Gigaset SL800H PRO

previous
next

Gigaset SL800H PRO

Telefon DECT łączący smukłą konstrukcję z najnowszymi technologiami

Szukasz telefonu, który typową dla smartfonów kompaktową konstrukcję łączy z technologią profesjonalnych urządzeń DECT? W takim razie wybierz urządzenie Gigaset SL800H PRO. To najmniejszy i najlżejszy telefon bezprzewodowy z serii Gigaset Professional. Oferuje duży kolorowy wyświetlacz, znakomitą jakość dźwięku i niezwykle wydajną baterię.

Każdy użytkownik, któremu zależy na maksymalnej swobodzie korzystania z urządzeń mobilnych, z pewnością doceni oferowany telefon DECT. Równie wygodnie używa się go z zestawem słuchawkowym, co w trybie głośnomówiącym.

Znajdź partnera

Produkty Gigaset pro są dystrybuowane wyłącznie poprzez wykwalifikowanych partnerów biznesowych.

Do grona naszych partnerów należą dystrybutorzy rozwiązań telekomunikacyjnych oraz IT, a także resellerzy (VAR) i dostawcy systemów biznesowych. Nasi partnerzy zajmują się doradztwem, sprzedażą, instalacją oraz oferują dodatkowe usługi związane z Gigaset pro.

Opis

Funkcjonalny i kompaktowy

O prawdziwej klasie urządzenia decydują detale.  SL800H PRO to najmniejszy telefon biznesowy marki Gigaset. Dzięki kompaktowej konstrukcji wyglądem przypomina smartfona. Mimo niewielkich rozmiarów wyposażono go w duży kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 2,4 cala. Słuchawka jest lekka i upraszcza wykonywanie codziennych zadań, m.in. za sprawą rozwiązań przeznaczonych specjalnie dla świata biznesu, takich jak interfejsy SUOTA i Bluetooth 4.2 czy profile akustyczne. Z kolei za jakość dźwięku odpowiada technologia HDSP™.

Lekka, ale solidna konstrukcja

Czekasz na ważny telefon i obawiasz się, że go przegapisz? Tę słuchawkę DECT możesz wszędzie ze sobą zabrać. A dzięki alarmowi wibracyjnemu nie umkną Ci żadne połączenia — nawet gdy dokoła panuje hałas i zamieszanie. Urządzenie zdaje się działać bez końca,  a to dlatego, że ma baterię wystarczającą na nawet 15 godzin rozmów. Można ją ładować za pośrednictwem wbudowanego portu micro-USB.

Ergonomia i perfekcja

Kadra nie powinna być podporządkowana środowisku, w którym przychodzi jej pracować. Zdecydowanie lepiej organizować pracę pod kątem wykonujących ją osób. Słuchawka Gigaset SL800H PRO doskonale leży w dłoni, a ergonomiczna klawiatura i podświetlany kolorowy wyświetlacz dodatkowo ułatwiają wypełnianie codziennych obowiązków. Świetnie sprawdza się też utwardzona powierzchnia obudowy, dzięki której telefon jest odporny na zarysowania i środki dezynfekujące.

Swoboda i elastyczność

Wszystko w Twoich rękach. Dosłownie. Oferowany telefon DECT pozwala rozmawiać i dzwonić tak, jak lubisz — w sposób tradycyjny, w trybie głośnomówiącym lub z zestawem słuchawkowym. Swobodę i elastyczność użytkowania gwarantuje technologia. Dzięki interfejsowi Bluetooth 4.2 i wejściu jack 3,5 mm możesz korzystać zarówno z przewodowych, jak i bezprzewodowych zestawów słuchawkowych. I to bez żadnego wpływu na jakość dźwięku,  który nawet w trybie głośnomówiącym spełnia wysokie standardy HDSP™/CAT-IQ 2.0.

Bezpieczeństwo i ochrona cennych danych

Prywatne informacje nie mogą wpaść w niepowołane ręce, dlatego telefon Gigaset SL800H PRO oferuje funkcję Hotel. Pozwala ona usunąć listy połączeń i wrażliwe dane co wyznaczony czas, tak aby inni użytkownicy nie mieli do nich dostępu. To rozwiązanie obowiązkowe przede wszystkim w branży hotelarskiej i gastronomicznej, ale nie tylko tam. Oferowany telefon bezprzewodowy można dodatkowo personalizować przy użyciu osobnego przycisku sterowania profilami akustycznymi. 

Profesjonalizm i praktyczność

Gigaset SL800H PRO stanowi doskonały wybór do codziennej pracy. To dlatego, że ten kompaktowy telefon biznesowy zoptymalizowano tak, aby współpracował ze wszystkimi profesjonalnymi systemami DECT marki Gigaset. Praktyczne, prawda? Ponadto można go używać razem ze stacjami bazowymi CAT-iq/GAP innych producentów — zarówno w systemach jedno-, jak i wielobazowych.

Urządzenie użytkownika systemu AML

Słuchawka SL800H PRO może być zintegrowana jako urządzenie końcowe użytkownika w ramach systemu alarmu, powiadamiania i lokalizacji (AML). Odbieranie wiadomości tekstowych może zapewnić większe bezpieczeństwo w pracy i zoptymalizować kluczowe procesy robocze. Wiadomości mogą być sortowane według różnych opcji (takich jak priorytet i status wiadomości). Dowiedz się więcej o Gigaset AML tutaj.

Odbieranie połączeń Microsoft Teams

Za pomocą SL800H PRO można wykonywać i odbierać połączenia za pośrednictwem Microsoft Teams. Możliwe jest także łączenie połączeń lub ich wyciszanie. Można odsłuchiwać wiadomości głosowe, a powiadomienia informują o nowych wiadomościach głosowych. Dołączanie do spotkań Teams jest możliwe poprzez wprowadzenie numeru dostępowego spotkania bezpośrednio na słuchawce. Warunkiem koniecznym do korzystania z tych funkcjonalności jest podłączenie telefonu SL800H PRO do jednego z nowszych systemów Gigaset typu single lub multicell (N610 IP PRON670 IP PRON870 IP PRON870E IP PRO). Aby uzyskać więcej informacji na temat łączenia telefonii stacjonarnej z Unified Communications, kliknij tutaj.

Dane techniczne

Specyfikacje

Ogólny
Nazwa artykułu
Gigaset SL800H PRO
Funkcje ogólne
Color
Anthracite
Version
Handset
Connection
Analog | ISDN | VoIP
Number of telephone numbers (analogue)
N/A
Telephone numbers (IP)
N/A
Telephone numbers (ISDN)
N/A
Calls in parallel (analogue)
1
Calls in parallel (IP)
2
Calls in parallel (ISDN)
2
Mobile connection
no
Mobile connection (Features)
N/A
DECT Standards
DECT | GAP | CAT iq 2.1
Interfaces internal
Bluetooth® | Micro-USB | Headset connection 3,5 mm
ECO DECT
Autom. reduction of transmission power | Radiation-free in standby mode | Low energy consumption
Funkcje dodatkowe
Standby time up to (h)
300
Talk time up to (h)
15
Phonebook # entries (name / number)
N/A
Address book # entries, (name, surname, 3 numbers, date-reminder, sounds)
500
Individual ringertones for VIP entries
Tak
V-Card transfer, mobile to handset via Bluetooth®
Tak
Adressbook synchronization via QuickSync (Outlook Windows Contacts)
Tak
Direct dial keys at handset
10
Direct dial keys at base
N/A
Automatic redial function in handset
Tak
Calendar
Tak
Alarm function
Tak
SOS-Function
Nie
Range warning tone
Nie
Optical call signaling
Illuminated display | Flashing send key
Torch Light
Nie
Funkcje dźwięku
Sound Quality / Accustic Features
HD Voice (CAT-iq certified) | HD Voice (wideband voice)
Handsfree talking
Convenient hands-free talking (full duplex quality)
Handsfree talking handset / base / Main device
Handset
Adjustable Volume
Via Menu
Number of ringtones
32
Upload own ringtones
Tak
Vibracall
Tak
Funkcje wyświetlacza
Display Type
Color Display
Dimensions (H x W mm)
49x37
Diagonal spread (inch)
2,4"
Resolution (px)
240x320
Jumbo Fonts
No
Display of caller
Display of caller’s number (CLIP) with picture (Picture CLIP)
List of last # missed calls with time and date
20
List of # outgoing calls with time and date
20
List of # received calls with time and date
20
List of # all calls with time and date
60
Multilingual menu (several display languages)
Tak
Time / Date displayed
Tak
Number of languages
N/A
Funkcje klawiatury
Illuminated Keypad
Tak
Easy handling with navigation key
Tak
Message indicator key
Tak
Protection Water/Dust/Shock (according IP 65)
No
Scratch and disinfectant resistance
Tak
Metal Frame
Nie
Wymiary / Dane techniczne
Handset, H x W x D in mm
130,4 x 51 x 18,5
Handset, weight incl. Accu in g
N/A
Charger, H x W x D in mm
70 x 58,4 x 28,6
Charger, weight in g
N/A
Accu Type
1 x LiION
Różności
Delivery Scope
N/A
Miscellaneous
N/A
Power Supply
N/A
Compatibility
Gigaset professional single cell systems
Tak
Gigaset professional mulitcell systems
Tak
GAP compatible base stations
Tak
Pobieranie i wsparcie

Gigaset SL800H PRO

Pomoc

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Partnerem Biznesowym Gigaset. W przypadku gdy nie posiadasz takiego kontaktu, sprawdź listę Partnerów z Twojego regionu w naszej bazie danych.

Kontakt

Jesteś już Partnerem Biznesowym Gigaset lub chciałbyś nawiązać współpracę i masz pytania na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami online, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Informacje techniczne

Dodatkowe informacje techniczne, takie jak instrukcje obsługi, karty produktu, aktualizacje oprogramowania, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje o kompatybilności można znaleźć w serwisie Gigaset Professional Wiki.