Gigaset N670 IP PRO

previous
next

Gigaset N670 IP PRO

VoIP telefonní systém s možností upgradu navržený pro rostoucí požadavky vaší firmy

Dokonalá bezšňůrová komunikace pro každou malou či středně velkou kancelář s možností škálovat dle potřeby.

Základna N670, navržená k obsluze 90 % firem v Evropě s méně než 20 zaměstnanci, nabízí elegantní VoIP řešení pro profesionální bezšňůrovou komunikaci. Ihned po vybalení funguje základna N670 s kompletní řadou profesionálních sluchátek Gigaset a podporuje až 20 DECT sluchátek a 8 hlasových hovorů najednou s využitím IP telefonní služby jak na místě, tak přes cloud. V rušnějších kancelářích či větších prostorách vám upgrade na multicell pomocí licence a další DECT základny umožní zvýšit pokrytí, počet sluchátek a hovorů pro flexibilní splnění potřeb vaší organizace.

Najít partnera

Gigaset pro distribuují výlučně kvalifikovaní obchodní partneři.

Naši partneři jsou distributory v oblasti IT a telekomunikací, distributoři s přidanou hodnotou a poskytovatelé firemních systémů. Naši partneři radí, prodávají, instalují a nabízejí další služby týkající se Gigaset pro.

Popis

Bezpečný hlas a data

Každý hlasový hovor přes základnu N670 je zašifrován pomocí standardů SRTP a TLS, aby bylo zajištěno absolutní soukromí.1) Se zabudovanou podporou pro Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) může každý tým bezpečně sdílet cenné obchodní kontakty přímo mezi jednotlivými sluchátky přes centralizovaný telefonní seznam.

Integrace aplikací

Zajistěte co nejvyšší produktivitu vašich týmů prostřednictvím integrace pokročilých aplikací, dat a komunikačních přístrojů. Se zabudovanou podporou pro aplikace uaCSTA, XML a xHTML lze příchozí a odchozí hovory propojit s kontaktními údaji a personalizovanými aplikacemi a klíčové informace tak mít ihned k dispozici na každém přístroji.

Flexibilní a spolehlivá

Základna N670, navržená a testovaná na spolupráci s vedoucími poskytovateli IP telefonních služeb na místě či přes cloud, nabízí jak auto-provisioning, tak možnosti dálkového řízení, což usnadňuje nasazení a zjednodušuje průběžné administrativní úkoly, například přidávání uživatelů, změnu čísel či nastavování preferencí.

Svoboda růst

Podle změn potřeb vaší firmy je základna N670 připravena se přizpůsobit upgradům softwaru a hardwaru, což vaší organizaci umožní rozšířit dosah a pokrytí systému. Prostřednictvím aktualizace licence může základna N670 podporovat vícero lokalit a stále nabízet spolehlivost, bezpečnost a funkce pro integraci komunikace.

Centrální řízení

Jednoduchým upgradem licence na komplexní multicell řešení bude vaše organizace těžit z možností centrálního řízení a umožní dálkovému administrátorovi řízení telekomunikačního přístupu ve vícero lokalitách včetně poboček, vícepatrových kanceláří, kampusů a rozsáhlých venkovních areálů.1)

 

1) Závisí na PBX či poskytovateli

Funkce mini-multicell

Do systému mini-multicell bez dalších licencí lze kombinovat až tři N670 IP PRO. V rozšířeném dosahu DECT je stále možné osm současných hovorů s maximálně 20 sluchátky. Dostupnost zaměstnanců je vždy zaručena,


Přečtěte si také náš článek na téma funkce mini-multicell.

Technické detaily

Specifikace

Všeobecné
Article name
Gigaset N670 IP PRO
Produkty
IP DECT single cell system
Ano
Device features
Cordless standards
DECT, DECT-GAP
Max. number of base stations
1
Max. number of handsets
20
Max. number of parallel calls
8
Max. number of parallel calls per base
8
Housing
LAN Port with Power-over-Ethernet
Ano
Power connector
Ano
Power supply (available as accessory)
Ano
Phonebook / Dialling
Max. number of external LDAP(S) phonebooks
10
Search function and reverse lookup
Ano
vCard support
Ano
blacklist
Ano
CLIP/CNIP
Ano
SIP MWI
Ano
Special features
uaCSTA
Ano
xHTML applications
Ano
IPUI Provisioning
Ano
Codecs
G.711, G.722, G.729ab
Quality of Service
Ano
Platform features
Call Transfer: Attended, unattended, semi-attended, blind
Ano
Call Waiting
Ano
Call Forwarding
Ano
Group Pick-up
Ano
CLIR
Ano
Service features
Syslog
Ano
Command Line Interface
Ano
Save and Restore
Ano
Security features
Transport Layer Security (TLS)
Ano
Secure Real Time Transport Protocol (SRTP)
Ano
SIP
Ano
SIPS
Ano
HTTP
Ano
HTTPS
Ano
Dimensions / Specs
Main Device, L x W x H in mm
180*110*42
Weight in g
220
Download & Support

Gigaset N670 IP PRO

Žádost o podporu

Máte-li zájem o naše produkty nebo máte jakékoli dotazy, obraťte se na svého partnera Gigaset Profesional. Pokud ještě nemáte partnera, můžete v naší databázi najít odpovídající partnery ve vaší oblasti.

Kontakt

Již jste partnerem Gigaset Profesional nebo se jím chcete stát a máte dotazy ohledně našich produktů? Kontaktujte nás online a my se co nejdříve postaráme o váš dotaz.

Technické informace

Další technické informace, jako jsou manuály, datové listy, aktualizace firmwaru, často kladené otázky a informace o kompatibilitě, naleznete na Wiki Gigaset Professional.