Gigaset N870E IP PRO

previous
next

Gigaset N870E IP PRO

Gigaset N870 Multicell çözümleri için esnek yeni genişletme çözümü

Güvenli DECT iletişimine önem veriyorsanız, Gigaset N870 Multicell sistemi tam olarak aradığınız şeydir: İhtiyaçlarınıza mükemmel uyum sağlar ve büyük kuruluşlar için olduğu kadar küçük işletmeler için de uygundur. Bu iletişim ağı için sorunsuz dolaşım ve çağrı aktarımı sorun değil.

Artık size Gigaset N870 Multicell'in kendini kanıtlamış DECT teknolojisini kullanan aynı işlevselliğe sahip bir genişletme çözümü sunabiliyoruz. N870E IP PRO, ayarlanabilen ve çıkarılabilen iki harici antene sahiptir. Diğer cihazlara ait antenler de kullanılabilir. Bu şekilde Multicell'iniz dış mekanlarda, üretim binalarında ve otoparklarda da daha esnek bir şekilde kullanılabilir.

Açıklama

Her konuma uygun çözüm

Şirketinizin her yerinde, her zaman ulaşılabilir olmak ister misiniz? N870E IP PRO Multicell sistemiyle sorun yok: Gigaset'in standart N870 IP PRO Multicell'leri ile karma çalışmaya mükemmel uyum sağlar. N870 IP PRO'nun ağırlıklı olarak iç mekanlarda kanıtlanmış bir geçmişi olmasına rağmen, N870E IP PRO'yu üretim binaları, koridorlar ve merdivenler gibi ortamlarda da kablosuz aramalar için kullanabilirsiniz. Otoparklarda da iletişim halindesiniz.

Tüm antenler Alıcı olarak ayarlandı

Bir daha bağlantınızı kaybetmek istemiyor musunuz? O halde N870E IP PRO sizin için mükemmel Multicell çözümüdür: Üçüncü taraf antenler için de uygun olan iki TNC konektörüne sahiptir. Cihazın kendisi bir kabin içine yerleştirilebilir ve böylece darbelerden korunabilir. Antenler kablolar kullanılarak bağlanır ve ayrı ayrı ayarlanabilir. Tavana monte edilen tasarım antenler de kullanılabilir.

Dış mekan aksesuarları gerekmez

Multicell sistemlerine değer veriyorsunuz, ancak yüksek kurulum tercih etmiyor musunuz? O halde N870E IP PRO iyi bir seçimdir: Kurulumu kolaydır ve aksesuarlar harici antenler ve kablolarla sınırlıdır. Dondurucu veya soğuk hava depolarında kullanıldığında bile ısıtıcılı bir muhafazaya gerek yoktur – çünkü cihaz odanın dışına yerleştirilebilir. Özellikleri dış alanlarda aynıdır, bu nedenle pahalı dış mekan muhafazalarına ihtiyaç vardır.

Her şey uyumlu ve anında kullanıma hazır

Kullanmaya devam etmek istediğiniz bir telefon sisteminiz var mı? Gigaset N870E IP PRO, saygın satıcıların birçok sanal ve IP tabanlı telefon sistemiyle uyumludur. Kurulum basittir ve, dolaşım ve aramaların aktarımı mükemmel şekilde çalışır. Platformlar, sağlayıcılar ve el cihazları ile ilgili güncel uyumluluk listesi için Wiki sayfamıza bakın.

Bugün ve yarın için her şey hazır

Küçükten başlayıp, şirketiniz büyüdükçe sistemin de büyümesini mi istiyorsunuz? Gigaset'in N870E IP PRO Multicell'i 250 adede kadar DECT el cihazını destekler. Bu sayı daha da fazlasına genişletilebilir: N870 Virtual Integrator yazılım lisansı, bir veya birden fazla yerde 20.000 adede kadar el cihazının desteklenmesini sağlar. 

Ayrıca yöneticiler arasında popülerdir

Pürüzsüz DECT bağlantılarına, birinci sınıf ses kalitesine ve “Alman Malı” kalite damgasına değer veriyor musunuz? Bunlar, Gigaset'in N870E IP PRO Multicell çözümünün faydalarından sadece birkaçı. Ve Zero-Touch Provisioning sayesinde, yöneticileriniz için kurulumu da kolaydır: Web tabanlı kullanıcı arayüzü, yapılandırmaların çok hızlı ve kolay olmasını sağlayan sezgisel bir tasarıma sahiptir. 

Microsoft Teams Entegrasyonu

Gigaset N870E IP PRO, Microsoft Teams ile tamamen uyumludur. Böylece Teams aracılığıyla arama işlevinin, bağlı Gigaset Professional el cihazlarında kolaylıkla kullanılabilecektir. N870E IP PRO DECT sistemi, otomatik provizyon yoluyla otomatik olarak yapılandırılır. Gigaset, IP DECT sistemlerine Teams entegrasyonu ile, profesyonel ortamdaki teknolojik değişimi kolay hale getirir. Sabit telefonunuzu, Birleşik İletişim ile bağlantılandırma hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın. Microsoft ekipleri için onaylanmış tüm Gigaset çözümlerinin bir listesini burada bulabilirsiniz.

Technical details

Teknik özellikler

Genel
Ürün Adı
Gigaset N870E IP PRO
Ürünler
IP DECT multicell system
Evet
System features
Max. number of base stations
6000
Max. number of handsets
20000
Max. number of parallel calls
6000
Device features
Cordless standards
DECT | DECT-GAP
Max. number of base stations
60
Max. number of handsets
250
Max. number of parallel calls
60
Max. number of parallel calls per base
10
Housing
External antennas
Ja
LAN Port with Power-over-Ethernet
Evet
Power connector
Evet
Power supply (available as accessory)
Evet
Phonebook / Dialling
Max. number of external LDAP(S) phonebooks
10
Search function and reverse lookup
Evet
vCard support
Evet
blacklist
Evet
CLIP/CNIP
Evet
SIP MWI
Evet
Special features
uaCSTA
Evet
xHTML applications
Evet
IPUI Provisioning
Evet
Sync over LAN
Evet
Sync over DECT
Evet
Codecs
G.711 | G.722 | G.729ab
Quality of Service
Evet
Platform features
Call Transfer: Attended, unattended, semi-attended, blind
Evet
Call Waiting
Evet
Call Forwarding
Evet
Group Pick-up
Evet
CLIR
Evet
Service features
Syslog
Evet
Virtualisation Tool
Evet
Command Line Interface
Evet
Save and Restore
Evet
Security features
Transport Layer Security (TLS)
Evet
Secure Real Time Transport Protocol (SRTP)
Evet
SIP
Evet
SIPS
Evet
HTTP
Evet
HTTPS
Evet
Dimensions / Specs
Main Device, L x W x H in mm
227*188*42
Weight in g
300
Download & Support

Gigaset N870E IP PRO

İletişim

Zaten bir Gigaset Professional ortağısınız veya ürünlerimiz hakkında sorularınız mı var? Lütfen çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin, sorunuzla en kısa sürede ilgileneceğiz.

Teknik Bilgiler

Further technical information such as manuals, data sheets, firmware updates, FAQs and information on compatibility can be found in the Gigaset Professional Wiki. (English language)