Gigaset N870E IP PRO

previous
next

Gigaset N870E IP PRO

Flexibilní rozšíření pro řešení Gigaset N870 Multicell ve specifických prostředí

Systém Gigaset N870 Multicell je přesně to, co hledáte, pokud přikládáte důležitost zabezpečené komunikaci DECT: Dokonale se přizpůsobí vašim potřebám, je stejně vhodný jak pro malé podniky tak i pro velké organizace. Plynulý roaming a předávání hovorů není pro tuto komunikační síť žádný problém.

Nyní vám můžeme nabídnout rozšíření se stejnou funkčností, které využívá osvědčenou technologii DECT zařízení Gigaset N870 Multicell. N870E IP PRO má však dvě externí antény, které jsou odnímatelné a nastavitelné. Lze také použít antény od třetích stran. Tímto způsobem je váš Multicell více přizpůsobitelný a flexibilnější - ve venkovních prostorách, výrobních budovách nebo na parkovištích.

Najít partnera

Gigaset pro distribuují výlučně kvalifikovaní obchodní partneři.

Naši partneři jsou distributory v oblasti IT a telekomunikací, distributoři s přidanou hodnotou a poskytovatelé firemních systémů. Naši partneři radí, prodávají, instalují a nabízejí další služby týkající se Gigaset pro.

Popis

Vše je o mixu

Chcete být ve své společnosti k dispozici kdykoli a kdekoli? Se systémem N870E IP PRO Multicell žádný problém: Skvěle se hodí pro smíšený provoz se standardními N870 IP PRO Multicells od společnosti Gigaset. Přestože má N870 IP PRO osvědčené výsledky zejména  ve vnitřních prostorách, pomocí N870E IP PRO lze provádět bezdrátové hovory venku, dokonce i ve výrobních budovách, chodbách a schodištích. Jste také kontaktovatelní na parkovištích.

Všechny antény jsou nastaveny na příjem

Nechcete už nikdy přijít o spojení? Pak je N870E IP PRO pro vás dokonalým řešením Multicell: Má dva konektory TNC, které jsou vhodné i pro antény třetích stran. Samotné zařízení může být schováno ve skříni, a tím chráněno před vandalismem. Antény jsou připojeny pomocí kabelů a lze je individuálně nastavit. Lze použít i designové antény namontované na strop.

Není potřeba žádného venkovního příslušenství

Ceníte si systémů Multicell, ale nechcete platit vysoké náklady za instalaci? Pak N870E IP PRO je dobrou volbou: Nastavení je jednoduché, příslušenství je omezeno na externí antény a kabely. I když se používá v chladničkách nebo chladírenských prostorách, není nutné žádné topné těleso - protože zařízení lze umístit mimo místnost. Jeho vlastnosti jsou ve venkovních oblastech totožné, takže není potřeba nákladných venkovních krytů.

Vše je kompatibilní a připravené k okamžitému použití

Máte telefonní systém, který chcete i nadále používat? Měli byste, protože Gigaset N870E IP PRO je kompatibilní s mnoha virtuálními a IP telefonními systémy od renomovaných výrobců. Nastavení je jednoduché, roaming a předávání hovorů funguje bezchybně. Aktuální seznam kompatibility s platformami, poskytovateli a telefony najdete na naší Wiki.

Vše připraveno na dnešek i zítřek

Začínáte v malém prostředí, ale chcete, aby se systém rozšiřoval s růstem vaší společnosti? N870E IP PRO Multicell od společnosti Gigaset podporuje až 250 sluchátek DECT. Toto číslo lze rozšířit o mnoho dalších: Softwarová licence N870 Virtual Integrator umožňuje podporu až 20 000 sluchátek - na jednom nebo více místech. Rozhodněte se tedy pro systém Multicell, který je pro vás dokonale přizpůsoben: dnes i v budoucnosti!

A je take oblíbený u administrátorů

Oceňujete plynulé připojení DECT, prvotřídní kvalitu zvuku i pečeť kvality „Made in Germany“? To jsou jen některé z výhod řešení N870E IP PRO Multicell od společnosti Gigaset. A díky Zero-Touch Provisioning je také snadné nastavení pro vaše administrátory: Webové uživatelské rozhraní je navrženo tak, aby bylo intuitivní, takže konfigurace jsou velmi rychlé a snadné.

Microsoft Teams integration

The Gigaset N870E IP PRO is fully compatible with Microsoft Teams. This means that the call functionality via Teams can be used on the connected Gigaset Professional handsets. The N870E IP PRO DECT system is automatically configured via auto-provisioning. With the Teams integration in its IP DECT systems, Gigaset supports the technological change in the professional environment. For more information on combining landline telephony with Unified Communications, click here. A list of all approved Gigaset solutions for Microsoft teams can be found here.

Technické detaily

Specifikace

Všeobecné
Article name
Gigaset N870E IP PRO
Produkty
IP DECT multicell system
Ano
System features
Max. number of base stations
6000
Max. number of handsets
20000
Max. number of parallel calls
6000
Device features
Cordless standards
DECT, DECT-GAP
Max. number of base stations
60
Max. number of handsets
250
Max. number of parallel calls
60
Max. number of parallel calls per base
10
Housing
External antennas
Ja
LAN Port with Power-over-Ethernet
Ano
Power connector
Ano
Power supply (available as accessory)
Ano
Phonebook / Dialling
Max. number of external LDAP(S) phonebooks
10
Search function and reverse lookup
Ano
vCard support
Ano
blacklist
Ano
CLIP/CNIP
Ano
SIP MWI
Ano
Special features
uaCSTA
Ano
xHTML applications
Ano
IPUI Provisioning
Ano
Sync over LAN
Ano
Sync over DECT
Ano
Codecs
G.711, G.722, G.729ab
Quality of Service
Ano
Platform features
Call Transfer: Attended, unattended, semi-attended, blind
Ano
Call Waiting
Ano
Call Forwarding
Ano
Group Pick-up
Ano
CLIR
Ano
Service features
Syslog
Ano
Virtualisation Tool
Ano
Command Line Interface
Ano
Save and Restore
Ano
Security features
Transport Layer Security (TLS)
Ano
Secure Real Time Transport Protocol (SRTP)
Ano
SIP
Ano
SIPS
Ano
HTTP
Ano
HTTPS
Ano
Dimensions / Specs
Main Device, L x W x H in mm
227*188*42
Weight in g
300
Download & Support

Gigaset N870E IP PRO

Žádost o podporu

Máte-li zájem o naše produkty nebo máte jakékoli dotazy, obraťte se na svého partnera Gigaset Profesional. Pokud ještě nemáte partnera, můžete v naší databázi najít odpovídající partnery ve vaší oblasti.

Kontakt

Již jste partnerem Gigaset Profesional nebo se jím chcete stát a máte dotazy ohledně našich produktů? Kontaktujte nás online a my se co nejdříve postaráme o váš dotaz.

Technické informace

Další technické informace, jako jsou manuály, datové listy, aktualizace firmwaru, často kladené otázky a informace o kompatibilitě, naleznete na Wiki Gigaset Professional.