacjonarnej z Unified Communications, kliknij tutaj.

Dane techniczne

Specyfikacje

Ogólny
Nazwa artykułu
Gigaset S700H PRO
Funkcje ogólne
Kolor
Anthracite
Version
Handset
Połączenie
Analogowe | ISDN | VoIP
Liczba równoległych rozmów (analogowe)
1
Liczba równoległych rozmów (IP)
2
Liczba równoległych rozmów (ISDN)
2
Współpraca z telefonem komórkowym
nie
Standardy DECT
DECT | GAP | CAT iq 2.1
Złącza wewnętrzne
Bluetooth® | Bluetooth® beacon | Skanowanie sygnału nawigacyjnego Bluetooth | Micro-USB | Złącze do zestawu słuchawkowego 3,5 mm
ECO DECT
Automatyczna redukcja mocy nadawania | brak emisji w trybie czuwania | niskie zużycie baterii
Funkcje dodatkowe
Czas czuwania do (h)
320
Czas rozmowy do (h)
13
Liczba wpisów książki adresowej (imię, nazwisko, 3 numery, przypomnienie o spotkaniu, dźwięki)
500
Indywidualne dźwięki dzwonka dla wpisów VIP
Tak
Przenoszenie wizytówek, transfer wpisów książki adresowej z telefonu komórkowego do słuchawki przez Bluetooth®
Tak
Synchronizacja książki adresowej za pośrednictwem QuickSync (kontakty Outlook, Google)
Tak
Przyciski wybierania bezpośredniego w słuchawce
12
Funkcja ponownego, automatycznego wyboru numeru przez słuchawkę
Tak
Kalendarz
Tak
Budzik
Tak
Funkcja alarmu
Tak
Optyczna sygnalizacja połączeń (podświetlany ekran)
Podświetlany ekran | Migający przycisk nawiązywania połączenia
AML features
Przycisk alarmu
Tak
Automatyczne alarmy oparte na czujnikach
nie
Przesyłanie wiadomości
Tak
Lokalizacja (DECT, Bluetooth®)
Tak
Funkcje dźwięku
Jakość dźwięku / funkcje akustyczne
HD Voice (certyfikat CAT-iq) | HD voice (wideband-voice)
Tryb głośnomówiący
Komfortowy tryb głośnomówiący (jakość trybu pełnodupleksowego)
Tryb głośnomówiący w słuchawce / stacji bazowej
Słuchawce
Regulowana głośność
Za pomocą menu | Za pomocą bocznego przycisku
Liczba melodii dzwonka
32
wgrywanie Własnych melodii
Tak
Sygnalizacja wibracyjna
Tak
Funkcje wyświetlacza
Typ wyświetlacza
Wyświetlacz kolorowy (pełna gama kolorów)
Wymiary (wys. × szer. mm)
49x37
Przekątna (cale)
2,4"
Rozdzielczość (piksele)
240x320
Duża czcionka
Nie
Prezentacja abonenta
Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP) ze zdjęciem (Picture CLIP)
Lista ostatnich (liczba) nieodebranych połączeń z podaniem daty i godziny
20
Lista (liczba) połączeń wychodzących z podaniem daty i godziny
20
Lista (liczba) połączeń przychodzących z podaniem daty i godziny
20
Lista (liczba) połączeń każdego rodzaju z podaniem daty i godziny
60
Menu w wielu językach (wiele języków wyświetlania)
Tak
Wyświetlanie czasu / daty
Tak
Funkcje klawiatury
Podświetlana klawiatura
Tak
Łatwa obsługa za pomocą przycisku funkcyjnego
Tak
Przycisk wiadomości
Tak
Ochrona przed wodą/pyłem/uderzeniami (stopień ochrony IP65)
Nie
Scratch and disinfectant resistance
Tak
Wymiary / Dane techniczne
Słuchawka, wys. × szer. × gł. w mm
151 x 49 x 26
Podstawka ładująca, wys. × szer. × gł. w mm
40 x 81 x 80
Akumulator
2 x NiMH AAA
Compatibility
Gigaset professional single cell systems
Tak
Gigaset professional mulitcell systems
Tak
GAP compatible base stations
Tak
Pobieranie i wsparcie

Gigaset S700H PRO

Pomoc

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Partnerem Biznesowym Gigaset. W przypadku gdy nie posiadasz takiego kontaktu, sprawdź listę Partnerów z Twojego regionu w naszej bazie danych.

Kontakt

Jesteś już Partnerem Biznesowym Gigaset lub chciałbyś nawiązać współpracę i masz pytania na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami online, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Informacje techniczne

Dodatkowe informacje techniczne, takie jak instrukcje obsługi, karty produktu, aktualizacje oprogramowania, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje o kompatybilności można znaleźć w serwisie Gigaset Professional Wiki.