Gigaset SL800H PRO

previous
next

Gigaset SL800H PRO

Telefon DECT łączący smukłą konstrukcję z najnowszymi technologiami

Szukasz telefonu, który typową dla smartfonów kompaktową konstrukcję łączy z technologią profesjonalnych urządzeń DECT? W takim razie wybierz urządzenie Gigaset SL800H PRO. To najmniejszy i najlżejszy telefon bezprzewodowy z serii Gigaset Professional. Oferuje duży kolorowy wyświetlacz, znakomitą jakość dźwięku i niezwykle wydajną baterię.

Każdy użytkownik, któremu zależy na maksymalnej swobodzie korzystania z urządzeń mobilnych, z pewnością doceni oferowany telefon DECT. Równie wygodnie używa się go z zestawem słuchawkowym, co w trybie głośnomówiącym.

Znajdź partnera

Produkty Gigaset pro są dystrybuowane wyłącznie poprzez wykwalifikowanych partnerów biznesowych.

Do grona naszych partnerów należą dystrybutorzy rozwiązań telekomunikacyjnych oraz IT, a także resellerzy (VAR) i dostawcy systemów biznesowych. Nasi partnerzy zajmują się doradztwem, sprzedażą, instalacją oraz oferują dodatkowe usługi związane z Gigaset pro.

Opis

Funkcjonalny i kompaktowy

O prawdziwej klasie urządzenia decydują detale.  SL800H PRO to najmniejszy telefon biznesowy marki Gigaset. Dzięki kompaktowej konstrukcji wyglądem przypomina smartfona. Mimo niewielkich rozmiarów wyposażono go w duży kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 2,4 cala. Słuchawka jest lekka i upraszcza wykonywanie codziennych zadań, m.in. za sprawą rozwiązań przeznaczonych specjalnie dla świata biznesu, takich jak interfejsy SUOTA i Bluetooth 4.2 czy profile akustyczne. Z kolei za jakość dźwięku odpowiada technologia HDSP™.

Lekka, ale solidna konstrukcja

Czekasz na ważny telefon i obawiasz się, że go przegapisz? Tę słuchawkę DECT możesz wszędzie ze sobą zabrać. A dzięki alarmowi wibracyjnemu nie umkną Ci żadne połączenia — nawet gdy dokoła panuje hałas i zamieszanie. Urządzenie zdaje się działać bez końca,  a to dlatego, że ma baterię wystarczającą na nawet 15 godzin rozmów. Można ją ładować za pośrednictwem wbudowanego portu micro-USB.

Ergonomia i perfekcja

Kadra nie powinna być podporządkowana środowisku, w którym przychodzi jej pracować. Zdecydowanie lepiej organizować pracę pod kątem wykonujących ją osób. Słuchawka Gigaset SL800H PRO doskonale leży w dłoni, a ergonomiczna klawiatura i podświetlany kolorowy wyświetlacz dodatkowo ułatwiają wypełnianie codziennych obowiązków. Świetnie sprawdza się też utwardzona powierzchnia obudowy, dzięki której telefon jest odporny na zarysowania i środki dezynfekujące.

Swoboda i elastyczność

Wszystko w Twoich rękach. Dosłownie. Oferowany telefon DECT pozwala rozmawiać i dzwonić tak, jak lubisz — w sposób tradycyjny, w trybie głośnomówiącym lub z zestawem słuchawkowym. Swobodę i elastyczność użytkowania gwarantuje technologia. Dzięki interfejsowi Bluetooth 4.2 i wejściu jack 3,5 mm możesz korzystać zarówno z przewodowych, jak i bezprzewodowych zestawów słuchawkowych. I to bez żadnego wpływu na jakość dźwięku,  który nawet w trybie głośnomówiącym spełnia wysokie standardy HDSP™/CAT-IQ 2.0.

Bezpieczeństwo i ochrona cennych danych

Prywatne informacje nie mogą wpaść w niepowołane ręce, dlatego telefon Gigaset SL800H PRO oferuje funkcję Hotel. Pozwala ona usunąć listy połączeń i wrażliwe dane co wyznaczony czas, tak aby inni użytkownicy nie mieli do nich dostępu. To rozwiązanie obowiązkowe przede wszystkim w branży hotelarskiej i gastronomicznej, ale nie tylko tam. Oferowany telefon bezprzewodowy można dodatkowo personalizować przy użyciu osobnego przycisku sterowania profilami akustycznymi. 

Profesjonalizm i praktyczność

Gigaset SL800H PRO stanowi doskonały wybór do codziennej pracy. To dlatego, że ten kompaktowy telefon biznesowy zoptymalizowano tak, aby współpracował ze wszystkimi profesjonalnymi systemami DECT marki Gigaset. Praktyczne, prawda? Ponadto można go używać razem ze stacjami bazowymi CAT-iq/GAP innych producentów — zarówno w systemach jedno-, jak i wielobazowych.

Urządzenie użytkownika systemu AML

Słuchawka SL800H PRO może być zintegrowana jako urządzenie końcowe użytkownika w ramach systemu alarmu, powiadamiania i lokalizacji (AML). Odbieranie wiadomości tekstowych może zapewnić większe bezpieczeństwo w pracy i zoptymalizować kluczowe procesy robocze. Wiadomości mogą być sortowane według różnych opcji (takich jak priorytet i status wiadomości). Dowiedz się więcej o Gigaset AML tutaj.

Odbieranie połączeń Microsoft Teams

Za pomocą SL800H PRO można wykonywać i odbierać połączenia za pośrednictwem Microsoft Teams. Możliwe jest także łączenie połączeń lub ich wyciszanie. Można odsłuchiwać wiadomości głosowe, a powiadomienia informują o nowych wiadomościach głosowych. Dołączanie do spotkań Teams jest możliwe poprzez wprowadzenie numeru dostępowego spotkania bezpośrednio na słuchawce. Warunkiem koniecznym do korzystania z tych funkcjonalności jest podłączenie telefonu SL800H PRO do jednego z nowszych systemów Gigaset typu single lub multicell (N610 IP PRON670 IP PRON870 IP PRON870E IP PRO). Aby uzyskać więcej informacji na temat łączenia telefonii stacjonarnej z Unified Communications, kliknij tutaj.

Dane techniczne

Specyfikacje

Ogólny
Nazwa artykułu
Gigaset SL800H PRO
Funkcje ogólne
Kolor
Anthracite
Version
Handset
Połączenie
Analogowe | ISDN | VoIP
Liczba równoległych rozmów (analogowe)
1
Liczba równoległych rozmów (IP)
2
Liczba równoległych rozmów (ISDN)
2
Współpraca z telefonem komórkowym
nie
Standardy DECT
DECT | GAP | CAT iq 2.1
Złącza wewnętrzne
Bluetooth® | Bluetooth® beacon | Skanowanie sygnału nawigacyjnego Bluetooth | Micro-USB | Złącze do zestawu słuchawkowego 3,5 mm
ECO DECT
Automatyczna redukcja mocy nadawania | brak emisji w trybie czuwania | niskie zużycie baterii
Funkcje dodatkowe
Czas czuwania do (h)
300
Czas rozmowy do (h)
15
Liczba wpisów książki adresowej (imię, nazwisko, 3 numery, przypomnienie o spotkaniu, dźwięki)
500
Indywidualne dźwięki dzwonka dla wpisów VIP
Tak
Przenoszenie wizytówek, transfer wpisów książki adresowej z telefonu komórkowego do słuchawki przez Bluetooth®
Tak
Synchronizacja książki adresowej za pośrednictwem QuickSync (kontakty Outlook, Google)
Tak
Przyciski wybierania bezpośredniego w słuchawce
10
Funkcja ponownego, automatycznego wyboru numeru przez słuchawkę
Tak
Kalendarz
Tak
Budzik
Tak
Funkcja alarmu
Tak
Optyczna sygnalizacja połączeń (podświetlany ekran)
Podświetlany ekran | Migający przycisk nawiązywania połączenia
AML features
Automatyczne alarmy oparte na czujnikach
nie
Przesyłanie wiadomości
Tak
Lokalizacja (DECT, Bluetooth®)
Tak
Funkcje dźwięku
Jakość dźwięku / funkcje akustyczne
HD Voice (certyfikat CAT-iq) | HD voice (wideband-voice)
Tryb głośnomówiący
Komfortowy tryb głośnomówiący (jakość trybu pełnodupleksowego)
Tryb głośnomówiący w słuchawce / stacji bazowej
Słuchawce
Regulowana głośność
Za pomocą menu
Liczba melodii dzwonka
32
wgrywanie Własnych melodii
Tak
Sygnalizacja wibracyjna
Tak
Funkcje wyświetlacza
Typ wyświetlacza
Wyświetlacz kolorowy (pełna gama kolorów)
Wymiary (wys. × szer. mm)
49x37
Przekątna (cale)
2,4"
Rozdzielczość (piksele)
240x320
Duża czcionka
Nie
Prezentacja abonenta
Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP) ze zdjęciem (Picture CLIP)
Lista ostatnich (liczba) nieodebranych połączeń z podaniem daty i godziny
20
Lista (liczba) połączeń wychodzących z podaniem daty i godziny
20
Lista (liczba) połączeń przychodzących z podaniem daty i godziny
20
Lista (liczba) połączeń każdego rodzaju z podaniem daty i godziny
60
Menu w wielu językach (wiele języków wyświetlania)
Tak
Wyświetlanie czasu / daty
Tak
Funkcje klawiatury
Podświetlana klawiatura
Tak
Łatwa obsługa za pomocą przycisku funkcyjnego
Tak
Przycisk wiadomości
Tak
Ochrona przed wodą/pyłem/uderzeniami (stopień ochrony IP65)
Nie
Scratch and disinfectant resistance
Tak
Wymiary / Dane techniczne
Słuchawka, wys. × szer. × gł. w mm
130,4 x 51 x 18,5
Podstawka ładująca, wys. × szer. × gł. w mm
70 x 58,4 x 28,6
Akumulator
1 x LiION
Compatibility
Gigaset professional single cell systems
Tak
Gigaset professional mulitcell systems
Tak
GAP compatible base stations
Tak
Pobieranie i wsparcie

Gigaset SL800H PRO

Pomoc

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Partnerem Biznesowym Gigaset. W przypadku gdy nie posiadasz takiego kontaktu, sprawdź listę Partnerów z Twojego regionu w naszej bazie danych.

Kontakt

Jesteś już Partnerem Biznesowym Gigaset lub chciałbyś nawiązać współpracę i masz pytania na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami online, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Informacje techniczne

Dodatkowe informacje techniczne, takie jak instrukcje obsługi, karty produktu, aktualizacje oprogramowania, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje o kompatybilności można znaleźć w serwisie Gigaset Professional Wiki.