Gigaset GX6 PRO

Gigaset GX6 PRO

Biznesowy smartfon 5G - wytrzymałość w najlepszym wydaniu
 • Elegancka i wytrzymała konstrukcja połączona z ultraszybką technologią 5G
 • Odporny zgodnie z wojskowym standardem MIL-STD-810H i zabezpieczony przed pyłem i wodą zgodnie z IP68
 • Wydajny, wytrzymały i wymienny akumulator 5000 mAh: obsługuje super szybkie ładowanie mocą do 30 W i bezprzewodowe szybkie ładowanie mocą do 15 W
 • System podwójnego aparatu z podwójną lampą błyskową LED: 50 MP szerokokątny z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) + 2 MP makro
 • Duży wyświetlacz 6,6" FHD+ z kamerą typu punch-hole: Wysoka częstotliwość odświeżania do 120 Hz, zwiększenie jasności w świetle słonecznym (550 nitów) i ochrona przez szkło Corning® Gorilla®.
 • Potężny ośmiordzeniowy procesor Dimensity 900 5G 2,4 GHz z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej
 • Potrójne gniazdo: Dual SIM (karta Nano SIM + eSIM) + rozszerzenie pamięci do 1 TB
 • Bezpieczniejsza i szybsza łączność bezprzewodowa dzięki Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 i NFC
 • Administracja i zarządzanie urządzeniem "zero touch"
 • Obsługa systemu Android Enterprise™
 • Zgodność z Team Viewer
 • Programowalny przycisk funkcyjny: Szybki dostęp do określonych funkcji lub aplikacji
 • Odblokowanie biometryczne: Skaner linii papilarnych na przycisku zasilania + rozpoznawanie twarzy
 • Przednia kamera 16 MP do wideorozmów i zdjęć w wysokiej rozdzielczości
 • Łatwa obsługa nawet w mokrych dłoniach i rękawiczkach
Znajdź partnera

Produkty Gigaset pro są dystrybuowane wyłącznie poprzez wykwalifikowanych partnerów biznesowych.

Do grona naszych partnerów należą dystrybutorzy rozwiązań telekomunikacyjnych oraz IT, a także resellerzy (VAR) i dostawcy systemów biznesowych. Nasi partnerzy zajmują się doradztwem, sprzedażą, instalacją oraz oferują dodatkowe usługi związane z Gigaset pro.

Opis

Wyróżnia się: Wytrzymałość. Solidność. Najlepsze wzornictwo.

Ma mnóstwo funkcji i dobrze wygląda: Pierwszy biznesowy smartfon Gigaset o zwiększonej wytrzymałości w standardzie 5G łączy solidność z najlepszym wzornictwem. Jest idealnie przystosowany do pracy na zewnątrz i robi wrażenie dzięki smukłej obudowie wykonanej z wysokiej jakości materiałów; testowany zgodnie z wojskową normą MIL-STD-810H i IP68. Gigaset GX6 PRO "Made in Germany" to idealny smartfon dla użytkowników, którzy zawsze są w ruchu, zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym, nawet w trudnych warunkach zewnętrznych. Gigaset GX6 PRO wytrzymuje wiele, jest bardzo trwały i ma mnóstwo energii - nie tylko dzięki wytrzymałemu, wymiennemu akumulatorowi. GX6 PRO ładuje się super szybko (z mocą do 30 W), ma najwyższej klasy aparat fotograficzny, a także bardzo wydajny głośnik (z natężeniem do 110 dB w odległości 5 cm). I ma coś, co skrywa pod elegancką powierzchownością: ultraszybką transmisję 5G, potężny ośmiordzeniowy procesor i Wi-Fi 6.

Rzuca się w oczy: Stabilność.

GX6 PRO jest niezwykle wytrzymały, jego obudowa spełnia wojskową normę MIL-STD-810H i klasę ochrony IP68. Oznacza to, że jest wodoodporny, odporny na upadki, odporny na temperaturę, kurz i brud. A to jeszcze nie wszystko: Nawet duże uderzenia nie są w stanie zaszkodzić temu smartfonowi. Dzięki dwukomponentowej obudowie wykonanej w technologii wtrysku TPU, wzmocnionej metalową ramką, przechodzi on test upadku na stalową płytę z wysokości 1,2 metra, nie doznając żadnych uszkodzeń. Można go nawet upuścić do wody: GX6 PRO jest chroniony do głębokości 1,5 metra - przez 30 minut.

Działa dalej: I dalej. I dalej. Akumulator Gigaset GX6 PRO.

Gigaset GX6 PRO udowadnia swoją wytrzymałość pod względem mechanicznym. Ale czy jest równie niezawodny wewnątrz? Warto przyjrzeć się akumulatorowi: wytrzymuje co najmniej dwa dni przy przeciętnym użytkowaniu, a w trybie czuwania nawet dłużej. Ten akumulator o pojemności 5000 mAh ma prawdziwe cechy długodystansowca, pozwalając na słuchanie muzyki do 55 godzin lub oglądanie filmów do 15 godzin. Można go łatwo wyjąć i wymienić, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. GX6 PRO obsługuje bezprzewodowe szybkie ładowanie mocą do 15 W oraz super szybkie ładowanie do 30 W. Natomiast technologia Gigaset BatteryLife+ wydłuża żywotność akumulatora nawet o 50%, przy czym wstępnie ustawiony limit ładowania wynosi 90%.

Kapitalne przebiegi: Dzięki 5G, najlepszemu Wi-Fi i ośmiordzeniowemu procesorowi.

Dzięki nowemu standardowi komunikacji mobilnej 5G dane mobilne są przesyłane błyskawicznie; transmisja 5G jest wielokrotnie szybsza niż 4G (LTE). Teraz nic się nie zacina, wszystko działa płynnie: Usługi strumieniowe, pobieranie plików, aplikacje do nawigacji czy oprogramowanie do wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Kolejną nowością jest standard Wi-Fi 6 WLAN, który zapewnia bezpieczną i szybszą łączność bezprzewodową. A dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi MediaTek Dimensity 900 5G 2,4 GHz możesz płynnie korzystać z aplikacji i edytować dane w każdej chwili. Z tym procesorem otrzymujesz bardzo dobry duet: 8 GB pamięci RAM zapewnia dostęp do danych z prędkością błyskawicy - a pamięć wewnętrzna 128 GB (rozszerzalna zewnętrznie do 1 TB) oferuje mnóstwo miejsca na zdjęcia, filmy czy dokumenty.

Pokaż się z najlepszej strony. Kamera Gigaset GX6 PRO.

Jeśli masz przed sobą wyraźny obraz czegoś, chcesz go uwiecznić: Smukły system podwójnej kamery Gigaset GX6 PRO z podwójną lampą błyskową LED jest w tym dobry. Szerokokątny aparat 50 MP z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) pozwala na fotografowanie dużych obiektów lub panoramowanie, a 2 MP makro umożliwia fascynujące zbliżenia lub szczegółowe ujęcia. Potężna przednia kamera 16 MP jest idealna do prowadzenia rozmów wideo. Nagrywanie wideo odbywa się w wysokiej rozdzielczości UHD 4K 2160p o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. A kamera Gigaset GX6 PRO posiada nawet podwójną lampę błyskową LED, która doskonale uchwyci najpiękniejsze chwile: Dzięki dwóm diodom LED mieszane są różne temperatury barwowe - oznacza to, że Twoje zdjęcia osiągają bardziej naturalną kolorystykę.

Błyszczy: Z najwspanialszymi kolorami na wyświetlaczu smartfona.

6,6-calowy wyświetlacz FHD+ ukrywa przednią kamerę typu punch-hole za niewielkim otworem. Dzięki temu ekran staje się większy. Wysoka częstotliwość odświeżania do 120 Hz zapewnia płynne wrażenia podczas strumieniowania, a zwiększona jasność w świetle słonecznym (550 nitów) gwarantuje dobrą czytelność przy mocnym oświetleniu. Wyświetlacz jest chroniony przez odporne na zarysowania szkło Corning® Gorilla®. Nawiasem mówiąc, obudowę i wyświetlacz można łatwo wyczyścić za pomocą mydła, środka dezynfekującego lub alkoholu - bardzo przydatne, jeśli często jesteś w ruchu.

Łączy: Dzięki Bluetooth 5.2 i NFC.

GX6 PRO jest solidnym towarzyszem w każdej biznesowej sytuacji, możesz na nim polegać m.in. w zakresie bogatych funkcji komunikacyjnych. Smartfon oferuje bezpieczną i bezprzewodową łączność w standardzie Bluetooth 5.2 i NFC. Znakomity, energooszczędny Bluetooth w wersji 5.2 szybko połączy Twój Gigaset GX6 PRO ze słuchawkami, głośnikami lub innymi urządzeniami wyposażonymi w tę technologię, bez żadnych problemów konfiguracyjnych. Jesteś również dobrze skomunikowany dzięki standardowi transmisji NFC ("Near Field Communication"): Za pomocą tego urządzenia możesz więc dokonywać płatności bezgotówkowych i przesyłać dane WLAN. Bardzo wygodnie - i całkiem bezpiecznie!

Kontrola i bezpieczeństwo: Skaner linii papilarnych oraz rozpoznawanie twarzy.

Dzięki czytnikowi linii papilarnych na przycisku zasilania oraz funkcji rozpoznawania twarzy możesz szybko i łatwo odblokować swój smartfon - i mieć pewność, że nikt inny nie ma do niego dostępu. Możesz uzyskać dostęp do swoich ulubionych funkcji lub aplikacji za jednym dotknięciem przycisku: Umożliwia to programowalny przycisk funkcyjny. Potrójny slot na kartę dual-SIM (lub nano-SIM + eSIM) i rozszerzenie pamięci: Dzięki temu do GX6 PRO można włożyć osobistą i służbową kartę SIM, co zwiększa elastyczność korzystania ze smartfona. A dzięki rozszerzalnej pamięci zewnętrznej o pojemności do 1 TB jest jeszcze więcej miejsca na zdjęcia, filmy i inne dane.

Liczne opcje dostosowania dla firm

Różne firmy mają różne potrzeby. Gigaset wychodzi naprzeciw tym wymaganiom: GX6 PRO może być dostosowany do zamówień korporacyjnych. To możliwe dzięki zakładom produkcyjnym Gigaset w Niemczech. Nawet przy stosunkowo niewielkich ilościach, na tylnej ściance urządzenia możemy wygrawerować logo firmy, numery IMEI, oznaczenia działów lub inne indywidualne informacje; zwiększa to identyfikację pracowników z firmą, a także pomaga zapobiegać kradzieży. W razie potrzeby można też wcześniej zdefiniować zainstalowane oprogramowanie. Firmy mogą skonfigurować GX6 PRO w bardzo elastyczny sposób, od ekranu głównego z własnym logo, po wybór aplikacji, opcje związane z zarządzaniem urządzeniem oraz wybór obrazów tła i dzwonków - możliwy jest nawet firmowy dżingiel. Akcesoria, w tym folia ochronna, słuchawki i indywidualne opakowania, mogą być również skompletowane zgodnie z wymaganiami.

Dobry smartfon "Made in Germany"

Gigaset jako jedyna firma na świecie produkuje smartfony w Niemczech, za co ręczymy znakiem jakości "Made in Germany". W naszym zakładzie produkcyjnym w Bocholt już od siedmiu dekad wytwarzamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne. Produkty się zmieniają, ale nasze standardy zawsze pozostają takie same: w smartfonach takich jak GX6 PRO możesz oczekiwać najlepszych funkcji, wysokich standardów jakości i najwyższej klasy wzornictwa. A dzięki naszej obietnicy "Fair for Future" z dumą patrzymy również w przyszłość: W centrum uwagi pozostają oczywiście nasze produkty, ale równie ważne są kwestie takie, jak uczciwość, zrównoważony rozwój i walka z nierównościami społecznymi. Abyśmy my i przyszłe pokolenia mogli dobrze i beztrosko żyć w przyszłości.

Zrównoważony rozwój, nawet przy produkcji GX6 PRO.

GX6 PRO robi doskonałe wrażenie jako solidny i elegancki smartfon do użytku zewnętrznego. Ale co ze zrównoważonym rozwojem? Ta kwestia jest dla nas ważna, ma realny wpływ na to, co robimy. Inwestujemy w najnowsze standardy środowiskowe (certyfikat FSC) dla opakowań Gigaset GX6 PRO, a emisje CO2 powstające podczas produkcji opakowań równoważymy z pomocą naszych projektów ClimatePartner. Poza folią samoprzylepną chroniącą wyświetlacz, całkowicie zrezygnowaliśmy z plastiku wewnątrz opakowania. Droga do bardziej zrównoważonej produkcji jest długa, a my zawsze przyglądamy się temu, co robimy w kontekście naszej obietnicy "Fair for Future". W ten sposób na co dzień pracujemy nad realnymi koncepcjami dla naszej wspólnej przyszłości.

Dane techniczne

Specyfikacje

Ogólny
Nazwa artykułu
Gigaset GX6 PRO
Features
N/A
Platforma / System operacyjny
Wersja systemu operacyjnego
Android™ 12 (plan aktualizacji do 13 i 14)
Okres aktualizacji
Aktualizacje zabezpieczeń przez okres do 5 lat od uruchomienia
Odblokowanie
Rozpoznawanie twarzy
Tak
Czujnik linii papilarnych
Tak
Kamery
Main Camera (Photo Features)
Resolution: 50 MP PDAF wide angel main camera with Optical Image Stabilization (OIS) + 2 MP FF macro | Aperture: F1.88 / F2.4 | Pixel size: 1.008 µm | Dual LED flash
Main Camera (Video Features)
Resolution: UHD 4K 2160p (3840 x 2160 pixel)
Front Camera
Resolution: 16 MP FF | Aperture: F2.0
Funkcje Smart
OTG (USB on the go)
Podłączanie urządzeń zewnętrznych, takich jak pamięć USB, mysz USB, klawiatura USB itp. | Używanie smartfonu jako power banku do ładowania urządzeń zewnętrznych (ładowanie wsteczne)
FM Radio
Tak
Simplified and automatic text input with the help of voice recognition
Nie
Funkcja SOS
When the SOS button is pressed:
N/A
Wyświetlacz
Typ
FHD+ Punch-Hole display
Przekątna ekranu
6.6“ / 163.71 x 75.21 mm
Rozdzielczość
2412 x 1080 pixel
Liczba klatek na sekundę
60 Hz, 90 Hz, 120 Hz
Technologia
IPS
Powierzchnia
Corning® Gorilla® Glass 5 z powierzchnią odporną na zarysowania i zabrudzenia
Wyświetlacz: Liczba kolorów
16.7 million
Dotyk pojemnościowy
Pojemnościowy wyświetlacz dotykowy z maksymalnie 10 punktami dotyku + kompatybilność z mokrymi rękami i rękawicami (o grubości do 2 mm)
Gęstość pikseli
401 ppi
Contrast ratio
1200:1 (typ.)
Jasność
500 nits (min.) / 550 nits (typ.)
Message LED
Tak
Czujniki
Typy czujników
Czujnik położenia | Czujnik zbliżeniowy | Czujnik oświetlenia | Barometr | Czujnik geometryczny (E-kompas) | Żyroskop
Złącza
5G
Tak
Wspierane sieci
GSM / 2G: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz | UMTS / 3G: B1(2100) / B8(900) | TDD / LTE / 4G: B38(2600) / B40(2300) | FDD / LTE / 4G: B1(2100) / B3(1800) / B5(850) / B7(2600) / B8(900) / B20(800) / B28AB(700) | TDD / 5G: n38(2600) / n40(2300) / n41(2500) / n77(3700) / n78(3500) | FDD / 5G: n1(2100) / n3(1800) / n5(850) / n7(2600) / n8(900) / n20(800) / n28(700)
Voice over LTE (VoLTE)
Tak
Voice over WiFi (VoWiFi)
Tak
Voice over New Radio/5G (VoNR/Vo5G)
Tak
Video over LTE (ViLTE)
Tak
WiFi
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6) 2.4 GHz / 5 GHz
Bluetooth®
Bluetooth® version 5.2
NFC
Tak
Interfejsy
Dual SIM
Dual-SIM (1x Nano SIM card + eSIM)
Typ portu USB
USB 3.0 Type-C with up to 5 Gbit/s data transmission
USB version
N/A
Podłączenie słuchawek
3,5 mm
Lokalizacja
Funkcje nawigacji
A-GPS | Galileo | GPS | Glonass | Beidou | QZSS | GPS L1+L5 (dual antenna)
Akumulator
Pojemność
5000 mAh (typ.) / 4,4 V
Typ
Bateria litowo - polimerowa
Wymienny
Tak, wymienna bateria
Przykładowe czasy używania
Talk time up to 24 hrs. (4G) / up to 22 hrs. (5G) | Czas odtwarzania dźwięku do 55 godz | Video playback time up to 15 hrs.
Ładowarka
Czas ładowania
Do 90% w ciągu 1 godziny (w zależności od zastosowanej podkładki ładującej i źródła zasilania)
Bezprzewodowe ładowanie
Yes, up to 15W wireless fast charging (Qi-Standard)
Parametry
Kompatybilność ładowarki: 5V/2A, 9V/2A szybkie ładowanie do 18W, 10V/3A super szybkie ładowanie do 30W (Power Delivery 3.0)
Procesor / Chipset
CPU Type
MediaTek Dimensity 900 5G Octa-Core
Częstotliwość taktowania
2x A78 up to 2.4 GHz / 6x A55 up to 2.0 GHz
GPU
GPU Arm Mali-G68
Pamięć
Pamięć wewnętrzna
128 GB (UFS 2.1)
Pamięć robocza RAM
8 GB
Memory expansion
≤ 1 TB
Obudowa
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
170.7 mm | 82,2 mm | 11,9 mm
Waga
~ 278 g
Materiał ramy
TPU double injection molding with aluminum/magnesium/titan frame + flexible textured polycarbonate back cover
MIL-STD-810H proofed
Tak
IP68 proofed
Tak
Zawartość opakowania
Wyposażenie
1 Gigaset GX6 PRO | 1 USB Type-C cable | 1 pasek na rękę | 1 Instrukcja obsługi
Różności
Miscellaneous
 • Programmable function key
 • Noise-cancelling dual microphone
 • HD-Voice support
 • Integrated camera-barcode-scanner
 • Eyelet for attaching a wrist strap
 • Extra loud speaker with up to 110 dB at 5 cm
Pobieranie i wsparcie

Gigaset GX6 PRO

Pomoc

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Partnerem Biznesowym Gigaset. W przypadku gdy nie posiadasz takiego kontaktu, sprawdź listę Partnerów z Twojego regionu w naszej bazie danych.

Kontakt

Jesteś już Partnerem Biznesowym Gigaset lub chciałbyś nawiązać współpracę i masz pytania na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami online, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Informacje techniczne

Dodatkowe informacje techniczne, takie jak instrukcje obsługi, karty produktu, aktualizacje oprogramowania, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje o kompatybilności można znaleźć w serwisie Gigaset Professional Wiki.