Gigaset Repeater HX

previous
next

Gigaset Repeater HX

Przedłużenie zasięgu dla zwiększenia mobilności
 • Bezpieczne połączenie z szyfrowaniem DECT
 • Doskonała jakośc połaczeń w jakości HD (CAT-IQ)
 • Automatyczne przekazywanie połączeń pomiedzy bazami
 • Obsługuje nowy standard ETSI dla repeaterów (ETS300700 V 2.1.1)
Znajdź partnera

Produkty Gigaset pro są dystrybuowane wyłącznie poprzez wykwalifikowanych partnerów biznesowych.

Do grona naszych partnerów należą dystrybutorzy rozwiązań telekomunikacyjnych oraz IT, a także resellerzy (VAR) i dostawcy systemów biznesowych. Nasi partnerzy zajmują się doradztwem, sprzedażą, instalacją oraz oferują dodatkowe usługi związane z Gigaset pro.

Opis

Większy zasięg dla telefonii DECT

Nowy Gigaset Repeater HX podwaja zasięg stacji bazowych Gigaset DECT, co zapewnia nieprzerwane połączenia telefoniczne z doskonałą jakością głosu w dużych pomieszczeniach.

Gotowy na przyszłość

Podobnie jak w przypadku wszystkich uniwersalnych słuchawek Gigaset HX, dodatkowa implementacja standardu CAT-iq zapewnia kompatybilność z routerami DECT/CAT-iq obsługującymi nowy standard ETSI repeatera  (ETS300700 V2.1.1).  Oznacza to, że Repeater Gigaset HX jest przygotowany do współpracy z przyszłymi generacjami routerów.

Funkcje zwiększające zabezpieczeństwo

Nowa funkcja wczesnego szyfrowania oznacza, że każde połączenie jest szyfrowane przed przesłaniem pakietów. Zapewnia to szczególnie wysoki standard bezpieczeństwa telefonii w pracy lub w domu. Funkcja Rekeyingu - zmiany klucza sesji lub klucza szyfrowania dla połączenia w toku - zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo danych. Repeater Gigaset HX nieustannie zmienia klucz zabezpieczający podczas połączenia. Urządzenie obsługuje również aktualizacje oprogramowania za pośrednictwem interfejsu bezprzewodowego (SUOTA). Dzięki tym technologiom, Gigaset Repeater HX spełnia najnowsze standardy Europejskiego Instytutu Norm Telekomunikacyjnych.

Dane techniczne

Specyfikacje

Ogólny
Nazwa artykułu
Gigaset Repeater HX
Funkcje ogólne
Color
Black
Różności
Miscellaneous
 • bezpieczne połączenia DECT
 • szyfrowanie przed transmisją
 • Rekeying — klucz zabezpieczeń jest stale aktualizowany podczas połączenia
 • pełne wsparcie dla telefonii VoIP
 • Automatyczny transfer połączeń ze standardowymi routerami DECT/ CAT-iq
 • dwa jednoczesne połączenia na repeater
 • kompatybilny wstecznie z Gigaset Repeater 2.0
 • kompatybilny z N510 IP PRO
Pobieranie i wsparcie

Gigaset Repeater HX

Pomoc

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Partnerem Biznesowym Gigaset. W przypadku gdy nie posiadasz takiego kontaktu, sprawdź listę Partnerów z Twojego regionu w naszej bazie danych.

Kontakt

Jesteś już Partnerem Biznesowym Gigaset lub chciałbyś nawiązać współpracę i masz pytania na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami online, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Informacje techniczne

Dodatkowe informacje techniczne, takie jak instrukcje obsługi, karty produktu, aktualizacje oprogramowania, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje o kompatybilności można znaleźć w serwisie Gigaset Professional Wiki.