Kategoria

Systemy Gigaset pro: Skalowalna i funkcjonalna komunikacja dla biznesu!

Systemy Gigaset pro

Perfekcyjna komunikacja biznesowa

Od małego biura do dużej korporacji – telefoniczne systemy Gigaset pro współpracują zarówno z lokalnymi operatorami, jak i dostawcami telefonicznych usług w chmurze. Zestaw oferowanych przez nas skalowalnych systemów wyróżnia elastyczność, obsługa dźwięku w jakości HD, a także komplet profesjonalnych, biznesowych funkcji komunikacyjnych.

Skalowany, wielobazowy system DECT dla każdej organizacji
Zaprojektowany tak, aby zapewnić wszystkim Twoim pracownikom bezpieczną, cyfrową i bezprzewodową komunikację.
Każdy wielobazowy (Multicell) system Gigaset N870 zapewnia wyjątkowo łatwe wdrożenie w każdej firmie oraz organizacji, niezależnie od wielkości. Najbardziej wymagający klienci, posiadający sieć placówek skorzystają z łatwej instalacji wieloodziałowej, oferującej przekazywanie i roaming połączeń. Wielobazowy system, sprawdzający się m.in. w dużych fabrykach, hotelach, szpitalach lub dużych magazynach, udostępni wszystkim pracownikom niezawodną komunikację DECT.
Wielobazowy system N870 obsługuje zarówno lokalną, jak i opartą na chmurze komunikację VoIP z możliwością szybkiego dostosowania funkcji i możliwości do potrzeb każdej rozwijającej się firmy. Łatwy proces instalacji systemu N870 Multicell zapewnia szybkie wdrożenie profesjonalnych słuchawek DECT firmy Gigaset w całym Twoim przedsiębiorstwie.
Brak w magazynie
Elastyczne rozszerzenie dla rozwiązań Gigaset N870 Multicell w specjalnych zastosowaniach
Jeśli przywiązujesz wagę do bezpiecznej komunikacji w technologii DECT, system Gigaset N870 Multicell jest dokładnie tym, czego szukasz: doskonale dopasowuje się do Twoich potrzeb i sprawdza się zarówno w małych firmach, jak i dużych organizacjach. Bezproblemowy roaming i handover połączeń nie stanowią dla tego systemu najmniejszego problemu.
Teraz możemy zaoferować Ci rozszerzenie wykorzystujące sprawdzoną technologię DECT Gigaset N870 Multicell. N870E IP PRO posiada dwie zewnętrzne regulowane i odłączane anteny. Dzięki temu mogą być użyte również anteny innych producentów. W ten sposób Twój system wielobazowy może być wykorzystany w jeszcze bardziej elastyczny sposób - również na zewnątrz, w budynkach produkcyjnych i na parkingach.
Brak w magazynie
Telefoniczny system VoIP z możliwością rozbudowy, spełniającą rosnące potrzeby Twojego biznesu
Perfekcyjna komunikacja bezprzewodowa w każdym małym i średnim biurze, z możliwością rozbudowy w przypadku rosnących potrzeb.
N670 zapewnia obsługę telefonii VoIP i profesjonalnej komunikacji bezprzewodowej. Urządzenie zaprojektowano na potrzeby 90 proc. europejskich firm, zatrudniających do 20 osób. Stacja jest fabrycznie przystosowana do współpracy z całą gamą profesjonalnych słuchawek Gigaset. N670 obsłuży do 20 zalogowanych słuchawek DECT i nawet 8 równoległych połączeń. Współpracuje z lokalnymi oraz działającymi w chmurze operatorami telefonicznej sieci IP. W przypadku większych firm, N670 poprzez licencję można wykorzystać do budowy systemu wielobazowego, który z dodatkowymi stacjami zapewni większy zasięg sieci, obsługę większej liczby słuchawek i równoległych połączeń. Elastycznie dopasuje się więc do rosnących potrzeb Twojej organizacji.
Brak w magazynie
Skalowalna architektura
N720 IP to perfekcyjny system dla rozwijających się firm oraz rozległych przedsiębiorstw, zapewniający obsługę do 100 słuchawek DECT, 30 równolegle prowadzonych rozmów oraz 30 stacji bazowych, które zwiększają zasięg sieci i umożliwiają obsługę dużej liczby użytkowników.
N720IP może współpracować zarówno z lokalną centralką telefoniczną, jak i systemami opartymi na chmurze, gwarantując w pełni elastyczne rozwiązania telekomunikacyjne dla dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw. W każdym miejscu Twojego biura N720 IP zapewnia również kompleksową współpracę ze słuchawkami Gigaset pro.
Brak w magazynie
Perfekcyjny dla niewielkich ale aktywnych biur
Wydajna stacja bazowa wspierająca komunikację i spełniająca potrzeby małych ale produktywnych biur.
Gigaset N510 IP PRO zapewnia obsługę nawet 6 kont SIP, 6 słuchawek oraz 4 równoległych połączeń telefonicznych, oferując zarazem dostęp do bogatego zestawu biznesowych funkcji komunikacyjnych.
Brak w magazynie
Przedłużenie zasięgu dla zwiększenia mobilności
Bezpieczne połączenie z szyfrowaniem DECT
Doskonała jakośc połaczeń w jakości HD (CAT-IQ)
Automatyczne przekazywanie połączeń pomiedzy bazami
Obsługuje nowy standard ETSI dla repeaterów (ETS300700 V 2.1.1)
Brak w magazynie

6 sztuka/sztuk