Gigaset Fusion

previous
next

Gigaset Fusion

Nowy system telefoniczny all-in-one dla nowoczesnych biur.

Gigaset Fusion w kolorze ciemnego tytanu jest dostępny jako część zestawu FX800W PRO. Ten profesjonalny system telefoniczny typu all-in-one o ponadczasowym, eleganckim wzornictwie to telefon biurkowy, stacja bazowa DECT oraz mini system telefoniczny w jednym urządzeniu. Wszystkie ustawienia i funkcje można indywidualnie skonfigurować za pomocą interfejsu użytkownika opartego na sieci Web, a także intuicyjnie ustawić za pomocą nowo opracowanego interfejsu użytkownika na jasnym wyświetlaczu typu touch-and-swipe. Gigaset Fusion ułatwia codzienną pracę i jest idealnym rozwiązaniem dla małych biur, gabinetów lekarskich, kancelarii prawnych, agencji i zaawansowanych biur domowych.

Znajdź partnera

Produkty Gigaset pro są dystrybuowane wyłącznie poprzez wykwalifikowanych partnerów biznesowych.

Do grona naszych partnerów należą dystrybutorzy rozwiązań telekomunikacyjnych oraz IT, a także resellerzy (VAR) i dostawcy systemów biznesowych. Nasi partnerzy zajmują się doradztwem, sprzedażą, instalacją oraz oferują dodatkowe usługi związane z Gigaset pro.

Opis

Elegancja, przyciągająca uwagę w każdym biurze

Doskonałe połączenie formy i funkcjonalności. Duży, jasny wyświetlacz HD o przekątnej 12,7 cm (5"), w który wyposażony jest ten inteligentny system all-in-one, ułatwia dostęp do wszystkich funkcji telefonu i sprawia, że informacje o dzwoniących są zawsze pod ręką - niezależnie od miejsca, w którym znajduje się telefon. Wysokiej jakości materiały, stabilna metalowa podstawa wykończona na wysoki połysk oraz metalowa klawiatura sprawiają, że Gigaset Fusion będzie przyciągał wzrok w każdym biurze.

Idealny dla nowych wymagań higienicznych

Wysokiej jakości materiały, odporna na działanie środków dezynfekujących powierzchnia, wykończenie lakierem UV, ekskluzywne elementy konstrukcyjne, takie jak łatwy w czyszczeniu, jasny wyświetlacz typu "touch-and-swipe", sprawiają, że nowy Gigaset Fusion oferuje szeroki wachlarz zastosowań/scenariuszy użytkowania. To wszechstronne, wysokiej klasy urządzenie pozwala na łatwe utrzymanie telefonu przewodowego w czystości, nawet w miejscach wrażliwych pod względem higienicznym.

Opcje połączeń zapewniające elastyczność

Szeroki zakres zastosowanych rozwiązań technologicznych zapewnia systemowi Fusion maksymalną elastyczność. USB-C i Bluetooth ułatwiają podłączanie urządzeń zewnętrznych, takich jak zestaw słuchawkowy, a elastyczny dwupasmowy moduł WiFi 5GHz/2,4GHz umożliwia połączenie z internetem i pozwala bezproblemowo zintegrować Fusion z dostępną siecią. 2-portowy gigabitowy przełącznik zapewnia szybkie połączenie LAN oraz zasilanie (PoE) dla urządzenia.

Funkcjonalność stacji bazowej DECT

Funkcjonując jako stacja bazowa DECT, Gigaset Fusion umożliwia podłączenie do ośmiu słuchawek Gigaset PRO. Przekłada się to na maksymalną elastyczność i bezproblemowe pokrycie zasięgiem całego obszaru roboczego Twojej firmy.  To także ogromna zaleta, kiedy pracownicy mogą być zawsze dostępni dla Twoich klientów, prowadząc do czterech jednoczesnych rozmów, nawet w godzinach szczytu, gdy natężenie połączeń jest wysokie.

Łatwe zarządzanie kontaktami

Centralna książka telefoniczna Gigaset Fusion zawiera do 500 wpisów i umożliwia łatwą synchronizację i zarządzanie wszystkimi kontaktami z klientami. Obejmuje to również kontakty z telefonów komórkowych, które można łatwo zaimportować przez Bluetooth, a także kontakty Google i Microsoft 365 oraz LDAP.

Możesz skorzystać z wielu wygodnych funkcji: Gigaset Fusion oferuje aż 72 programowalne przyciski wyświetlacza i widżety, które pozwalają na optymalne dostosowanie urządzenia do Twoich potrzeb. Kolorowe przyciski BLF wskazują, czy linia jest wolna. Z kolei tryb nocny wyświetlacza pomaga oszczędzać energię.

Dostosowanie zawartości wyświetlacza

Łatwo i szybko rozpoczniesz pracę dzięki wsparciu zapewnianemu przez liczne kreatory instalacji. Możesz na przykład dostosować zawartość wyświetlacza. Wybierz spośród różnych teł i predefiniowanych obrazów lub zintegruj osobiste obrazy, jak w przypadku cyfrowej ramki na zdjęcia. Ponadto Fusion oferuje trzy główne ekrany. Przeciągnij palcem między nimi, aby łatwo uzyskać dostęp do wszystkich potrzebnych informacji i linków.

Nagradzany interfejs użytkownika

Nowy Gigaset Fusion otrzymał już jedną z najbardziej prestiżowych nagród za wzornictwo na świecie: iF Design Award. W centrum uwagi niemieckiego International Forum Design znajduje się wyznaczające trendy połączenie estetyki i funkcjonalności - to właśnie w tej dziedzinie całkowicie odmieniony interfejs użytkownika telefonu i interfejsu web systemu all-in-one stanowi prawdziwy kamień milowy. Interfejs umożliwia dostęp przez dowolną przeglądarkę internetową, a dzięki intuicyjnym kreatorom, prostym strukturom menu i rozwijanym rozdziałom, w każdej chwili oferuje pełny przegląd systemu, np. aktualny stan  podłączonych urządzeń, grup, poczty głosowej, reguł przekierowania połączeń, wybierania numeru przez web, list połączeń, linii zewnętrznych i wiele innych. 

Dowiedz się więcej tutaj: Gigaset zdobywa nagrodę iF Design Award Quadruple

Przyjazny dla środowiska i wolny od promieniowania dzięki ECO DECT

Funkcje DECT eco mode i DECT eco mode+ to wzór rozwiązania przyjaznego środowisku. Obie funkcje oferują znaczną 80% redukcję mocy transmisji oraz energooszczędne wyłączenie transmisji w stanie bezczynności. Fusion posiada również czujnik zbliżeniowy, który automatycznie wybudza urządzenie z trybu uśpienia, gdy użytkownik się do niego zbliży.

Kolejną funkcją oszczędzającą zasoby jest bezpieczne zwiększanie zasięgu poprzez Repeater HX, w szyfrowanej transmisji DECT . Dzięki temu jesteś zabezpieczony w przypadku dalszego rozwoju Twojej firmy.

Funkcjonalność mini systemu telefonicznego

Zintegrowana mini centrala telefoniczna jest przeznaczona dla maksymalnie 20 rozszerzeń SIP - niezależnie czy są to urządzenia mobilne czy stacjonarne telefony biurkowe. Ponadto, możesz mieć pewność, że połączenie SIP jest konsekwentnie zabezpieczone poprzez SRTP/SIPS/TLS, LDAP(S) i HTTPS. Kolejna zaleta: możesz być osiągalny dla swoich klientów nawet przy nawet sześciu jednoczesnych połączeniach.

Podłączanie wideodomofonu

Gigaset Fusion udostępnia łącznie pięć lokalnych automatycznych sekretarek. Dzięki nim nie przegapisz już żadnej ważnej wiadomości - można je łatwo pobrać i zapisać. Ponadto, w prosty i wygodny sposób możesz zdefiniować reguły przekierowywania połączeń, np. gdy nie ma Cię przy biurku. A dzięki wygodnemu połączeniu z wideodomofonem za pośrednictwem protokołu SIP, zawsze widzisz, kto stoi przed drzwiami.

Zestaw Fusion z dwiema słuchawkami DECT

Nowy Gigaset Fusion nie jest dostępny jako pojedynczy produkt, lecz jako część zestawu FX800W PRO. Ten ekskluzywny zestaw obejmuje urządzenie Gigaset Fusion oraz dwie słuchawki SL800H PRO. Ten najmniejszy i najlżejszy telefon bezprzewodowy z profesjonalnego portfolio Gigaset wyróżnia się imponującym, dużym, kolorowym wyświetlaczem, doskonałą jakością dźwięku oraz znakomitym akumulatorem.

Szczegółowe informacje na temat SL800H PRO znajdziesz tutaj.

Dane techniczne

Specyfikacje

Ogólny
Nazwa artykułu
Gigaset Fusion
Funkcje ogólne
Kolor
Dark Titanium
Połączenie
VoIP
Telephone numbers (IP)
20
Liczba równoległych rozmów (IP)
6
Standardy DECT
DECT | GAP | CAT iq 2.0
Złącza wewnętrzne
Bluetooth® | PC Port | Wi-Fi (standard) | Mini-USB | Złącze LAN
ECO DECT
Automatyczna redukcja mocy nadawania | brak emisji w trybie czuwania | niskie zużycie baterii
Funkcje dodatkowe
Gigaset GO Features
Gigaset GO Apps
Phonebook # entries (name / number)
500 central (shared)
Liczba wpisów książki adresowej (imię, nazwisko, 3 numery, przypomnienie o spotkaniu, dźwięki)
1000 local
Przenoszenie wizytówek, transfer wpisów książki adresowej z telefonu komórkowego do słuchawki przez Bluetooth®
Tak
LDAP contacts
Tak
Google contacts
Tak
Microsoft 365 contacts
Tak
Direct dial keys at base
78
Call block function
Tak
Blacklist (number of entries)
1000
Anonymous call suppression: Calls without CLIP number are only indicated visually
Tak
Day / night mode: Timed ringtone deactivation on handset
Tak
Optyczna sygnalizacja połączeń (podświetlany ekran)
Podświetlany ekran
Free internal calls
Tak
Internal transfer of external calls, conference circuit, call back
Tak
Proximity Sensor
Tak
Interactive Voice Response (IVR)
Tak
Provider Profile Download
Tak
Call Divert
Tak
Call Divert, time controlled
Tak
Call groups
Tak
SIP proxy (supported devices)
Ja (20)
Download of call records
Tak
Download of voice messages
Tak
Funkcje dźwięku
Jakość dźwięku / funkcje akustyczne
HD Voice (certyfikat CAT-iq) | HD voice (wideband-voice)
Tryb głośnomówiący
Komfortowy tryb głośnomówiący (jakość trybu pełnodupleksowego)
Tryb głośnomówiący w słuchawce / stacji bazowej
Stacji bazowej
Regulowana głośność
Za pomocą menu
wgrywanie Własnych melodii
Tak
Upload your own music on hold
Tak
Funkcje wyświetlacza
Typ wyświetlacza
Wyświetlacz dotykowy
Wymiary (wys. × szer. mm)
62x110
Przekątna (cale)
5
Rozdzielczość (piksele)
1280x720
Duża czcionka
Nie
Prezentacja abonenta
Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP)
Lista ostatnich (liczba) nieodebranych połączeń z podaniem daty i godziny
100
Lista (liczba) połączeń wychodzących z podaniem daty i godziny
100
Lista (liczba) połączeń przychodzących z podaniem daty i godziny
100
Lista (liczba) połączeń każdego rodzaju z podaniem daty i godziny
100
Menu w wielu językach (wiele języków wyświetlania)
Tak
Wyświetlanie czasu / daty
Tak
Liczba wersji językowych
13
Funkcje klawiatury
Łatwa obsługa za pomocą przycisku funkcyjnego
Tak
Przycisk wiadomości
Tak
Automatyczna sekretarka
Answering machine
Yes
Recording time up to … min.
30
Number of answering machines
5
Answering and recording function
Tak
Answering function only
Tak
AM control
Via handset & base
Multilingual phrases in local languages
Tak
Languages answering machine
8
Wymiary / Dane techniczne
Main Device, L x W x H in mm
215 x 182 x 108
Słuchawka, wys. × szer. × gł. w mm
186 x 48 x 33
Pobieranie i wsparcie

Gigaset Fusion

Pomoc

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Partnerem Biznesowym Gigaset. W przypadku gdy nie posiadasz takiego kontaktu, sprawdź listę Partnerów z Twojego regionu w naszej bazie danych.

Kontakt

Jesteś już Partnerem Biznesowym Gigaset lub chciałbyś nawiązać współpracę i masz pytania na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami online, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Informacje techniczne

Dodatkowe informacje techniczne, takie jak instrukcje obsługi, karty produktu, aktualizacje oprogramowania, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje o kompatybilności można znaleźć w serwisie Gigaset Professional Wiki.