Kategoria

Profesjonalne systemy DECT IP Gigaset: Skalowalna, bogata w funkcje komunikacja biznesowa, która jest gotowa do natychmiastowego użycia!

Systemy Gigaset pro

Od małych oddziałów po większe firmy z wieloma pracownikami na kilku piętrach lub nawet w różnych lokalizacjach - systemy DECT IP z serii Gigaset Professional można indywidualnie rozbudowywać i są one odpowiednie zarówno dla dostawców usług telefonii wykorzystujących centrale sprzętowe, jak i rozwiązania chmurowe.

Systemy DECT IP N610 IP PRO i N670/N870 IP PRO oferują pełną gamę profesjonalnych funkcji do komunikacji biznesowej, a dzięki integracji umożliwiają także korzystanie z Microsoft Teams za pośrednictwem słuchawek Gigaset Professional. Gigaset N670 IP PRO i N870 IP PRO, w połączeniu z serwerem alarmowym, zapewniają również inteligentne zarządzanie wiadomościami z sygnalizacją zależną od priorytetu (AML).

Skalowany, wielobazowy system DECT dla każdej organizacji
Zaprojektowany tak, aby zapewnić wszystkim Twoim pracownikom bezpieczną, cyfrową i bezprzewodową komunikację.
Każdy wielobazowy (Multicell) system Gigaset N870 zapewnia wyjątkowo łatwe wdrożenie w każdej firmie oraz organizacji, niezależnie od wielkości. Najbardziej wymagający klienci, posiadający sieć placówek skorzystają z łatwej instalacji wieloodziałowej, oferującej przekazywanie i roaming połączeń. Wielobazowy system, sprawdzający się m.in. w dużych fabrykach, hotelach, szpitalach lub dużych magazynach, udostępni wszystkim pracownikom niezawodną komunikację DECT.
Wielobazowy system N870 obsługuje zarówno lokalną, jak i opartą na chmurze komunikację VoIP z możliwością szybkiego dostosowania funkcji i możliwości do potrzeb każdej rozwijającej się firmy. Łatwy proces instalacji systemu N870 Multicell zapewnia szybkie wdrożenie profesjonalnych słuchawek DECT firmy Gigaset w całym Twoim przedsiębiorstwie.
Brak w magazynie
Elastyczne rozszerzenie dla rozwiązań Gigaset N870 Multicell w specjalnych zastosowaniach
Jeśli przywiązujesz wagę do bezpiecznej komunikacji w technologii DECT, system Gigaset N870 Multicell jest dokładnie tym, czego szukasz: doskonale dopasowuje się do Twoich potrzeb i sprawdza się zarówno w małych firmach, jak i dużych organizacjach. Bezproblemowy roaming i handover połączeń nie stanowią dla tego systemu najmniejszego problemu.
Teraz możemy zaoferować Ci rozszerzenie wykorzystujące sprawdzoną technologię DECT Gigaset N870 Multicell. N870E IP PRO posiada dwie zewnętrzne regulowane i odłączane anteny. Dzięki temu mogą być użyte również anteny innych producentów. W ten sposób Twój system wielobazowy może być wykorzystany w jeszcze bardziej elastyczny sposób - również na zewnątrz, w budynkach produkcyjnych i na parkingach.
Brak w magazynie
Telefoniczny system VoIP z możliwością rozbudowy, spełniającą rosnące potrzeby Twojego biznesu
Perfekcyjna komunikacja bezprzewodowa w każdym małym i średnim biurze, z możliwością rozbudowy w przypadku rosnących potrzeb.
N670 zapewnia obsługę telefonii VoIP i profesjonalnej komunikacji bezprzewodowej. Urządzenie zaprojektowano na potrzeby 90 proc. europejskich firm, zatrudniających do 20 osób. Stacja jest fabrycznie przystosowana do współpracy z całą gamą profesjonalnych słuchawek Gigaset. N670 obsłuży do 20 zalogowanych słuchawek DECT i nawet 8 równoległych połączeń. Współpracuje z lokalnymi oraz działającymi w chmurze operatorami telefonicznej sieci IP. W przypadku większych firm, N670 poprzez licencję można wykorzystać do budowy systemu wielobazowego, który z dodatkowymi stacjami zapewni większy zasięg sieci, obsługę większej liczby słuchawek i równoległych połączeń. Elastycznie dopasuje się więc do rosnących potrzeb Twojej organizacji.
Brak w magazynie
Profesjonalny, jednobazowy system IP DECT do mobilnej komunikacji w małych firmach
Gigaset N610 IP PRO zapewnia wygodną telefonię bezprzewodową dla maksymalnie 8 jednoczesnych użytkowników. Wszystkie rozmowy są zabezpieczone przez SRTP i TLS, a połączenia wewnętrzne są bezpłatne. Gigaset N610 IP PRO to system jednobazowy, kompatybilny z wieloma sprzętowymi, jak i chmurowymi platformami telefonicznymi, a jego konfiguracja jest prosta dzięki funkcji auto-provisioningu. N610 IP PRO może zostać rozbudowany o maksymalnie 6 repeaterów Gigaset, które dodatkowo zwiększą zasięg sygnału DECT, pozwalając na rozbudowę systemu telefonicznego wraz z rozwojem Twojej firmy.
Brak w magazynie
Przedłużenie zasięgu dla zwiększenia mobilności
Bezpieczne połączenie z szyfrowaniem DECT
Doskonała jakośc połaczeń w jakości HD (CAT-IQ)
Automatyczne przekazywanie połączeń pomiedzy bazami
Obsługuje nowy standard ETSI dla repeaterów (ETS300700 V 2.1.1)
Brak w magazynie

5 sztuka/sztuk