Kategoria

Profesjonalne telefony DECT Gigaset: Bądź dostępny w dowolnym miejscu w firmie za pomocą urządzeń mobilnych

Bezprzewodowych telefonów Gigaset pro

Telefony DECT Gigaset Professional oferują doskonałą jakość dźwięku HD, a także imponują dużym wyświetlaczem i długim czasem pracy baterii. Systemy DECT IP zapewniają bezproblemowy handover i roaming i czynią ze słuchawek DECT idealnego towarzysza mobilnej komunikacji firmowej. Niezależnie od tego, czy Twój sprzęt narażony jest na kurz, wstrząsy czy wymaga odporności na środki dezynfekujące - Gigaset Professional ma odpowiedni telefon DECT, który sprosta tym wyzwaniom. 

Po połączeniu systemów DECT IP Gigaset N670 IP PRO i N870 IP PRO z serwerem alarmowym, słuchawki Gigaset Professional oferują również inteligentne zarządzanie wiadomościami z sygnalizacją zależną od nadanych priorytetów (AML). Korzystanie z telefonii Microsoft Teams bezpośrednio ze słuchawek DECT jest również możliwe przy zastosowaniu systemów N610 IP PRO lub N670/N870 IP PRO.

Wszechstronny i funkcjonalny telefon, który w codziennym środowisku pracy spisuje się na medal
Kiedy w pracy trzeba zostać po godzinach, wytrzymały telefon okazuje się niezbędny. Na słuchawce Gigaset S700H PRO można polegać w każdej sytuacji. Wyróżnia ją przede wszystkim niezwykle długi czas gotowości i solidna obudowa, której nie zaszkodzą nawet środki dezynfekujące.
To profesjonalne urządzenie mobilne DECT marki Gigaset oferuje też wiele funkcji, np. profile akustyczne, oraz znakomitą jakość dźwięku. Słuchawka jest lekka i intuicyjna w obsłudze, a dostęp do książki teleadresowej i kontaktów — wyjątkowo wygodny. Osoby, które w zakresie komunikacji nie chcą iść na żadne kompromisy, nie muszą dalej szukać.
Brak w magazynie
Solidny telefon biznesowy, który chroni pracowników i wspiera ich codzienną pracę
To pracownicy sprawiają, że Twoja firma jest tym, czym jest. Ich ochrona i zapewnienie możliwości natychmiastowego wezwania pomocy w nagłych wypadkach jest najwyższym priorytetem.
Indywidualna ochrona jest szczególnie ważna dla osób pracujących w pojedynkę w miejscach niebezpiecznych - czy to w logistyce magazynowej lub produkcji, w sektorze opieki lub w branży ochroniarskiej. Dzięki wytrzymałej słuchawce Gigaset R700H protect PRO, Twój zespół jest doskonale przygotowany na szeroki zakres scenariuszy alarmowych, obejmujący pracowników wykonujących swe obowiązki bez wsparcia innych osób: do dyspozycji jest czujnik ruchu uruchamiający automatyczne sygnały takie, jak ucieczka z zagrożonego miejsca, upadek i bezruch, po czerwony przycisk alarmowy SOS.
Oczywiście ten odporny na zarysowania i działanie środków dezynfekujących telefon poradzi sobie również z codziennymi zadaniami komunikacyjnymi - dzięki dużemu kolorowemu wyświetlaczowi, Bluetooth i doskonałej jakości dźwięku.
Brak w magazynie
Telefon DECT łączący smukłą konstrukcję z najnowszymi technologiami
Szukasz telefonu, który typową dla smartfonów kompaktową konstrukcję łączy z technologią profesjonalnych urządzeń DECT? W takim razie wybierz urządzenie Gigaset SL800H PRO. To najmniejszy i najlżejszy telefon bezprzewodowy z serii Gigaset Professional. Oferuje duży kolorowy wyświetlacz, znakomitą jakość dźwięku i niezwykle wydajną baterię.
Każdy użytkownik, któremu zależy na maksymalnej swobodzie korzystania z urządzeń mobilnych, z pewnością doceni oferowany telefon DECT. Równie wygodnie używa się go z zestawem słuchawkowym, co w trybie głośnomówiącym.
Brak w magazynie
Ten zaawansowany telefon biznesowy jest gotowy do wszelkich wyzwań
Oczywiście z oferowanego telefonu bezprzewodowego można korzystać w biurze — świetnie leży w dłoni i odznacza się fantastyczną jakością dźwięku. Atrakcyjna konstrukcja z antypoślizgową powierzchnią, duży kolorowy wyświetlacz i wydajna bateria to kolejne zalety tego urządzenia.
Gigaset R700H PRO ujawnia cały swój potencjał w codziennym środowisku pracy. Telefon jest odporny na zachlapania i pył, nie groźne są mu też uderzenia i zarysowania. Wraz z systemem Gigaset Multicell zapewnia elastyczność i pełną swobodę komunikacji mobilnej na terenie całego przedsiębiorstwa.
Brak w magazynie
Bezprzewodowy telefon DECT w stacjonarnej obudowie Maxwell to swobodna aranżacja przestrzeni na biurku
W biurze zdominowanym przez bezprzewodowe słuchawki DECT, Maxwell C będzie jedyny w swoim rodzaju. To najbardziej zaawansowany bezprzewodowy telefon Gigaset umieszczony w stacjonarnej obudowie Maxwell.
Współczesna wizja bezprzewodowego biura minimalizuje obecność fizycznych łączy sieciowych. Nasze komputery oraz firmowe telefony pracują bezprzewodowo – a Gigaset Maxwell C zapewnia dodatkowo pełną elastyczność aranżacji biurka.
Wszystkie urządzenia mogą być teraz podłączone do jednobazowego lub wielobazowego (Multicell) systemu Gigaset. Dzięki temu bezprzewodowe biuro skorzysta ze wszystkich zalet telefonii IP, a Ty otrzymasz m.in. wyjątkowej jakości dźwięk HD oraz czytelny wyświetlacz wspierający biznesową komunikację.
Brak w magazynie

5 sztuka/sztuk