Gigaset Maxwell Expansion Module

previous
next

Gigaset Maxwell Expansion Module

Dodatkowa klawiatura do biznesowego telefonu oferująca większą funkcjonalność w profesjonalnej komunikacji

Szybsza, bardziej funkcjonalna i efektywna komunikacja – moduł rozszerzający do biznesowych telefonów Maxwell Basic, 2, 3 oraz 4.

Moduł rozszerzający do Maxwell posiada duży, 7-calowy wyświetlacz w technologii FSTN z rozbudowaną klawiaturą zawierającą dwa zestawy 28 programowalnych przycisków. Urządzenie może obsługiwać nawet 58 funkcji, w tym opcję Busy Line Fields (BLF) oraz szybkie wybieranie. Dodatkowe przyciski można także zaprogramować do wygodnego logowania i wylogowania z systemu, aktywacji poczty głosowej, a nawet otwierania zamka w drzwiach.

Znajdź partnera

Produkty Gigaset pro są dystrybuowane wyłącznie poprzez wykwalifikowanych partnerów biznesowych.

Do grona naszych partnerów należą dystrybutorzy rozwiązań telekomunikacyjnych oraz IT, a także resellerzy (VAR) i dostawcy systemów biznesowych. Nasi partnerzy zajmują się doradztwem, sprzedażą, instalacją oraz oferują dodatkowe usługi związane z Gigaset pro.

Opis

Samodzielne przydzielanie nazw do przycisków

Moduł rozszerzający posiada duży wyświetlacz o przekątnej 7 cali, prezentujący funkcje obsługiwane przez przyciski. Każdy z nich posiada stosowna etykietę. Zmiany w przypisanych funkcjach automatycznie aktualizują prezentowany opis. Identyfikacja przycisków za pośrednictwem długopisu i karteczki to już przeszłość!

Programowalne przyciski

Moduł udostępnia 58 dodatkowych przycisków podzielonych na dwa zestawy. Jeden z przycisków umożliwia przełączanie się pomiędzy zestawami, który może – przykładowo – realizować takie funkcje, jak BLF oraz szybkie wybieranie. Dla wygody, przyciski mogą być zaprogramowane tak, aby spełniały funkcję kodu dostępu, aktywowały pocztę głosową lub pozwalały zalogować się do urządzenia.

Rozbudowa telefonu

Modele Maxwell Basic, 2, 3 oraz 4 mogą współpracować z maksymalnie trzema modułami rozszerzającymi, oferując użytkownikowi więcej przycisków funkcyjnych i obsługę nawet 174 konfiguracji. Pierwszy moduł rozszerzający korzysta z zasilacza, a kolejne moduły zasilane są z pierwszego.

Przyciski w trzech kolorach

Każdy przycisk posiada wbudowane kolorowe diody LED odpowiadające określonemu statusowi. Zielone podświetlenie oznacza, że linia jest dostępna, migające czerwone światełko wskazuje rozmowę przychodzącą, czerwony kolor pokazuje linię zajętą, a żółty informuje, że linia jest nieczynna.

Zgodność ze wzornictwem Maxwell

Wygląd modułów rozszerzających jest zgodny ze wzornictwem całej linii Maxwell. Każdy korzysta ze swego telefonu w inny sposób, dlatego seria Maxwell posiada ruchomą podstawę umożliwiającą ustawienie telefonu w trzech pozycjach – od poziomej do pionowej. Telefon Maxwell oraz moduły rozszerzające są także przystosowane do montażu ściennego.

Dane techniczne

Specyfikacje

Ogólny
Article name
Gigaset Maxwell Expansion Module
Funkcje ogólne
Color
Black
Article
Key expansion unit
Interfaces internal
External PSU connector (available as accessory), Key module, RJ12 Port, RJ45 Port
Funkcje dodatkowe
Programmable keys
58
Devices in a row
3
Optical call signaling
Multicolor LED buttons
Funkcje dźwięku
Handsfree talking
No
Funkcje wyświetlacza
Display Type
Alphanumeric b&w
Diagonal spread (inch)
7
Resolution (px)
164 x 296
Jumbo Fonts
No
Funkcje klawiatury
Illuminated Keypad
Tak
Protection Water/Dust/Shock (according IP 65)
No
Wymiary / Dane techniczne
Foot, L x W x H in mm
187,5 x 156,5 x 24,5
Main Device, L x W x H in mm
188 x 188,5 x 36
Pobieranie i wsparcie

Gigaset Maxwell Expansion Module

Pomoc

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Partnerem Biznesowym Gigaset. W przypadku gdy nie posiadasz takiego kontaktu, sprawdź listę Partnerów z Twojego regionu w naszej bazie danych.

Kontakt

Jesteś już Partnerem Biznesowym Gigaset lub chciałbyś nawiązać współpracę i masz pytania na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami online, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Informacje techniczne

Dodatkowe informacje techniczne, takie jak instrukcje obsługi, karty produktu, aktualizacje oprogramowania, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje o kompatybilności można znaleźć w serwisie Gigaset Professional Wiki.