Gigaset Maxwell 4

previous
next

Gigaset Maxwell 4

Kolorowy, dotykowy wyświetlacz oraz tradycyjne przyciski zapewniające elastyczną i ergonomiczną komunikację.

Maxwell 4 to wydajne urządzenie telekomunikacyjne z łatwym w obsłudze, dotykowym wyświetlaczem, który sprawdzi się w każdym biznesowym zastosowaniu.

Połączenie zalet dźwięku HD, profesjonalnej jakości trybu głośnomówiącego, ergonomicznej podstawki na biurko oraz możliwości montażu ściennego, w Maxwell 4 uzupełnia czytelny, kolorowy i dotykowy ekran oraz intuicyjne menu, które w maksymalnym stopniu upraszczają komunikację. Z obsługą nawet 6 kont SIP, Maxwell 4 jest przystosowany do współpracy z wieloma liniami telefonicznymi i czołowymi dostawcami telekomunikacyjnymi, w tym oferującymi usługi w chmurze.

Znajdź partnera

Produkty Gigaset pro są dystrybuowane wyłącznie poprzez wykwalifikowanych partnerów biznesowych.

Do grona naszych partnerów należą dystrybutorzy rozwiązań telekomunikacyjnych oraz IT, a także resellerzy (VAR) i dostawcy systemów biznesowych. Nasi partnerzy zajmują się doradztwem, sprzedażą, instalacją oraz oferują dodatkowe usługi związane z Gigaset pro.

Opis

Wbudowane zabezpieczenia

Maxwell 4 korzysta z pełnego szyfrowania rozmów, zapewniając bezpieczeństwo i prywatność podczas każdej rozmowy. Stosowane są uznane i sprawdzone standardy SRTP (Secure Real-Time Transport Protocol) oraz – bardziej zaawansowany – TLS (Transport Layer Security). Dodatkowo, dostępna jest blokada ekranu, która zabezpiecza urządzenie przed nieautoryzowanym użyciem.

Elastyczny i regulowany

4,3-calowy, pojemnościowy i kolorowy wyświetlacz dotykowy z regulowanym kontrastem, a do tego 38 dodatkowych, tradycyjnych przycisków z możliwością programowania sprawiają, że Maxwell 4 to telefon IP idealnie wpisujący się w potrzeby zarówno małego biura, jak i dużej organizacji. Ergonomię urządzenia wspiera elastyczna podstawka, zapewniająca możliwość ustawienia telefonu w dogodnej dla użytkownika pozycji.

Wszechstronna telekomunikacja

Intuicyjna obsługa za pośrednictwem dotykowego ekranu, 4 konta telefoniczne oraz możliwość prowadzenia pięciostronnych telekonferencji – Maxwell 4 to urządzenie, które idealnie sprawdzi się w recepcjach oraz telefonicznych centrach obsługi. Model Maxwell 4 może być obsługiwany z maksymalnie trzema modułami rozszerzeń.

Łatwa konfiguracja i zarządzanie

Automatyczna konfiguracja oraz współdzielone z innymi modelami telefonów Maxwell ustawienia i parametry sprawiają, że proces wdrożenia oraz przygotowania urządzenia do pracy jest szybki i łatwy. Zarówno w sieci lokalnej, jak i zdalnej. Administratorzy IT uzyskują bowiem dostęp do wszystkich ustawień poprzez przeglądarkę internetową, co sprawia, że cały proces konfiguracji przebiega płynnie, nawet w najbardziej wymagających, biznesowych środowiskach.

Obsługa chmury

Certyfikowana zgodność z czołowymi dostawcami telefonii IP oraz obsługa serwisów działających w chmurze, w tym BroadSoft, sprawia, że Maxwell 4 oferuje łatwą instalację i automatyczną konfigurację, co przyspiesza proces wdrożenia oraz zapewnia zdalne zarządzanie, zarówno w przypadku indywidualnych użytkowników, jak i rozbudowanych centrów telefonicznych. Sprawdź aktualizowaną przez nas listę operatorów, których usługi są zgodne z Maxwell 4.

Dane techniczne

Specyfikacje

Ogólny
Article name
Gigaset Maxwell 4
Funkcje ogólne
Color
Black
Article
Corded Phone
Connection
VoIP
Calls in parallel (IP)
4
IP based phone connection
Tak
SIP accounts
6
Interfaces internal
External PSU connector (available as accessory), Gigabit Ethernet with 2-Port switch, Headset connection EHS/DHSG, Integrated Power-over-Ethernet, Key module, USB Typ A, Headset connection RJ9
Funkcje dodatkowe
LDAP Phonebook
Tak
LDAP(S) Phonebook
Tak
Address book # entries, (name, surname, 3 numbers, pictures, date-reminder, sounds)
1000
3-way-conferencing
Tak
5-way-conferencing
Tak
Programmable keys
38
Optical call signaling
Illuminated display, LED flashing light
Funkcje dźwięku
HD Voice
Tak
Handsfree talking
Yes
Handsfree talking handset / base / Main device
Main Device
Adjustable Volume
Via Menu
Number of ringtones
28
Upload own ringtones
Tak
Funkcje wyświetlacza
Display Type
Color Display
Diagonal spread (inch)
4,3
Resolution (px)
272 x 480
Jumbo Fonts
No
Display of caller
Display of caller’s number (CLIP)
Multilingual menu (several display languages)
Tak
Time / Date displayed
Tak
Funkcje klawiatury
Illuminated Keypad
Tak
Easy handling with navigation key
Tak
Message indicator key
Tak
Protection Water/Dust/Shock (according IP 65)
No
Wymiary / Dane techniczne
Foot, L x W x H in mm
187,5 x 156,5 x 24,5
Main Device, L x W x H in mm
188 x 188,5 x 36
Pobieranie i wsparcie

Gigaset Maxwell 4

Pomoc

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Partnerem Biznesowym Gigaset. W przypadku gdy nie posiadasz takiego kontaktu, sprawdź listę Partnerów z Twojego regionu w naszej bazie danych.

Kontakt

Jesteś już Partnerem Biznesowym Gigaset lub chciałbyś nawiązać współpracę i masz pytania na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami online, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Informacje techniczne

Dodatkowe informacje techniczne, takie jak instrukcje obsługi, karty produktu, aktualizacje oprogramowania, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje o kompatybilności można znaleźć w serwisie Gigaset Professional Wiki.