Gigaset N670 IP PRO

previous
next

Gigaset N670 IP PRO

İşinizin artan ihtiyaçları için tasarlanmış yükseltilebilir VoIP telefon sistemi

Her küçük ve orta büyüklükte ofis için, gerektiğinde genişletilebilecek mükemmel kablosuz iletişim.

20’den az personele sahip işletmelere hizmet vermek üzere tasarlanan N670 profesyonel kablosuz iletişim için zarif bir VoIP çözümü sunuyor. N670, kutudan çıkarılır çıkarılmaz, tüm Gigaset profesyonel el cihazları ile çalışacak, aynı anda 20 DECT el cihazını destekleyecek ve tüm bina içi ve bulut tabanlı telefon hizmetlerini kullanarak 8 eş zamanlı aramayı destekleyecek şekilde tasarlandı. Daha yoğun veya büyük yerler için, lisansla ve ek DECT baz istasyonlarıyla Multicell sistemine yükselterek, işletmenizin ihtiyaçlarınızı esnek bir şekilde karşılamak üzere kapsama alanını genişletebilir, daha fazla el cihazı ekleyebilir ve aynı anda daha fazla telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Açıklama

Güvenli ses ve veri

N670 aracılığıyla aktarılan her sesli arama SRTP ve TLS standartları kullanılarak mutlak bir gizlilik sağlayacak şekilde şifrelenir.1) Yerleşik Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) desteğiyle, her ekip merkezi bir telefon rehberi aracılığıyla her el cihazında değerli iş iletişim bilgilerini güvenli bir şekilde paylaşabilir ve bu bilgilere erişebilir.

Uygulama Entegrasyonu

Gelişmiş uygulama, veri ve iletişim aygıtı entegrasyonuyla ekiplerinizin en üretken hallerinde olmalarını sağlayın. Yerleşik uaCSTA, XML ve xHTML uygulamaları desteğiyle, gelen ve giden aramalarınız iletişim verileri ve özel uygulamalarla bağlantılandırılabilir ve böylece kritik bilgiler anında her aygıtta parmaklarınızın ucunda olur.

Esnek ve Güvenilir

Bina içi ve bulut tabanlı IP telefon hizmeti sağlayıcılarıyla çalışacak şekilde tasarlanan ve test edilen N670, kurulumunu kolaylaştıran ve kullanıcı ekleme, numara değiştirme ve tercihleri ayarlama gibi sürekli yönetim görevlerini basitleştiren otomatik konfigürasyon özelliklerine sahiptir.

Büyüme Özgürlüğü

İşletmenizin değişmesi gerektiğinde, N670 sisteminizin menzilini ve kapsama alanını genişletmesini sağlayacak yazılım ve donanım güncellemeleriyle bu değişikliğe adapte olmaya hazırdır. Bir lisans güncellemesiyle, N670 güvenilirlik, güvenlik ve iletişim entegrasyonu özelliklerinden taviz vermeden birden fazla yeri destekleyebilir.

Merkezi yönetim

Basit bir lisans yükseltme ile tam ölçekli bir Multicell çözümüne geçiş yaparak kuruluşunuzun merkezi yönetim yeteneklerinden yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede, bir uzak yönetici şube ofisleri, çok katlı ofisler, kampüsler veya hatta genişletilmiş dış mekanlar da dahil olmak üzere, birden fazla yerde telekomünikasyon iletişimini yönetebilir.1)

 

1) PBX veya tedarikçiye bağlıdır

Mini-Çok Hücreli Fonksiyonu

Üç adede kadar N670 IP PRO, herhangi bir ek lisans olmadan mini çok hücreli bir sistemde birleştirilebilir. Genişletilmiş DECT menzilinde maksimum 20 el cihazı ile sekiz eşzamanlı arama hala mümkündür. Çalışanların mevcudiyeti her zaman garantilidir,

Mini çok hücreli işlevi hakkındaki blog makalemizi de okuyun.

Microsoft Teams Entegrasyonu

Gigaset N670IP PRO, Microsoft Teams ile tamamen uyumludur. Böylece Teams aracılığıyla arama işlevinin, bağlı Gigaset Professional el cihazlarında kolaylıkla kullanılabilecektir. N670IP PRO DECT sistemi, otomatik provizyon yoluyla otomatik olarak yapılandırılır. Gigaset, IP DECT sistemlerine Teams entegrasyonu ile, profesyonel ortamdaki teknolojik değişimi kolay hale getirir. Sabit telefonunuzu, Birleşik İletişim ile bağlantılandırma hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın. Microsoft ekipleri için onaylanmış tüm Gigaset çözümlerinin bir listesini burada bulabilirsiniz.

Technical details

Teknik özellikler

Genel
Ürün Adı
Gigaset N670 IP PRO
Ürünler
IP DECT single cell system
Evet
Device features
Cordless standards
DECT | DECT-GAP
Max. number of base stations
1
Max. number of handsets
20
Max. number of parallel calls
8
Max. number of parallel calls per base
8
Housing
LAN Port with Power-over-Ethernet
Evet
Power connector
Evet
Power supply (available as accessory)
Evet
Phonebook / Dialling
Max. number of external LDAP(S) phonebooks
10
Search function and reverse lookup
Evet
vCard support
Evet
blacklist
Evet
CLIP/CNIP
Evet
SIP MWI
Evet
Special features
uaCSTA
Evet
xHTML applications
Evet
IPUI Provisioning
Evet
Codecs
G.711 | G.722 | G.729ab
Quality of Service
Evet
Platform features
Call Transfer: Attended, unattended, semi-attended, blind
Evet
Call Waiting
Evet
Call Forwarding
Evet
Group Pick-up
Evet
CLIR
Evet
Service features
Syslog
Evet
Command Line Interface
Evet
Save and Restore
Evet
Security features
Transport Layer Security (TLS)
Evet
Secure Real Time Transport Protocol (SRTP)
Evet
SIP
Evet
SIPS
Evet
HTTP
Evet
HTTPS
Evet
Dimensions / Specs
Main Device, L x W x H in mm
180*110*42
Weight in g
220
Download & Support

Gigaset N670 IP PRO

İletişim

Zaten bir Gigaset Professional ortağısınız veya ürünlerimiz hakkında sorularınız mı var? Lütfen çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin, sorunuzla en kısa sürede ilgileneceğiz.

Teknik Bilgiler

Further technical information such as manuals, data sheets, firmware updates, FAQs and information on compatibility can be found in the Gigaset Professional Wiki. (English language)