Gigaset Maxwell 4

previous
next

Gigaset Maxwell 4

Barevná dotyková obrazovka s klávesami pro flexibilní a snadno ovladatelnou komunikaci

Maxwell 4 představuje výkonný komunikační přístroj se snadno ovladatelným rozhraním na dotykové obrazovce, který je dostatečně flexibilní pro každou oblast podnikání.

Maxwell 4 kombinuje všechny přínosy plně HD audia, profesionální kvality handsfree a flexibilních možností stojánků a připevnění na stěnu a přidává křišťálově čistou dotykovou obrazovku a intuitivní uživatelské rozhraní, jež vám přináší na dosah veškerou klíčově důležitou firemní komunikaci. S podporou až šesti SIP účtů je Maxwell 4 připraven na provoz více telefonních linek a navržen na práci s vedoucími poskytovateli komunikačních služeb na místě a přes cloud.

Najít partnera

Gigaset pro distribuují výlučně kvalifikovaní obchodní partneři.

Naši partneři jsou distributory v oblasti IT a telekomunikací, distributoři s přidanou hodnotou a poskytovatelé firemních systémů. Naši partneři radí, prodávají, instalují a nabízejí další služby týkající se Gigaset pro.

Popis

Záměrné zabezpečení

Pro zachování soukromí všech firemních hovorů je Maxwell 4 vybaven end-to-end kryptováním pomocí průmyslového standardu Secure Real-Time Transport Protocol (SRTP) či vyspělejšího standardu Transport Layer Security (TLS). Každá jednotka je dále zabezpečena odemykacím kódem na bázi dotykového gesta pro zabránění neoprávněného použití.

Flexibilní a nastavitelný

Kapacitativní, 4,3" velká barevná dotyková obrazovka s nastavitelným kontrastem a dalších 38 programovatelných funkčních kláves z modelu Maxwell 4 činí ideální IP telefon pro malou kancelář i velkou firmu. Snadnému ovládání dále napomáhá i flexibilní design stojánku, jenž nabízí vícero úhlů pohledu a možností připevnění, a tak přináší optimální zážitek z firemní komunikace.

Ovládání hovorů na čele odvětví

Maxwell 4 je ideální jak pro rušné recepce, tak pro agenty zákaznických center, a to díky kombinaci intuitivního ovládání přes dotykovou obrazovku s podporou 4 hovorů zároveň a pětistranných konferenčních hovorů. Maxwell 4 podporuje až 3 rozšiřující moduly. 

Snadné nastavení a řízení

S bezdotykovým provisioningem a společným parametrem nastaveným na všech modelech Maxwell lze celou řadu snadno nastavit jak lokálně, tak dálkově. IT administrátoři mají přístup přes jednoduché webové rozhraní, a tak je Maxwell 4 možné snadno řídit i v těch nejnáročnějších firemních prostředích.

Připraven na cloud

S certifikovanou kompatibilitou u vedoucích poskytovatelů telefonie na bázi IP i cloudu nabízí Maxwell 4 jednoduchou instalaci pomocí zabudovaného softwaru pro auto-provisioning, jenž usnadňuje použití a dálkové řízení jednotlivých uživatelů i rušných zákaznických center. Náš neustále aktualizovaný seznam telefonních partnerů přes cloud a na místě najdete zde.

Technické detaily

Specifikace

Všeobecné
Article name
Gigaset Maxwell 4
Všeobecné funkce
Color
Black
Article
Corded Phone
Connection
VoIP
Calls in parallel (IP)
4
IP based phone connection
Ano
SIP accounts
6
Interfaces internal
External PSU connector (available as accessory), Gigabit Ethernet with 2-Port switch, Headset connection EHS/DHSG, Integrated Power-over-Ethernet, Key module, USB Typ A, Headset connection RJ9
Další funkce
LDAP Phonebook
Ano
LDAP(S) Phonebook
Ano
Address book # entries, (name, surname, 3 numbers, date-reminder, sounds)
1000
3-way-conferencing
Ano
5-way-conferencing
Ano
Programmable keys
38
Optical call signaling
Illuminated display, LED flashing light
Audio funkce
HD Voice
Ano
Handsfree talking
Yes
Handsfree talking handset / base / Main device
Main Device
Adjustable Volume
Via Menu
Number of ringtones
28
Upload own ringtones
Ano
Funkce displeje
Display Type
Color Display
Diagonal spread (inch)
4,3
Resolution (px)
272 x 480
Jumbo Fonts
No
Display of caller
Display of caller’s number (CLIP)
Multilingual menu (several display languages)
Ano
Time / Date displayed
Ano
Funkce klávesnice
Illuminated Keypad
Ano
Easy handling with navigation key
Ano
Message indicator key
Ano
Protection Water/Dust/Shock (according IP 65)
No
Rozměry / Specifikace
Foot, L x W x H in mm
187,5 x 156,5 x 24,5
Main Device, L x W x H in mm
188 x 188,5 x 36
Download & Support

Gigaset Maxwell 4

Žádost o podporu

Máte-li zájem o naše produkty nebo máte jakékoli dotazy, obraťte se na svého partnera Gigaset Profesional. Pokud ještě nemáte partnera, můžete v naší databázi najít odpovídající partnery ve vaší oblasti.

Kontakt

Již jste partnerem Gigaset Profesional nebo se jím chcete stát a máte dotazy ohledně našich produktů? Kontaktujte nás online a my se co nejdříve postaráme o váš dotaz.

Technické informace

Další technické informace, jako jsou manuály, datové listy, aktualizace firmwaru, často kladené otázky a informace o kompatibilitě, naleznete na Wiki Gigaset Professional.