Gigaset N610 IP PRO

previous
next

Gigaset N610 IP PRO

Küçük işletmelerde kablosuz iletişim için IP DECT tabanlı tek hücreli profesyonel sistem

Gigaset N610 IP PRO size aynı anda 8 kullanıcıya kadar kullanılabilen kablosuz iletişim sağlar. Tüm aramalar SRTP ve TLS ile güvence altına alınmış olup, dahili aramalar ücretsizdir. Tek hücre yapısındaki Gigaset N610 IP PRO, çok sayıda şirket içi ve Bulut telefon sistemiyle uyumlu olup, otomatik provizyon kullanılarak kolayca kurulabilir. N610 IP PRO, 6 adete kadar Gigaset Repeater eklenerek daha geniş bir kapsama alanı sağlar ve şirketinizin büyümesine katkıda bulunur.

Açıklama

8 kullanıcıya kadar olan Küçük İşletmelere ideal çözüm

Tek hücre yapısındaki Gigaset N610 IP Pro, 8 kullanıcıya kadar kablosuz telefon sistemi ihtiyaçları için en iyi seçimdir. 8 adede kadar el cihazı entegre edilebilir ve 8 adede kadar eşzamanlı aramayı yönetme yeteneğiyle günlük işlerinizde maksimum performansı garanti eder. Ayrıca bir artısı : Gigaset Professional serisindeki tüm mevcut telefonlar N610 IP PRO ile uyumludur - yani sorunsuz bir şekilde entegre edilebilirler.

Çok satırlı işlevsellik sayesinde daha fazla esneklik

N610'un çok hatlı özelliği size her bir el cihazı için birden fazla hesap/hat kullanımı sağlar. Örneğin, birden çok el cihazından genel bir iş numarasına gelen aramaları cevaplayabilir veya el cihazında birden çok hattan gelen aramaları alabilirsiniz. N610'un çok hatlı işlevselliği size hem seçenekler hem de esnek eşleme sunar. Her el cihazının kendine ait bir numarası olduğundan, aramalar dahili abonelere kolayca yönlendirilebilir. El cihazları arasındaki dahili aramalar ücretsizdir.

Bağlantı, kolay kurulum ve yapılandırma

Yöneticiler, kurulum sırasında el değmeden provizyondan yararlanır. Sezgisel Web tabanlı kullanıcı arabirimi, çevrimiçi yardım, XML tabanlı yapılandırma dosyaları, profiller ve standart protokol desteği sayesinde yapılandırmayı son derece kolay ve hızlı hale getirir. N610 IP DECT baz istasyonu ayrıca çok sayıda platform ve ağ operatörüyle uyumludur.

Gigaset Professional wiki sayfasında platform, hizmet sağlayıcı ve el cihazı uyumluluğunu ayrıntılı olarak açıklayan güncel bir liste bulacaksınız.

 

 

DECT teknolojisi ile kapsamlı güvenlik

DECT teknolojisi, dijital ve şifreli olduğundan doğası gereği güvenlidir. Sonuç olarak, konuşmalarınızı kablosuz olarak dinlemek mümkün değildir. N610 IP PRO sisteminin bu ağ güvenliği, SIP güvenliği ile daha da güçlendirilmiş olup SRTP/SIPS/TLS, LDAP(S) ve HTTPS protokollerini içerir. Bu, PBX'inizin veya sağlayıcınızın desteklemesi koşuluyla uçtan uca şifrelemeyi garanti eder.

Büyük şirket telefon rehberi

Tek hücre yapısındaki Gigaset N610 IP Pro'nun profesyonel donanımı, 2000 kişiye kadar rehber kapasitesi ve bağlı tüm el cihazlarından erişilebilen kapsamlı bir şirket telefon rehberini sunar. Rehberde bulunan kişiler ayrıca telefon sisteminden veya Buluttan LDAP veya XML aracılığıyla da alınabilir. Ek olarak, kullanıcılar işle ilgili verilere erişmek ve bunları kontrol etmek için kendi XHTML uygulamalarını oluşturabilir. Bu şekilde iş bağlantılarınız ve verileriniz her zaman elinizin altında olurken, zamandan tasarruf eder ve belkide en önemlisi bu durum üretkenliği artırmanıza yardımcı olur.

Genişletilmiş kapsama alanı sayesinde geleceğe hazır

N610 IP PRO, Küçük İşletmeler için ideal bir tek hücreli IP DECT sistemidir. Ancak avantajları bununla sınırlı kalmaz. Bu profesyonel baz istasyonu 6 adede kadar DECT Repeater ile genişletilebildiğinden, büyümenize en iyi hazırlığı yapmanızı sağlar ve daha da geniş bir kablosuz kapsama alanı elde edebilme imkanı verir. Sonuç olarak, şirketinizin iletişimi söz konusu olduğunda esnek ve geleceğe hazırdır.

Microsoft Teams Entegrasyonu

Gigaset N610IP PRO, Microsoft Teams ile tamamen uyumludur. Böylece Teams aracılığıyla arama işlevinin, bağlı Gigaset Professional el cihazlarında kolaylıkla kullanılabilecektir. N610IP PRO DECT sistemi, otomatik provizyon yoluyla otomatik olarak yapılandırılır. Gigaset, IP DECT sistemlerine Teams entegrasyonu ile, profesyonel ortamdaki teknolojik değişimi kolay hale getirir. Sabit telefonunuzu, Birleşik İletişim ile bağlantılandırma hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın. Microsoft ekipleri için onaylanmış tüm Gigaset çözümlerinin bir listesini burada bulabilirsiniz.

Technical details

Teknik özellikler

Genel
Ürün Adı
Gigaset N610 IP PRO
Ürünler
IP DECT single cell system
Evet
Device features
Cordless standards
DECT | DECT-GAP
Max. number of base stations
1
Max. number of handsets
8
Max. number of parallel calls
8
Max. number of parallel calls per base
8
Repeater support
Evet
Housing
LAN Port with Power-over-Ethernet
Evet
Power connector
Evet
Power supply (available as accessory)
Evet
Power supply included
Evet
Phonebook / Dialling
Max. number of external LDAP(S) phonebooks
10
Search function and reverse lookup
Evet
vCard support
Evet
blacklist
Evet
CLIP/CNIP
Evet
SIP MWI
Evet
Special features
xHTML applications
Evet
IPUI Provisioning
Evet
Codecs
G.711 | G.722 | G.729ab
Quality of Service
Evet
Platform features
Call Transfer: Attended, unattended, semi-attended, blind
Evet
Call Waiting
Evet
Call Forwarding
Evet
Group Pick-up
Evet
CLIR
Evet
Service features
Syslog
Evet
Command Line Interface
Evet
Save and Restore
Evet
Security features
Transport Layer Security (TLS)
Evet
Secure Real Time Transport Protocol (SRTP)
Evet
SIP
Evet
SIPS
Evet
HTTP
Evet
HTTPS
Evet
Dimensions / Specs
Main Device, L x W x H in mm
180*110*42
Weight in g
220
Download & Support

Gigaset N610 IP PRO

İletişim

Zaten bir Gigaset Professional ortağısınız veya ürünlerimiz hakkında sorularınız mı var? Lütfen çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin, sorunuzla en kısa sürede ilgileneceğiz.

Teknik Bilgiler

Further technical information such as manuals, data sheets, firmware updates, FAQs and information on compatibility can be found in the Gigaset Professional Wiki. (English language)