Gigaset Maxwell 4

previous
next

Gigaset Maxwell 4

Kolorowy, dotykowy wyświetlacz oraz tradycyjne przyciski zapewniające elastyczną i ergonomiczną komunikację.

Maxwell 4 to wydajne urządzenie telekomunikacyjne z łatwym w obsłudze, dotykowym wyświetlaczem, który sprawdzi się w każdym biznesowym zastosowaniu.

Połączenie zalet dźwięku HD, profesjonalnej jakości trybu głośnomówiącego, ergonomicznej podstawki na biurko oraz możliwości montażu ściennego, w Maxwell 4 uzupełnia czytelny, kolorowy i dotykowy ekran oraz intuicyjne menu, które w maksymalnym stopniu upraszczają komunikację. Z obsługą nawet 6 kont SIP, Maxwell 4 jest przystosowany do współpracy z wieloma liniami telefonicznymi i czołowymi dostawcami telekomunikacyjnymi, w tym oferującymi usługi w chmurze.

Znajdź partnera

Produkty Gigaset pro są dystrybuowane wyłącznie poprzez wykwalifikowanych partnerów biznesowych.

Do grona naszych partnerów należą dystrybutorzy rozwiązań telekomunikacyjnych oraz IT, a także resellerzy (VAR) i dostawcy systemów biznesowych. Nasi partnerzy zajmują się doradztwem, sprzedażą, instalacją oraz oferują dodatkowe usługi związane z Gigaset pro.

Opis

Wbudowane zabezpieczenia

Maxwell 4 korzysta z pełnego szyfrowania rozmów, zapewniając bezpieczeństwo i prywatność podczas każdej rozmowy. Stosowane są uznane i sprawdzone standardy SRTP (Secure Real-Time Transport Protocol) oraz – bardziej zaawansowany – TLS (Transport Layer Security). Dodatkowo, dostępna jest blokada ekranu, która zabezpiecza urządzenie przed nieautoryzowanym użyciem.

Elastyczny i regulowany

4,3-calowy, pojemnościowy i kolorowy wyświetlacz dotykowy z regulowanym kontrastem, a do tego 38 dodatkowych, tradycyjnych przycisków z możliwością programowania sprawiają, że Maxwell 4 to telefon IP idealnie wpisujący się w potrzeby zarówno małego biura, jak i dużej organizacji. Ergonomię urządzenia wspiera elastyczna podstawka, zapewniająca możliwość ustawienia telefonu w dogodnej dla użytkownika pozycji.

Wszechstronna telekomunikacja

Intuicyjna obsługa za pośrednictwem dotykowego ekranu, 4 konta telefoniczne oraz możliwość prowadzenia pięciostronnych telekonferencji – Maxwell 4 to urządzenie, które idealnie sprawdzi się w recepcjach oraz telefonicznych centrach obsługi. Model Maxwell 4 może być obsługiwany z maksymalnie trzema modułami rozszerzeń.

Łatwa konfiguracja i zarządzanie

Automatyczna konfiguracja oraz współdzielone z innymi modelami telefonów Maxwell ustawienia i parametry sprawiają, że proces wdrożenia oraz przygotowania urządzenia do pracy jest szybki i łatwy. Zarówno w sieci lokalnej, jak i zdalnej. Administratorzy IT uzyskują bowiem dostęp do wszystkich ustawień poprzez przeglądarkę internetową, co sprawia, że cały proces konfiguracji przebiega płynnie, nawet w najbardziej wymagających, biznesowych środowiskach.

Obsługa chmury

Certyfikowana zgodność z czołowymi dostawcami telefonii IP oraz obsługa serwisów działających w chmurze, w tym BroadSoft, sprawia, że Maxwell 4 oferuje łatwą instalację i automatyczną konfigurację, co przyspiesza proces wdrożenia oraz zapewnia zdalne zarządzanie, zarówno w przypadku indywidualnych użytkowników, jak i rozbudowanych centrów telefonicznych. Sprawdź aktualizowaną przez nas listę operatorów, których usługi są zgodne z Maxwell 4.

Dane techniczne

Specyfikacje

Ogólny
Nazwa artykułu
Gigaset Maxwell 4
Funkcje ogólne
Color
Black
Article
Corded Phone
Connection
VoIP
Telephone numbers (IP)
N/A
Calls in parallel (IP)
4
IP based phone connection
Tak
SIP accounts
6
Interfaces internal
External PSU connector (available as accessory) | Gigabit Ethernet with 2-Port switch | Headset connection EHS/DHSG | Integrated Power-over-Ethernet | Key module | USB Typ A | Headset connection RJ9
Funkcje dodatkowe
LDAP Phonebook
Tak
LDAP(S) Phonebook
Tak
Address book # entries, (name, surname, 3 numbers, date-reminder, sounds)
1000
Individual ringertones for VIP entries
Nie
3-way-conferencing
Tak
5-way-conferencing
Tak
V-Card transfer, mobile to handset via Bluetooth®
Nie
Adressbook synchronization via QuickSync (Outlook Windows Contacts)
Nie
Direct dial keys at handset
N/A
Programmable keys
38
Devices in a row
N/A
Optical call signaling
Illuminated display | LED flashing light
Funkcje dźwięku
HD Voice
Tak
Handsfree talking
Yes
Handsfree talking handset / base / Main device
Main Device
Adjustable Volume
Via Menu
Number of ringtones
28
Upload own ringtones
Tak
Vibracall
Nie
Funkcje wyświetlacza
Display Type
Color Display
Diagonal spread (inch)
4,3
Resolution (px)
272 x 480
Jumbo Fonts
No
Display of caller
Display of caller’s number (CLIP)
List of last # missed calls with time and date
N/A
List of # outgoing calls with time and date
N/A
List of # received calls with time and date
N/A
List of # all calls with time and date
N/A
Multilingual menu (several display languages)
Tak
Time / Date displayed
Tak
Number of languages
N/A
Funkcje klawiatury
Illuminated Keypad
Tak
Easy handling with navigation key
Tak
Message indicator key
Tak
Protection Water/Dust/Shock (according IP 65)
No
Metal Frame
Nie
Wymiary / Dane techniczne
Handset, H x W x D in mm
N/A
Handset, weight incl. Accu in g
N/A
Foot, L x W x H in mm
187,5 x 156,5 x 24,5
Main Device, L x W x H in mm
188 x 188,5 x 36
Różności
Delivery Scope
N/A
Miscellaneous
N/A
Power Supply
N/A
Pobieranie i wsparcie

Gigaset Maxwell 4

Pomoc

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Partnerem Biznesowym Gigaset. W przypadku gdy nie posiadasz takiego kontaktu, sprawdź listę Partnerów z Twojego regionu w naszej bazie danych.

Kontakt

Jesteś już Partnerem Biznesowym Gigaset lub chciałbyś nawiązać współpracę i masz pytania na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami online, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Informacje techniczne

Dodatkowe informacje techniczne, takie jak instrukcje obsługi, karty produktu, aktualizacje oprogramowania, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje o kompatybilności można znaleźć w serwisie Gigaset Professional Wiki.