Gigaset Fusion

previous
next

Gigaset Fusion

Modern ofisler için yeni hepsi bir arada telefon sistemi.

Koyu renkli titanyum Gigaset Fusion, FX800W PRO paketinin bir parçası olarak kullanıma sunulmaktadır. Zamanın ötesinde zarif bir tasarıma sahip bu profesyonel hepsi bir arada telefon sistemi; masa telefonu, DECT baz istasyonu ve mini telefon sistemi üssü olarak tek bir cihazda toplanmaktadır. Tüm ayarlar ve işlevler, web tabanlı bir kullanıcı arayüzü ile ayrı ayrı yapılandırılabilir ve parlak dokunmatik ve kaydırmalı ekranda yeni geliştirilen kullanıcı arayüzü aracılığıyla kolayca ayarlanabilir. Gigaset Fusion günlük işleri kolaylaştırır ve küçük ofisler, tıbbi uygulama ortamları, hukuk firmaları, ajanslar ve farklı özellikleri barındıran ev ofisleri için ideal çözümdür.

Açıklama

Her ofiste zarif ve dikkat çekici bir ürün

Biçim ve işlevin mükemmel bileşimi Bu akıllı hepsi bir arada sistemin 12,7 cm (5") geniş ve parlak HD dokunmatik ve kaydırmalı ekranı, tüm telefon işlevlerine erişmenizi kolaylaştırır ve telefonun bulunduğu konumdan bağımsız olarak arayan bilgilerinin daima parmaklarınızın ucunda olmasını sağlar. Yüksek kaliteli malzemeler, sağlam parlak metal taban ve metal kubbe şeklinde klavye Gigaset Fusion ürününü her ofiste göz alıcı hale getirir.

Yeni hijyen uygulamaları için ideal

Dezenfektanlara dayanıklı yüzey ve UV ile sertleştirilmiş kaplama gibi yüksek kaliteli malzemelerin yanı sıra temizlenmesi kolay, parlak dokunmatik ve kaydırmalı ekran gibi özel tasarım öğeleri, yeni Gigaset Fusion'a çok çeşitli ve esnek konumlandırma / kullanım seçenekleri sunar. Bu çok yönlü üst düzey ekipman, kordonlu telefonu hijyenik açıdan hassas alanlarda bile basit ve kolay bir şekilde temiz tutmanızı sağlar.

Geniş bağlantı yeteneği esneklik sağlar

Fusion modelinin kapsamlı bağlantı seçenekleri maksimum esneklik sağlar. USB-C ve Bluetooth, kulaklığınız gibi harici cihazları en sevdiğiniz şekilde bağlamanızı kolaylaştırırken, esnek çift bantlı 5GHz / 2.4GHz WiFi modülü internet bağlantısının sorunsuz olmasını sağlar ve Fusion modelini mevcut ağınıza sorunsuz bir şekilde entegre etmenizi olanaklı kılar. 2 bağlantı noktalı gigabit switch, cihazın LAN bağlantısının hızlı olmasını ve güç kaynağını (PoE) sağlar.

DECT baz istasyonunun işlevleri

Gigaset Fusion, DECT baz istasyonu olarak çalışırken sekiz adede kadar Gigaset PRO el cihazını bağlamanıza olanak tanır. Bu şekilde, şirketinizin genel çalışma alanını kapsayacak uygulamalarda maksimum esneklik ve sorunsuz bağlantı elde edilir. Bu aynı zamanda, yüksek çağrı hacimlerinin olduğu yoğun zamanlarda bile dört adede kadar paralel aramaya olanak tanımasıyla müşterilerinizin size her zaman ulaşabilmesi gibi büyük bir avantaj sağlar.

Kolay iletişim yönetimi

Gigaset Fusion'ın merkezi telefon rehberi 500'e kadar giriş yapmanıza olanak tanır ve tüm müşterilerinizi kolayca senkronize etmenizi ve yönetmenizi sağlar. Mobil telefonunuzda kayıtlı ve Bluetooth aracılığıyla kolayca içe aktarabileceğiniz mevcut kişilerinizin yanı sıra yerel Google, Microsoft 365 ve LDAP’da kayıtlı kişileriniz de buna dâhildir.

Bunu gerçekleştirmek için yararlanabileceğiniz çok sayıda kullanışlı özellik bulunmaktadır. Gigaset Fusion, cihazı ihtiyaçlarınıza uygun hâle getirmenizi sağlayacak 72 adede kadar programlanabilir ekran tuşu ve widget sunar. Renkli BLF düğmeleri bir hattın boş olup olmadığını gösterir. Gece modlu ekran enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.

Özelleştirilebilir ekran içeriği

Çok sayıda kurulum sihirbazıyla sağlanan destek sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Örneğin, ekran içeriğini özelleştirebilirsiniz. Çeşitli arka planlar ve önceden tanımlanmış görüntüler arasından seçim yapabilir veya dijital fotoğraf çerçevesi gibi uygulamalarla kişisel fotoğraflarınızı ekleyebilirsiniz. Buna ek olarak, Fusion size üç ana ekran sunar. İhtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere ve bağlantılara kolayca erişmek için bunlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Ödüllü web kullanıcı arayüzü

Yeni Gigaset Fusion şimdiden dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olan iF Tasarım Ödülüne sahiptir. Almanya'nın International Forum Design kurumunun odak noktası, estetik ve işlevselliğin trend belirleyici kombinasyonudur ve bu da hepsi bir arada sisteminin sahip olduğu tamamen revize edilmiş telefon ve web kullanıcı arayüzünün gerçek bir dönüm noktası oluşturduğunun altını çizmektedir. Arayüz, herhangi bir internet tarayıcısı üzerinden erişim sağlar ve kolaylık sağlayıcı sihirbazlar, basit menü yapıları ve katlanabilir bölümler sayesinde her zaman sistem genelini örneğin Gigaset Fusion'ın mevcut durumunu, bağlı cihazları, grupları, sesli mesajları, çağrı yönlendirme kurallarını, web aramalarını, çağrı listelerini, harici hatları ve çok daha fazlasını eksiksiz bir şekilde kullanımınıza sunar.

Daha ayrıntılı bilgiyi burada bulabilirsiniz: Gigaset, iF Dörtlü Tasarım Ödülü'nü kazandı

ECO DECT sayesinde çevre dostu ve radyasyonsuz

DECT eco mode ve DECT eco mode+ fonksiyonları çevre dostu bir çözümün örneğidir. Bu iki işlev, sistemin aktif çalışmadığı durumda iletim gücünde %80 oranında önemli bir azalma ve enerji tasarrufu sağlayacak şekilde iletimi devre dışı bırakma özelliği sunar. Fusion ayrıca kullanıcı cihaza yaklaştığında cihazı uyku modundan otomatik olarak uyandıran bir yakınlık sensörüne sahiptir.

Kaynak tasarrufu sağlayan bir başka işlev de HX tekrarlayıcı aracılığıyla DECT şifreli bir menzil artışının güvenli bir biçimde elde edilmesidir. Bu, şirketinizin ilerideki büyüme fırsatları için sizi geleceğe hazır hâle getirir.

Mini telefon sisteminin işlevselliği

Entegre mini-PBX, mobil cihazların veya sabit olarak kurulmuş masa telefonlarının sisteme bağlı olup olmadığından bağımsız olarak 20 adede kadar SIP uzantısı için tasarlanmıştır. Ayrıca, SIP bağlantınızın SRTP/SIPS/TLS, LDAP(S) ve HTTPS aracılığıyla sürekli olarak güvenliğinin korunduğundan emin olabilirsiniz. Bir başka avantaj: Altı adede kadar paralel aramada bile müşterileriniz size her zaman ulaşabilir.

Görüntülü kapı sistemlerinin bağlanması

Gigaset Fusion size toplam beş yerel telesekreter sunar. Bu telesekreterlerle mesajlarınızı kolayca indirip kaydedebileceğiniz için önemli mesajlarınızı kaçırmamış olursunuz. Buna ek olarak, masanızdan uzaktayken çağrı yönlendirme kurallarını kolayca ve rahatça tanımlayabilirsiniz. Ayrıca, SIP telefon aracılığıyla görüntülü kapı istasyonu/interkom sistemlerinin bağlantısını kolayca gerçekleştirebilir ve kapıda kimin olduğunu her zaman görebilirsiniz.

İki DECT el cihazı içeren Fusion paketi

Yeni Gigaset Fusion tek başına bir ürün olarak değil, FX800W PRO paketinin bir parçası olarak kullanıma sunulmaktadır. Bu özel pakette, bir Gigaset Fusion ve buna ek olarak iki SL800H PRO bulunmaktadır. Profesyonel Gigaset portföyündeki bu en küçük ve en hafif kablosuz telefon, etkileyici büyüklükte renkli bir ekrana, mükemmel ses kalitesine ve mükemmel bir bataryaya sahiptir.

SL800H PRO ile ilgili tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Technical details

Teknik özellikler

Genel
Ürün Adı
Gigaset Fusion
Genel özellikler
Renk
Dark Titanium
Bağlantısı
IP bazlı telefon bağlantısı
Telephone numbers (IP)
20
Calls in parallel (IP)
6
Kablosuz standartları
DECT | GAP | CAT iq 2.0
Dahili arayüzler
Bluetooth® | PC Port | Wi-Fi (standard) | Mini-USB | LAN Bağlantı Noktası
ECO DECT
El cihazından baz istasyonuna olan mesafeye göre aktarım gücünün otomatik olarak azaltılması | Bekleme modunda radyasyon yaymaz (ECO mode plus) | Düşük güç tüketimi
Ek özellikler
Gigaset GO Features
Gigaset GO Apps
Phonebook # entries (name / number)
500 central (shared)
Adres defteri giriş sayısı, (isim, soyisim, 3 numara, tarih hatırlatma, sesler)
1000 local
Mobilden el cihazına Bluetooth® aracılığıyla V-Kart transferi
Evet
LDAP contacts
Evet
Google contacts
Evet
Microsoft 365 contacts
Evet
Direct dial keys at base
78
Çağrı engelleme fonksiyonu
Evet
Kara liste (numarayı girebilirsin)
1000
Anonim arama engelleme: CLIP numarası olmayan aramalar yalnızca görsel olarak belirtilir
Evet
Gündüz / gece modu: El cihazında zamanlı zil sesini devre dışı bırakma
Evet
Optik çağrı sinyali verme
Aydınlatmalı ekran
Free internal calls
Evet
Internal transfer of external calls, conference circuit, call back
Evet
Proximity Sensor
Evet
Interactive Voice Response (IVR)
Evet
Provider Profile Download
Evet
Call Divert
Evet
Call Divert, time controlled
Evet
Call groups
Evet
SIP proxy (supported devices)
Ja (20)
Download of call records
Evet
Download of voice messages
Evet
Ses özellikleri
Ses kalitesi / Akustik özellikler
HD Ses (CAT-iq onaylı) | HD Ses (geniş bant ses)
Eller serbest (hands-free) görüşme
Rahatça eller serbest (hands-free) görüşme imkanı (tam dupleks kalitesi)
El cihazıyla / baz istasyonuyla eller serbest (hands-free) görüşme
Baz istasyonuyla
Ayarlanabilir Ses seviyesi
Menü ile
Zil sesleri, kendi melodilerinizi yükleme
Evet
Upload your own music on hold
Evet
Ekran özellikleri
Tip
Dokunmatik Ekran
Boyutlar (Y x G mm)
62x110
Çaprazlamasına yayılım (inç)
5
Çözünürlük (px)
1280x720
Jumbo yazı tipleri
Hayır
Arayan numarayı gösterme
Arayan numarayı gösterme (CLIP)
Saat ve tarih bilgisiyle birlikte son cevapsız aramaların listesi
100
Saat ve tarih bilgisiyle birlikte giden aramaların listesi
100
Saat ve tarih bilgisiyle birlikte alınan aramaların listesi
100
Saat ve tarih bilgisiyle birlikte tüm aramaların listesi
100
Çok dilli menü (çeşitli ekran dilleri)
Evet
Saat ve tarih görüntüleme
Evet
Ekran Dilleri
13
Tuş takımı özellikleri
Navigasyon tuşuyla kolay çalıştırma
Evet
Mesaj gösterge tuşu
Evet
Telesekreter
Answering machine
Yes
Recording time up to … min.
30
Number of answering machines
5
Answering and recording function
Evet
Answering function only
Evet
AM control
Via handset & base
Multilingual phrases in local languages
Evet
Languages answering machine
8
Boyutlar / Teknik özellikler
Main Device, L x W x H in mm
215 x 182 x 108
El cihazı, mm olarak Y x G x D
186 x 48 x 33
Download & Support

Gigaset Fusion

İletişim

Zaten bir Gigaset Professional ortağısınız veya ürünlerimiz hakkında sorularınız mı var? Lütfen çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin, sorunuzla en kısa sürede ilgileneceğiz.

Teknik Bilgiler

Further technical information such as manuals, data sheets, firmware updates, FAQs and information on compatibility can be found in the Gigaset Professional Wiki. (English language)