Gigaset Maxwell Expansion Module

previous
next

Gigaset Maxwell Expansion Module

Firemní telefonní klávesnice nabízí rozšířené funkce pro profesionální komunikaci

S rozšiřovacím modulem Maxwell, navrženým pro stolní telefony Maxwell Basic, 2, 3 a 4, zvýšíte rychlost, funkčnost a dosah.

Rozšiřovací modul Maxwell obsahuje 7 palců velký FSTN displej s rozšířenou klávesnicí se dvěma stranami 28 flexibilních tlačítek. Přístroj zvládne až 58 funkcí, například indikaci obsazenosti linek (BLF) a rychlé vytáčení. Další klávesy je možné pohodlně naprogramovat pro přihlášení a odhlášení, aktivaci hlasové schránky či dokonce k otevření vchodových dveří.

Najít partnera

Gigaset pro distribuují výlučně kvalifikovaní obchodní partneři.

Naši partneři jsou distributory v oblasti IT a telekomunikací, distributoři s přidanou hodnotou a poskytovatelé firemních systémů. Naši partneři radí, prodávají, instalují a nabízejí další služby týkající se Gigaset pro.

Popis

Vlastní označování kláves

Rozšiřovací modul je vybaven sedmipalcovým displejem, který zobrazuje funkci kláves. Ta je zobrazena vedle klávesy a jakékoli změny funkce se automaticky objeví v textu. Štítky už tedy nemusíte vyplňovat tužkou.

Programovatelné klávesy

Modul přidává 58 dalších kláves rozprostřených na dvou stranách. Jedna klávesa se používá po přepínání mezi stranami a další klávesy modulu lze použít pro funkce jako BLF či rychlá volba. Lze je také naprogramovat jako přístupové kódy, pro aktivaci hlasové schránky či přihlášení k vašemu přístroji.

Rozšíření telefonu

Přístroje Maxwell Basic, 2, 3 a 4 podporují až 3 rozšiřovací moduly, a uživatelům nabízejí více tlačítek pro další nastavení funkcí; celkem lze nastavit až 174 možných konfigurací. První rozšiřovací modul je napájený ze sítě, zatímco druhý a třetí jsou připojeny k prvnímu rozšiřovacímu modulu.

Klávesy se 3 barvami

Každá klávesa se skládá z barevné LED a zobrazuje několik indikátorů stavu. Zelené světlo znamená, že je linka k dispozici; blikající červené světlo ukazuje na příchozí hovor; stálé červené světlo znamená, že je linka obsazená; a žlutá znamená, že je offline. 

Vzájemně sladěný design Maxwell

Design rozšiřovacího modulu Maxwell ladí se vzhledem a povrchem řady Maxwell. Každý používáme telefon jinak, a tak řada Maxwell využívá pohyblivý podstavec, jenž nabízí tři možné pozice, od vertikální po horizontální. Telefon a rozšiřovací moduly Maxwell je také možné připevnit na stěnu.

Technické detaily

Specifikace

Všeobecné
Article name
Gigaset Maxwell Expansion Module
Všeobecné funkce
Color
Black
Article
Key expansion unit
Interfaces internal
External PSU connector (available as accessory), Key module, RJ12 Port, RJ45 Port
Další funkce
Programmable keys
58
Devices in a row
3
Optical call signaling
Multicolor LED buttons
Audio funkce
Handsfree talking
No
Funkce displeje
Display Type
Alphanumeric b&w
Diagonal spread (inch)
7
Resolution (px)
164 x 296
Jumbo Fonts
No
Funkce klávesnice
Illuminated Keypad
Ano
Protection Water/Dust/Shock (according IP 65)
No
Rozměry / Specifikace
Foot, L x W x H in mm
187,5 x 156,5 x 24,5
Main Device, L x W x H in mm
188 x 188,5 x 36
Download & Support

Gigaset Maxwell Expansion Module

Žádost o podporu

Máte-li zájem o naše produkty nebo máte jakékoli dotazy, obraťte se na svého partnera Gigaset Profesional. Pokud ještě nemáte partnera, můžete v naší databázi najít odpovídající partnery ve vaší oblasti.

Kontakt

Již jste partnerem Gigaset Profesional nebo se jím chcete stát a máte dotazy ohledně našich produktů? Kontaktujte nás online a my se co nejdříve postaráme o váš dotaz.