Gigaset N870 IP PRO

previous
next

Gigaset N870 IP PRO

Her tür kuruluş için ölçeklenebilir DECT çok hücreli sistemi

Tüm çalışanlarınızı güvenli dijital ve kablosuz iletişimle desteklemek için tasarlandı.

En küçük yerlerden en büyüğüne kadar mutlak sistem kurulum kolaylığı sayesinde, her Gigaset N870 Multicell bölgesi KOBİ büyüklüğünde bir kuruluşun tamamını destekler. Kuruluşunuz bundan daha büyükse, konuşmalarda dolaşım ve aktarım özelliğiyle birden fazla bölgede sistem kurulumu çok kolaydır. Fabrika, otel, hastane veya antrepo gibi büyük iş yerlerinde yüzlerce çok hücreli cihaz kullanılan çok bölgeli kurulumlar binlerce çalışana bir DECT iletişim ağı sağlayabilir.

N870 Multicell büyüyen her şirkete hızla uyum sağlayan esnekliğiyle hem bina içi hem bulut tabanlı VoIP iletişimini destekler. Basit kurulumuyla N870 Multicell Sistemiyle profesyonel Gigaset el cihazlarınızı iş yerinizin tamamına hızla dağıtabilirsiniz.

Açıklama

Güvenli

N870 Multicell Sistemi aracılığıyla yapılan her VoIP görüşmesi arayan kişiden aranan kişiye kadar SRTP / TLS standartlarıyla şifrelenir. Merkezi telefon rehberine erişmek için LDAPS standardını da destekler.

Tek üslü konsept

N870 Multicell DECT Sisteminin konsepti tek bir donanım tipine dayanır. Yöneticiden baz istasyonuna kadar cihaz fonksiyonları ayarlarla tanımlanır. Bir bölge 250 el cihazı ve 60 baz istasyonunu destekleyebilir ve eşzamanlı 60 görüşmeye imkan verir.

Bilgisayar ve el cihazları birbirine bağlı

N870 IP PRO, uaCSTA özellikleri aracılığıyla CTI çözümleriyle entegre olur. Bilgisayarlarınız ve telefon sisteminizin birbirleriyle entegre olması bilgi alışverişi yapmalarını ve Bilgisayar Telefon entegrasyonu için gerekli fonksiyonları yerine getirmelerini sağlar.

Hareket özgürlüğü sağlar

Çok katlı ofislerde, kampüslerde ve genişletilmiş açık alanlarda tüm Gigaset DECT profesyonel el cihazı kapsama alanında sorunsuz dolaşım ve aktarımla çalışacak şekilde tasarlandı.

Pek çok ağla birlikte çalışır

Bina içi ve bulut tabanlı telefon hizmeti sağlayıcılarıyla uyumlu ve otomatik yapılandırılan sistem, uzaktan yönetim fonksiyonuyla hızlı servis aktivasyonu ve konfigürasyon değişikliklerine imkan verir.

Birden fazla yer veya geniş alanlar

En küçük yerlerden en büyüklerine kadar dağıtım kolaylığı için tasarlandı. Tamamen genişletilmiş bir Multicell kurulumu tek bir platformda bir veya birden fazla yerde 20.000’den fazla kullanıcı için genişletilmiş kapsama alanı sağlar.* 

*N870 Virtual Integrator yazılımı lisansı

Microsoft Teams Entegrasyonu

Gigaset N870IP PRO, Microsoft Teams ile tamamen uyumludur. Böylece Teams aracılığıyla arama işlevinin, bağlı Gigaset Professional el cihazlarında kolaylıkla kullanılabilecektir. N870IP PRO DECT sistemi, otomatik provizyon yoluyla otomatik olarak yapılandırılır. Gigaset, IP DECT sistemlerine Teams entegrasyonu ile, profesyonel ortamdaki teknolojik değişimi kolay hale getirir. Sabit telefonunuzu, Birleşik İletişim ile bağlantılandırma hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın. Microsoft ekipleri için onaylanmış tüm Gigaset çözümlerinin bir listesini burada bulabilirsiniz.

Technical details

Teknik özellikler

Genel
Ürün Adı
Gigaset N870 IP PRO
Ürünler
IP DECT multicell system
Evet
System features
Max. number of base stations
6000
Max. number of handsets
20000
Max. number of parallel calls
6000
Device features
Cordless standards
DECT | DECT-GAP
Max. number of base stations
60
Max. number of handsets
250
Max. number of parallel calls
60
Max. number of parallel calls per base
10
Housing
LAN Port with Power-over-Ethernet
Evet
Power connector
Evet
Power supply (available as accessory)
Evet
Phonebook / Dialling
Max. number of external LDAP(S) phonebooks
10
Search function and reverse lookup
Evet
vCard support
Evet
blacklist
Evet
CLIP/CNIP
Evet
SIP MWI
Evet
Special features
uaCSTA
Evet
xHTML applications
Evet
IPUI Provisioning
Evet
Sync over LAN
Evet
Sync over DECT
Evet
Codecs
G.711 | G.722 | G.729ab
Quality of Service
Evet
Platform features
Call Transfer: Attended, unattended, semi-attended, blind
Evet
Call Waiting
Evet
Call Forwarding
Evet
Group Pick-up
Evet
CLIR
Evet
Service features
Syslog
Evet
Virtualisation Tool
Evet
Command Line Interface
Evet
Save and Restore
Evet
Security features
Transport Layer Security (TLS)
Evet
Secure Real Time Transport Protocol (SRTP)
Evet
SIP
Evet
SIPS
Evet
HTTP
Evet
HTTPS
Evet
Dimensions / Specs
Main Device, L x W x H in mm
180*110*42
Weight in g
220
Download & Support

Gigaset N870 IP PRO

İletişim

Zaten bir Gigaset Professional ortağısınız veya ürünlerimiz hakkında sorularınız mı var? Lütfen çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin, sorunuzla en kısa sürede ilgileneceğiz.

Teknik Bilgiler

Further technical information such as manuals, data sheets, firmware updates, FAQs and information on compatibility can be found in the Gigaset Professional Wiki. (English language)